Съни бийч по bTV

  • 42 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 21 275
Жален Гомез, хич не му върви Joy

# 256
  • София
  • Мнения: 27 175
Какъвто е хърбав и с тая коса като избухнала фабрика за спагети изглеждаше много зле управителчето.
Дано му спретнат някой хубав номер за финала на това лекенце.
Младен значи е в предизвестие вече.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
На Бахаров добре му се отдава ролята на злодей.

# 258
  • Мнения: 10 604
Надя има ужасна коса.
Тесла-та на Иван ли е?

# 259
  • София
  • Мнения: 27 175
Хаха, тоя немеца каква откачалка е, не е истина. Ама има си ги такива. Гомез отракан отвсякъде. Wink

# 260
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Надя все едно е с перука.

Тази гадина как прецака Ивон.

Какво върти гадината? Доставка на какво?

# 261
  • София
  • Мнения: 27 175
Не знаем още, но явно е не е хубаво или някаква контрабанда там. Предполагам, че ще го разконспирират нашите и ще тръгнат на война с него с цел да докажат всичко това пред баща му и да го разкарат. Ако следваме лекия, лежерен сценарий за подобен тип шоута.

# 262
  • Мнения: 8 759
Надя все едно е с перука.

Тази гадина как прецака Ивон.

Какво върти гадината? Доставка на какво?

ОФ, подведох се че е от 21 ч епизода и изтървах началото .

Кой и как прецака Ивон ?

# 263
  • София
  • Мнения: 27 175
Еее, е нали уж двоен епизод. пфф
Както и да е, поне за мен епизод 2 бе по-интересен от пилотния. Simple Smile

alethea,
Никола (Явор Бахаров), синчето на шефа, новия управител. Той я прецака Ивон, като и показа клип на сестра и как пияна троши скъпи бутилки и сви едната. Заплаши с полиция ако напусне. И тя заради сестра си остана за още един сезон в хотела, защото видиш ли 30% от гостите идвали специално заради нея. И си остави обещаващ бизнес с топ бар в София. Сестра и обаче не знае за всичко това. Младен пък (спасителя, Иво Аръков) получи едномесечно известие от страна на работодателя. В интерес на истината, не че не го заслужава, защото мястото на спасителя е на басейна, а не в спалнята на някоя полякиня или рускиня. Ами ако някой се удави през това време? Ест. той не го прави защото е принципен, а защото има лична вендета с четиримата и особено Гомес. Много гадно и обидчиво копеленце. Wink
Определено ще стане заверката между Младен и Дарина. Отиват си двамата заедно. Тя е сериозна, той небрежен веселяк, обикновено такива комбинации се получават. Но ми е интересно с Ивон какво ще стане. Първоначално си мислих Гомес и Ивон да са заедно ама сега се намеси една богата сладурана, Дарина (Боряна Братоева), та не знам вече и аз. Ама тя по-скоро да е катализатор за Ивон/Гомес? Simple Smile

# 264
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Ивон и Гомес изглеждат като добри приятели. Не вярвам да се съберат.

# 265
  • София
  • Мнения: 27 175
Ами може, здраве да е. Тази новата глезла също ми хареса доста между другото. То не е и задължително да се събира някой с някого, ама в нашите сериали това си е традиция, а и по принцип си е така в подобен тип шоута. Та ми е интересно. Simple Smile

# 266
  • Мнения: 8 759
А другите разбраха ли за предизвестието на Младен ? И как реагираха ? защо пък е това заяждане с него? Пак ли от страна на Никола Тасев?

# 267
  • София
  • Мнения: 27 175
Още не са разбрали, но ще разберат в следващия епизод предполагам, предвид и промото как се събират четиримата край масата - 'един за всички, всички за един'
Да, Н. Тасев му каза за предизвестието.

# 268
  • Мнения: 8 759
Благодаря ,

Тази богаташката ми е много симпатична още от 7 часа разлика.

Нейната роля ми е интересна каква ще е и по какъв начин ще обърка нещата с немеца ....

# 269
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Младен пострада, защото е с Ивон и Гомес. Отделно не си бе на поста, защото прикриваше Гомес заедно с "полякинята" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт