Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 641
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 638
Аз на новата работа ( финанси), за инфо ще кажа, че предишната беше свързана с директни продажби (8год.) . Иде ред да се обадя на клиент и да му разясня как може да печели по- добре от активите си- вдигам телефона :
 - Добър ден, г-н Х, обаждам се от ... - и изтърсвам името на старата компания, но съвсем не отчитам грешката и продължавам нахъсано- желаем да Ви разясним как посредством вашите активи при нас, ще постигнете висока доходност и реално... ит.н. То клиента си мълчи и се чуди, нали, ма как така Енергото( примерно) знаят какви пари имам и как да ги увелича?! След някоя минута чувам: - Ма как така, бе?!! Вие чувате ли се?

# 421
  • София
  • Мнения: 1 395

Имах предвид телефон... Малката ми беше звъняла по време на зъболекар, за да й отключа телефона, за да влезе в зуум от него, вместо от лаптопа, по известна само на нея причина...

# 422
  • София
  • Мнения: 4 349

Минавам само да ви информирам, че законът за земното притегляне действа с пълна сила.
В резултат имам мъъъъъничка синка на коляното.
А, и малко ме боли лакътят. Е, доста ме боли....
 А котката като я приближа и бяга... сигурно реши да се предпази като видя как се спънах в нищото и се пльоснах по корем като отсечена (даже и ръцете не можах да си подложа).
Обаче на Земята все още има гравитация. Да си знаете.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 12:36 от Светулчица

# 423
  • Мнения: 6 025
Учебната година за малкия приключи, вчера след като открихме липса преди дни реших да прегледам учебниците и ако трябва и друг да купувам да с време. И какво да видя, понеже част от облеклата от миналата година бяха здрави ги използвахме , но не съм залепила етикет и си стоят с етикет на ....( името на баткото и клас, в който ще бъде след 3 години)

# 424
  • София
  • Мнения: 4 349
Е, като започне серията и няма спиране

1-во: Едно мъничко Мунско изпълненийце от вчера - в магазина съм пред ядките и си купувам кашу. Опитвам се да затворя кутийката, когато изведнъж отнякъде изпълзява... една семка. Ама докато разбера, че е семка нададох писък. Хората до мен се сепнаха, вероятно тези в края на магазина също...


2-ро: От днес:
На първата снимка е решетестата ми лъжица преди 10 минути.
На втората е решетестата ми лъжица сега.
Изобщо, хората имат нужда от промени.
Перемен, мы ждём перемен!
https://www.youtube.com/watch?v=FU8csnZxdPA&list=RDFU8csnZxdPA&index=1





# 425
  • София
  • Мнения: 9 590
Да знаете, че вратите не могат да се отключват с дръжката на близалката за детето. Дори близалката да е била прибрана в джобчето на дамската чанта, което служи само за ключовете, то тя все още си е единствено и само близалка с проста пластмасова дръжка, която не е прихванала възможностите на ключовете.

# 426
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Мойта история не е тривиален битовизъм и е по-дългичка, ма на който не му се чете - да не чете. 😎

Миналата седмица мой много скъп авер си идва от Варна в Софенцето и респективно веднага ни събира в тях, само наши хора, дето едно време обикаляхме софийските и варненските калдъръми по цяла нощ и се смазвахме по баровете. Е, последното, за жалост, нямаше как да се случи предвид тия тъпотии с вируса, повисяхме си в Борисовата, заваля ни и се мръднахме към Иван Асен да жулим водки на завет. Някъде измежду всичките водки и локации, които сменихме, мойто аверче спомена, че по-късно ще дойдат и некви други, спомена и още некви неща, но най-силно впечатление ми направи думата "аутист", ма бях толкова концентрирана с други по-интересни неща, че тотално не разбрах нищо. По едно време някой звъни по телефона, аверът му обяснява, че нищим конспиративни теории и пием некви секви работи. Оказва се, че тва е някъв негов съученик от гимназията, щял да дойде скоро. Верно си беше, цъфна след малко, целият екипиран с некви каски, наколенки и т.н., оказа се запалянко колоездач. Средно симпатичен бастун, дойде с некъв ром (напитката), запозна се с всички, които не познава, и седна на масата да си събуе чорапите??? Питаме го кво ще пие - тоя вика нищо?!? Бахмааму, що го донесе тоя ром бе, човек??? Ние си разляхме доволно и всички във възможно най-лежерно състояние сме се втренчили в него в очакване да каже туй-онуй. Блажено мълчание, след което тоя изцепва: "вие мислили ли сте този кът тук да се премести ето там?" Пояснявам, че "този кът" е огромна маса осмица, на която ние всички стоим, а "ето там" е позиционираният на 4м от нас огромен масивен диван. 🤣 Ние всички избухнахме в смях и домакинът му обясни просто и ясно, че няма такива филми да се местят маси и дивани и че ако е изморен - да вземе един стол и да си опъне краката. 😂 Тоя обаче не прие идеята добре и тръгна да се обяснява как диванът бил голям и можело да се поместят поне трима души в легнало положение и не-знам-си още какво, домакинът му се изсмя и вика, че направо може да го разпънем и да легнем всичките, след което поведе нова тема и тоя разговор се забрави. Говорим си сладко-сладко, когато виждам с периферното си зрение как наш Стоил прави нещо около дивана - нещо като напъване, все едно те е пресякъл стомахът в гората, ама не точно. Аз по принцип пия относително много рядко, но за сметка на това винаги с огромно удоволствие и в обилни количества, та си викам може нещо да не виждам както трябва, че се бях цъкнала на мотика, ма мъжът ми до мен, с гръб към Стоил, се хили и ми вика: жне искам да знам какво прави, чувам го от 5мин., че нещо размества" 🤠 Пуля се аз - а бе, хора, тоя кво прави там?!!!?!? Домакинът вика "за€би, сигурно иска да опъне дивана" и си продължи темата, ма в тоя момент аз вече имах мисия - да не изпускам Стоил от поглед - и какво да видя?!?!? Тоя явно беше решил да се води по приказката за Мохамед и планината, щото следващия момент, който помня е как се опитваше да избута дивана към масата, а диванът е долу-горе с габарити 4×2 🤣 И просто промълвях - хора, тоя мести дивана, а в следващия момент домакинът беше прав на дивана в опит да спре Стоил с това местене 🤣🤣 Тук аз за малко не колабирах от смях и отидох до банята да се намокря, но на връщане чувам от коридора как мъжът ми му обяснявя - "не искам да идвам на дивана, на стола ми е добре" 🤣 Влизам в стаята и що да видя?!? - явно бяха постигнали консенсус, щото Стоил беше опънал кълки на дивана, а до него, но не успоредно, а под ъгъл от 45° бяха изплескали масата със столовете, с оглед на това да стоим всички заедно 🤣🤣 Общо взето банда без команда 🤣 Най-потресаващото е, че този бе единственият трезвеник в къщата 🤣🤣

Има и продължение, ма ще стане много дълго. 😀

# 427
  • София
  • Мнения: 9 590
Laughing Laughing Laughing
Не ми пука, че е дълго. Искам продължението!

# 428
  • Мнения: 39 433
Стоил е аутист ли?

# 429
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Продължението е следното:

След тая история аз бях толкова екзалтирана, че тръгнах да го ръкостискам и да му благодаря за целия този спектакъл, щото реално в последната 1г. не се бях смяла толкова много!!! Стоил обаче никак не прие благодарствата ми радушно... 🙄 Верно, че бях малко тип „ти мен уважааш ли ма“, но тук трябва да вметна, че аз съм доста емоционална и както каза мъж ми - май проблемът беше точно че много го харесах, щото ставам като малко дете 😏 След едно определено време, като осъзнах, че той си мисли, че го еб@вам, тръгнах уж да „оправям“ нещата, ма те станаха 5 пъти по-зле 🤦‍♀️... тоя тръгна да говори едни глупости, другите взеха да се смеят, аз се мъча да го изкарам принц, той пък не вярва – а бе, трагедия! Накрая тръгна да ни натяга отново – тоя път да играем игра! Кво ще играем – асоциации!!! 💡 Едни листи се вадиха, късаха, химикали се мятаха по тая маса, Стоилчо засича с часовник кой колко време си мисли думите, че сме били много мудни, за капак се падна в отбор с мъжа ми, който не се слави с особена бързина и бяха толкова нелепи и смешни, досущ като учител-ученик 🤣🤣 Накрая домакинът тръгна да се оправя, че трябваше да пътува обратно за Варна, при което оставаме останалите в стаята и аз пак тръгнах да му благодаря и да му обяснявам колко много ме кефи и че е супер пич и тоя се издразни и вика – не мога така, аз си тръгвам!, взе си наколенките и драсна. Ние всичките се чудим ко става и защо 🤷‍♂️, при което един авер явно получи някаква ретроспекция и вика – а бе, тва дали не беше аутиста? После питахме домакина и той каза, че е той, ама не бил истински аутист, а просто така му викал, щото е супер социално неадекватен и натяга всички ужасно много, ма явно в мен си е намерил майстора 😵 Както и да е – нещата не приключват тук! Оправяме набързо и тръгваме всички да се изнасяме в малките часове на нощта и ко да видим – Стоил си забравил каската за колелото, а тя няква тузарска за 200-300$. И кой да я вземе – АЗ, разбира се 😊! Както каза едно аверче: от каквото бягаш – то те настига! 😎 Звъня му на другата сутрин в ранни доби (9ч.), че може да му е спешно – тоя ми се сопна, било рано, ма мен дядо ме е учил много умна приказка: „Денят, Стоиле, започва в 8!“ Тоя каза, че ще се обади по-късно, ма така и не звънна. Мъж ми вика – не му звъни, остави го, измислил съм нещо страшно. Ако не звънне до 3 дни, ще я пуснем в olx, прайм един скрийншот и му я пращаме с текст: „за теб на половин цена“. 🤣🤣 А-ха да изтече и третия ден и тоя звъни – щял да дойде. Цъфна баш в най-големия порой, викам му влизай тука да пием по нещо, таман ще си поговорим, че разпитваше некви работи, тоя вика – не мога, долу ме чака момиче!!!
И ние двамата с мъж ми ей така - 😲😲, викам му – ай не лъжи, влизай да ти сложа нещо за хапване, ма нашто момче е категорично – Не! ☝️☝️ Долу ме чака Ева Георгиева! ☝️☝️ Пожелах му успех и му казах да се обади някой път, той уклончиво отговори нещо нечленоразделно и го изпратих. Накрая излязох на терасата и като първо либе в далечината подир него извиках – Стоилеееее, чаооо!, помахвайки като истинска лейди 🙋🏾 Тоя се фрасна по главата 🤦‍♂️ и това вероятно беше последната ни среща, но дори и така - аз винаги ще я помня!!! 😊

# 430
  • Мнения: 378
Фаина, определено имате талант да разказвате увлекателно!

# 431
  • Мнения: 3 025
Фаина,продължениято беше по- интересно. Много се смях.

# 432
  • Мнения: 621
Беше ли с момиче Стоил?

# 433
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 100
коя ли би му се вързала да го чака в дъжда? Simple Smile

# 434
  • Мнения: 378
Е, как коя - фенка на колоезденето с каска Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт