Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 606
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 2 749
Прала съм флашка в пералнята, даже я суших на простора. Видях, че е в джоба чак, като сгъвах панталона. Ми нищо й нямаше.

# 1 531
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Флашките и на сушилня държат

# 1 532
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 084
Скрит текст:
Нищо интересно не съм прала, освен ролките с торбичките за почистване на кучето. Постоянно купуваме по няколко и все изчезват по джобовете, от там в пералнята и сушилнята. Но пък не се топят и си ги ползваме после. 😂
 Преди няколко дни ходех да си търся кашона с коледна украса в килера на нашите. Знаех точно къде трябва да е, но го нямаше. От тогава го мисля, оплаках се на всички приятелки, във форума се оплаквах, звънях на баба да го търси на село, обвиних ММ, ме случайно го е изхвърлил...
 Днес не ми издържа мрънкането и ме заведе пак да търсим, нищо че предния път преровихме всички прашни кашони. Е, бяха точно където трябваше да са. Кашончето пъхнато в по-голям кашон, в който съм набутала и разни тигани и посуда. Предния път го отворихме, но не разровихме.
Сега хем съм супер щастлива, хем се чувствам доста глупаво. 😂

общо взето - това е нормалното ми състояние когато започна да търся нещо.
не винаги присъства и щастливата прибавка.

# 1 533
  • Бургас
  • Мнения: 6 915
Ей това ми е най големият страх, да не си изпера телефона. Сутрин ми е в някой джоб да следя часа за тръгване към училище и предупреждавам дребната (побързай 10 мин, къде са ти чорапите 5 мин и т.н) и за чакането да се намота девойката пускам пералнята. Редовно съм метнала тел че ме дразни. И посли шаш да не е в пералнята.

Купете си стенен часовник в коридора или там в която стая сте. Аз съм сложила в стаята на сина ми и той си гледа да не закъснее за училище.

# 1 534
  • Мнения: 6 025
Как се прави доматен сос с яйца.
 Взимат се яйцата и започват да се чупят едно по едно в купичка и се изсипват в соса, черупките се слагат в отделен съд. Добре, но защо последната черупка се озова в тенджерата нямам обяснение.

# 1 535
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230


Купете си стенен часовник в коридора или там в която стая сте. Аз съм сложила в стаята на сина ми и той си гледа да не закъснее за училище.
[/quote]
Благодаря за идеята. Мисля и един в банята. Там пък тинейджърката заспива зимен сън.

# 1 536
  • Мнения: 9 554


Купете си стенен часовник в коридора или там в която стая сте. Аз съм сложила в стаята на сина ми и той си гледа да не закъснее за училище.
Благодаря за идеята. Мисля и един в банята. Там пък тинейджърката заспива зимен сън.
[/quote]

но трябва да се внимава какъв е, че някои много тракат. аз съм кьорава, но много чувам и от най-малкия шум не мога да заспя. редовно като ходим на гости на близки хора местя часовници, вадя батерии....иначе изкрейзвам.

# 1 537
  • Мнения: 859
Ех, това метро.. Така и не ми се разминава ползването му без гаф.. Въртя се като в лабиринт, посоки обърквам, спирки. Елементарно нещо, а като е за беля все нещо ще се случи. Фен съм на филмите на ужасите и имам богато въображение, та все си представям такива някакви сюжети из транспорта.

И със смяната на обувките всеки сезон имам проблеми с краката цял живот. Ожулва ми стъпалата, прави ми рани. Не е нещо тежко и за оплакване, но си боли, "реже" ме направо понякога. И си куцам сега няколко дни. Иначе рядко боледувам и карам леко, студ почти не усещам, но с кожата е ужас - ръцете болят при под минус 5 градуса, алергии, рани, белене... Минава си почти без препарати, но не е приятно.

# 1 538
  • Мнения: 9 921
Малко оффтопик, но desenchantee, пробвала ли сте зимата да мажете крем с висок процент уреа? Също, в сезоните, различни от зима, да миете крайниците с по-студена вода. Постепенно разбира се ще сваляте t на водата.

# 1 539
  • here and now
  • Мнения: 4 271
Имах среща днес в съседен град, който е на около час път. Отивам аз, трафик чудо ... Както и да е, свърших си работата и се прибирам, бързайки да си прибера детето от училище. Изчислих, че към 17 - 17:05 ще съм там. Малко преди това, ще звъня на щерката да кажа, че до 10 мин съм при нея и да събира багажа за да не я чакам. Спрях аз, взех си телефона и какво да видя - часа е 15:45. С цял час съм подранила.
В своя защита ще кажа, че часовника в колата през част от годината е верен, а през останалата не е (щото се сещам като съм в движение и като спра изключвам) и все не мога да запомня коя е вярната.
Явно не съм се туткала, колкото съм си мислела... и трафика не е бил чак толкова ужасен, колкото ми се е сторил, та така...

# 1 540
  • Мнения: 39 439
Днес преди обед ми стана хладно. Отворих гардероба и взех един елек (подарък от леля ми на 74 г.)- кафяв, мек, но грозен. Дойде си момчето от училище, погледна ме и пита- Ти, защо си облечена така? - Как? -недоумяващо питам. _ Ми, като Шрек. И беше прав, под грозния кафяв елек бях с бяла блуза.

# 1 541
  • Мнения: 2 109
*Алис*, колко познато. И на моята кола часовник в момента е час напред и понякога изпадам в паника, че съм закъсняла.

# 1 542
  • Мнения: 859
Малко оффтопик, но desenchantee, пробвала ли сте зимата да мажете крем с висок процент уреа? Също, в сезоните, различни от зима, да миете крайниците с по-студена вода. Постепенно разбира се ще сваляте t на водата.

Не съм, но ще пробвам с такъв крем. А за водата - обожавам гореща до вряла вода. Но ще опитам. Благодаря за съветите.

# 1 543
  • София
  • Мнения: 4 344



Номинирам една Муничка - касиерка на Lidl. Купувам си този хумус, той минава последен, чакам няколко секунди женичката да каже колко е сметката - мълчание. След него идва репликата ѝ:
- Оххх, аз прочетох хумус с марихуана и се ококорих!
Което ми напомни на случка, разказана ми от моя приятелка:
Действието се развива в чужбина. Някаква женичка-Муничка (МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ!) влиза в магазинче за сувенири и пита:
- Извинете, имате ли херуинчета (имайки предвид херувимче - https://pixabay.com/bg/photos/%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0% … Nh3ebGU5VlkVBWg3o )?
Погледите били многозначителни.

# 1 544
  • Мнения: 1 761
Току що казах на кучето да ми светне лампата на банята, че влязох набързо и нямах време да я цъкна.

Общи условия

Активация на акаунт