Съни бийч по bTV

  • 42 125
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 045
На мен пък тази Братоева нещо не ми е симпатична. Хубаво момиче е, но някак ми преиграва.
Костова и Кръстанов в една постановка бяха двойка.Много си отиват и тук очаквах да са, но уви..
Харесва ми как играе Иво. Поналял се е, но е симпатяга.
А този актьор на когото така и не мога да запомня името( срам) ми е такъв любимец още от Връзки.И персонажа не запомних, дето ще правят далаверите с управителя?!

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 22:21 от *Амбър*

# 271
  • Мнения: 1 209
Днес беше една идея по-добре.

Не мога и не мога да възпиема Бойко. Говори много странно това момче, явно в мен е проблема. 

За сметка на това Иво/Младен ми става все по-симпатичен.

Богаташката в Теслата/ Боряна Братоева/ не разбрах как се казва в сериала. Красиво момиче, но и аз мисля, че някак преиграва. Гледала съм я в Пловдивския театър, но и там не ме впечатли.

Точка за Бахаров. Справя се отлично.

# 272
  • Мнения: 10 604
Сега гледам All inclusive. Много по-готин и забавен ми се струва.

# 273
  • София
  • Мнения: 4 429



Съни Бийч - епизод 2     Директе н ЛИНК       

# 274
  • Мнения: 3 732
Каква марка бяха двете коли днес?

Изпуснах първата серия, но днес ми беше интересно. Ще му дам шанс защото е нов български сериал и заради Лидия и Иво. Ще гледам когато мога.

Напомня ми на Кухня - лъскаво отвън и гнило отвътре.

# 275
  • Мнения: 9 045
По-скоро Хотел Елеон 😉
Втората лъскава кола- на девойката беше Астън Мартин, но първата не разбрах.

# 276
  • Мнения: 10 604
Първата кола беше Тесла.

# 277
  • Мнения: 5 490
Нещо не ме кефят актьорите в сериала. И за сега няма фабула, дано да намерят.

# 278
  • Мнения: 336
В разгара на шпионските скандали келнер тиви и домус гел ага бей тиви пускат по едно и също време (извън сезона) почти идентични сапунки. По-голямо падение от това няма накъде.

Актьорите са по-добри, особено Пенко и Емко, но в другия пейзажът е по-симпатичен. Опосумката голям скелет е станала, а играта й - трагична.

Опаковката е повече от добра, но и без да ви казвам се сещате какво се крие в нея

# 279
  • Мнения: 1 380
На мен пък тази Братоева нещо не ми е симпатична. Хубаво момиче е, но някак ми преиграва.
При определени ракурси страшно ми прилича на актрисата от филмчето за роднините ... там беше двойка с Орлин Павлов.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Хареса ми сериалчето. Първата серия я изпуснах, снощи ГЛЕДАХ ол инклузив, сега наваксах със Сънито, може би ще гледам него в петък, а Ол Ин ще гледам на запис. Свеж, забавен, хубаво сниман, актьорите много ми Харесват, Бойко ми е любимец, от Иво Аръков не знаех какво да очаквам, обаче много ми харесва в тази роля. С две думи, доволна съм.

# 281
  • Мнения: 4 075
Във втория епизод станах още по-голям фен на Гомез. Харесаха ми двете сцени - в колата с Боряна Братоева, когато нищеше туристите наоколо; като инспектираше стаята и коригираше грешките.
Човек, който обича работата си и се чувства в свои води на работното място.
Стана ми мъчно за Ивон.
За Младен няма да ви повтарям - страхотен образ е.
От второстепенните харесах Севда - рижавата камериерка. Още в миналия епизод се смях с нея, когато трябваше да я викат 15 пъти по име, преди да се обърне Joy
Надявам се немецът с ОКР - то да остане по-дълго в хотела и да има ситуации с него.
Стана ли ясно каква е героинята на Боряна Братоева? Очевидно познава собственика на колата - приятелка, дъщеря? Много е хубава.
Едит - сега изгледах края, снощи съм го проспала. Явно е дъщеря.

# 282
  • Мнения: 11 672
Колата е нейна. Крумова е, сигурно дъщеря на Крумов.

Тя (Братоева) ми е отвратителна. Просто като физиономия, но ще я изтърпя.

# 283
  • Мнения: 3 439
Много тъпа физиономия има верно, скована, но за сметка на това не може да играе (не само тук) 😁 Тримата мъже и Инджова се отличават засега доста по-ярко от другите. Ама те и като мъже са хубави 🙂

# 284
  • Мнения: 20 165
А кой беше Крумов?

Общи условия

Активация на акаунт