🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 25

  • 9 430
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 13 572

     Суна е непреклонна. Решила е на всяка цена да не допусне Фърат да се качи на ринга. Този инат, това желание да налага решението си, за мен не е загриженост за живота на Фърат, а болна амбиция да го задържи, да го закриля, да го има само и единствено за себе си. В желанието си да не изпита същата болка, причинена от смъртта на брат й, самата тя причинява болка у другите.
     Непокорството на Фърат я изкарва от равновесие. Хвърля се в манипулативни действия и под влиянието на Тансел предава папката с документи на един журналист. Пресата гръмва - Фърат е болен и не може да участва в мача срещу Щайгер.
     Фърат и Зафер са в недоумение кой и как е разбрал тези подробности. Но двамата приятели много умело опровергават новината и потвърждават участието на Кафкас в този мач.


     Суна вижда репортажа в момента, в който един от лекарите й казва, че проблемът на Фърат може да бъде решен само за 2 седмици. Това обаче не я спира. Отива в спортната зала и пред всички започва да крещи на Фърат.


    Избива го на чувства, плаче и настоява Фърат да се откаже от бокса. Обвинява го, че не мисли за Гюнеш, че може детето да остане без баща. Признава си, че тя е разказала на журналистите за болестта му, за да го спре.
Фърат се опитва да запази спокойствие, уверявайки Суна, че нищо няма да му се случи. Но тя е категорична - ако се качи на ринга - ще я загуби. Тя ще си отиде!
   Фърат й каза: „Не го причинявай на себе си, не го причинявай и на Гюнеш и мен.”

   


    Нищо не може да спре Суна - тя трябва да докаже на Фърат, че е права, че е "загрижена" за живота му, че прави всичко от любов. Извратените  й чувства ще я тласнат към дъното. Ще използва Гюнеш, ще манипулира детето, за да постигне своето...

# 421
  • Мнения: 6 896
    Нищо не може да спре Суна - тя трябва да докаже на Фърат, че е права, че е "загрижена" за живота му, че прави всичко от любов. Извратените  й чувства ще я тласнат към дъното. Ще използва Гюнеш, ще манипулира детето, за да постигне своето...
Ох, не могат да се въздържат да не замесват децата. Как ми напомня на Иджлял.

# 422
  • Мнения: 13 572

     Цеце, Суна май ще излезе по-коварна и от Иджлял. Но за Суна - по-късно. А сега за племенника й - Керем, когото много харесвах, но и на това момче нещо му стана - злоба, ревност и гняв и на него не му дават покой. (явно е наследствена черта)
     Интересен образ е Керем - отгледан от баба и дядо под вещото ръководство на Суна. Станал свидетел на смъртта на баща си, прочутият световен шампион по бокс Некдет, Керем от малък е закърмен с неовладян гняв срещу Кафкас. Живее в изолация и единственото му желание е да стане известен боксьор и да вземе шампионският пояс.
     Не може да оцени помощта на другите, непрекъснато го гризе съмнение, чувства се сам и пренебрегнат от всички. Несли внася светлина в живота му, но високомерието не му позволява да допусне другите до себе си, а и те странят от него.


     Въпреки че печели боксовия мач, Керем е пълен с гняв, защото никой не отчита победата му, а всички говорят за Кафкас! Никой не остана на мача му, за да се притекат на помощ на Кафкас.


    Керем веднага след мача отива в болницата, но там чува разговора между Несли и Зафер, разбира, че Несли е била влюбена във Фърат и гневът особено се засилва!
    Чувства се отново сам, изоставен от всички, заслепен от ревност и омраза, у него избуява желанието да се докаже, да убеди близките си, че е по-добър боксьор от Фърат и публично го предизвиква на ринга. Поставя условие - който от двамата победи ще се боксира срещу Щайгер.

 

 


    Всички са изненадани от изявлението на Керем. Фърат не може да проумее защо постъпва така това момче, на което толкова много е помагал. Тогава Несли му разказва, че Керем знае за чувствата, които е изпитвала към него.

 


    Фърат също прави изявление, разказвайки, че няма намерение да приема това предизвикателство, защото цени и уважава приятеля си, знае, че Керем е млад и надежден боксьор, ще се докаже в годините и неговото име ще бъде записано наред с имената на шампионите.  

 

 

    Агресията на Керем се отключва - той приема това като подигравка и недооценяване на способностите му. Напада Фърат и иска да се бие с него на улицата.


 


     Учителят Яман отива при Керем. Интересен разговор между двамата.
- Кариерата е да умееш да намериш баланса. В противен случай ти вместо да летиш, ще падаш.
- Какво прави Кафкас за Кафкас? Какво притежава той, което на мен ми липсва?
-Ти искаш да биеш Кафкас, но той не иска да се бие с теб. Ти искаш да се боксираш, но боксът иска Фърат. Ето това е разликата!



    Гневът на Керем срещу Фърат е още един коз в ръцете на Тансел. Този човек ще направи и невъзможното, за да си отмъсти и върне Суна при себе си. (Това мене ме устройва идеално, защото не мога да понасям Суна около Фърат) Joy

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 22:43 от Emiliya

# 423
  • Мнения: 10 399

Revolving Hearts




Nature Boom Уфф..,много дасадна ми се вижда Суна,
 първо изглежда като леля* до Фърат..
после се държи с него все едно му е майка..
ни риба, ни рак..докара го до.." И аз те обичам,доктор*"
 и сега го раздава най-важната..
 не е ли недопустимо,подсъдно, лекар да споделя
и разпространява каквото и да е за здравето на пациент..
или и това остава без последствие, както опит за убийство
в сценариите им.!?
Thinking


Nature Boom

# 424
  • Мнения: 6 896
Здравейте!


"Там, където гледаш всеки може да гледа.
Но това, което виждаш не всеки може да види!"



Софи, всичко е възможно в турските сериали

# 425
  • Мнения: 10 399
Flowers Tulip ЦЕЦЕ* всичко е възможно и са големи лицемери,
проповядват семейни и морални ценности но всъщност ги нямат..
как да си обясня че налагат цензура за целувки и еротика
но с подробности показват как слагат хапчета в храна и питие за да отровят
някой който не харесват..после уж ги било страх  от магии и урочасване!!
Rage


Heart Decoration

# 426
  • Мнения: 13 572
Здравейте, момичета!


Щастието просто се случва, независимо дали вярваш в него или не...

Успешен ден!

Nature Boom Уфф..,много досадна ми се вижда Суна,
 първо изглежда като леля* до Фърат..
после се държи с него все едно му е майка..
ни риба, ни рак..докара го до.." И аз те обичам,доктор*"
 и сега го раздава най-важната..
 не е ли недопустимо, подсъдно, лекар да споделя
и разпространява каквото и да е за здравето на пациент..
или и това остава без последствие, както опит за убийство
в сценариите им.!?
Thinking
     Софи, съгласна съм с теб! Суна е образ, който предизвиква неприятни емоции и у мен, а това, което направи в 21 епизод е подло и отвратително. И за лекарската тайна си права - дали пък предстоящото заявление за напускане на работа в болницата не е свързано с тази постъпка - ще видим.
     Но е факт, че тези извращения остават незабелязани от турските зрители. И да, лицемерието по отношение на морал и ценностна система дразни и предизвиква неприязън. Добре е, че чрез сериалите можем да видим истинското им лице, без значение на голямата доза художествена измислица, съпътстваща всички продукции.

# 427
  • Мнения: 6 896
Момичета, за следобедно...



# 428
  • Мнения: 13 572

     Цецеее, аз докато седна стана вечерно, но за десерт след "Ранобудната птичка" е идеално! Благодаря ти!
     Два дни подред Алмеда качва своите снимки от миналата година - бременна. Дали не се опитва да ни подскаже нещо ... Дали няма да ни изненада с новината, че отново ще ражда - този път малка Толгаханка. Интересно ми стана.
     Пускам една стара статия от рускините (от преди 5 дни).
Става въпрос за тройния празник на семейството.


Алмеда Абази: Родих малък Толгахан

Известният актьор Толгахан Сайъшман - изпълнител на ролята на боксьора Фърат Бюлюкбаши в сериала на TRT1, „Шампион“, има успех в работата и е щастлив в личния си живот.
С раждането на сина си Ефехан актьорът стана щастлив баща, а наскоро той отпразнува тригодишния брак с Алмеда Абази, като си пожела, семейното щастие да трае вечно. Двойката даде интервю пред репортери.
Говорейки за своето бебе, Ефехан, Абази каза: „Сякаш съм родила малък Толгахан. После започна бавно да се променя. И сега той е смесица и на двама ни. Но тъй като е момче, той прилича малко на Толга. ”
Напротив, Сайъшман казва, че на снимката синът много прилича на жена си: „Но силуетът и поведението са мои. Ако погледнете по-отблизо, всички казват - малкият Толга“.
Според Абази става ясно, че постоянно прекарвайки време на снимачната площадка, Сайъшман рядко е вкъщи. Говорейки за това как се справя с детето, Алмеда съобщава: „Той вижда само сладката му страна“, заявявайки, че той просто няма пълна представа за всичко. Тя каза още, че Ефехан вече е на 9 месеца, сега спи нормално и тя може да си почине повече. "
В крайна сметка Сайъшман заяви, че първата дума, която синът му е казал на тримесечна възраст, е: „татко“.


     Ново от Ефехан!

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 19:35 от Emiliya

# 429
  • Мнения: 10 399


Flowers TulipЦEЦЕ* следобедното изкушение е страхотно
и с твое позволение ще стане вечерно
 преглъщайки го с лек коктейл *Еуфория*
Yum



Flowers Bouquet ЕМИ* ще е изненада ако не е бременна и тази година..
те за друго не мислят..две,три,четири,пет..
Бащицата им промива мозъците
пък и традицията им е такава,да се множат като зайци..
Joy



Flowers Cherry BlossomФЕМИ* хайде на коктейла и изкушението,
къде пак се изгуби..за кастинга ли репетираш!!


# 430
  • Мнения: 27 464

    
Феми, Софи,заповядайте!

Скрит текст:

Софиии ,тук съм ,но се залисахме в други неща в нашата тема ,пък и използвам времето за разходка . Ще ходя и на профилактични прегледи.
Направо цитирам поста и Благодаря на нашата Еми за усилията и забавните гифки Kissing Heart
Тенкю за разказа около Шампион .
Еха ,коктейл ,сладолед ,красавци
 
На гифката  казвам на палавника ела бейбиии при мен Blush Хакан -Ча палаво си върти вратовръзката и ни провокира .
Дуда ще налети долу  ръцете от моя ашкъм , нямаааа ,айде къш фащай гората и не сЪ връщай.
Мале ,сценарии написах , роман Grin

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 23:16 от femmi2

# 431
  • Мнения: 3 372


Амине също намеква нещо със снимките в Инстаграм.




Йозил не се качи с Арсенал в самолета поради много важна причина
Немският халф остана в Лондон с разрешението на шефовете
19:55 | 19 Февруари 2020 г.

Възроденият под ръководството на новия треньор Артета халф на Арсенал Месут Йозил въобще не се качи с отбора в самолета от Лондон за Атина, където "артилеристите“ в четвъртък играят 1/16-финал в Лига Европа срещу Олимпиакос.

 Това става с изричното разрешение на ръководството, а поводът е изключително важен – съпругата му очаква всеки момент да роди първата им рожба. Йозил и бившата Мис Турция - Амине Гюлше, се ожениха преди 8 месеца в Истанбул, а кум им беше самият президент Реджеп Ердоган.
 
През лятото Амине преживя огромен стрес, когато в третия месец от бременността си се оказа в джипа, нападнат от моторизирани и въоръжени бандити насред Лондон. Тогава съотборникът на Йозил – Сеад Колашинац, храбро подгони бабаитите, макар и невъоръжен, и те подвиха опашки.







# 432
  • Мнения: 27 464
Цвети ,покрай закачките и забавите с красавците ти благодарим за инфото около Амине .
Доста прекриваха хамилето  ,сега ще ражда . Наистина добре го криха и нищо не обявиха . Грозника добре се грижи и се е стрсанал около нападението.
Да им е честито !
Ефехан расте ,гифката е хубава.

# 433
  • Мнения: 10 399
Nature Boom Охх,Феми* ша ма скъсаш от смях с твоя сценарии..
" ..айде къш фащай гората и не сЪ връщай.."
Joy Joy



Flowers Hibiscus ЦВЕТИ** хубава новина ни донесе..
Амине ще ражда,всичко да мине добре,да са живи и здрави с бебето,
момче ли е, момиче ли е..голяма тайна,големо криене,
но дано прилича на нея,защото е голяма красавица!!
Sleeping

# 434
  • Мнения: 6 896
Цвети, страхотна новина. Да дойде живо и здраво пък ще разберем какво е. Леко раждане й пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт