аз съм първа, аз съм първа-31.07- 06.08

  • 7 630
  • 205
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 414
ljuboznatelna, а вашата невроложка хомеопат ли е? защото ако само използва хомеопатични лекарства от време на време, аз не бих рискувала. ти си знаеш, де...
хорааааааааааааааа, имам толкова много работа, че не зная от къде да я почна. и като така, седя си във форума ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 9 903
Момичета,аз ли съм много чувствителна...ама вие дразните ли се,когато делят децата на нормални и ненормални.Сега пак видях,че Бърди използва този епитет в темата за Войта.Много ми е неприятно да се делят така децата,помолих го в тази тема да не го прави,но явно не ме е чул.Гадно ми е Sad.

# 62
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Няма да се повтори Валенце- обещавам. Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 9 903
Няма да се повтори Валенце- обещавам. Heart Eyes
Много ти благодаря!  bouquetДано ти го стреснеш повече от мен Grinning!

# 64
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Валенце, зарежи...
Един истински лекар използва други думи, и по това ще го познаете.
За неистинските няма какво да си говорим. Аман от непоискани съвети...

# 65
  • Мнения: 1 271
Здравейте най-сетне и от мен!
Ние ходихме при нашите в събота, оставихме Теди и в неделя ходихме при приятели в Панагюрище и вчера се прибрахме в жегата на обяд. Малката не иска да спи в колата, Теди реши че първо ще свърши голямата работа ама много омазвайки в колата, след това повърна и се прибрахме бедна ви е фантазията как.
Иначе бебка сега си отспива че миналите две седмици с направление сутрин я водехме на гимнастика и следобед пак идваше жената у нас и я будехме... Но пък се виждах с Бебоче и КераЦудка и Тедивасс и беше разтоварващо. Сега се надявам другата седмица да ходим пак но ще видим дали ще има места. Започва бавно да наваксва - вече е по смела с лакътната опора, но играчките още не ги следи активно, има моменти когато ги гледа и лапа но предпочита да си смуче палците. Много е жилава и постоянно рита и не се спира, пробва се и понякога се завърта от гръб по корем но и в това не е много активна.
Миналата седмица бях сама с двамата една вечер и я бях оставила в кошницата и на земята до Теди (той тъкмо върнат от градината и още не събут) да се гледат и занимават и аз наоколо шетах. По едно време той залитна назад не се удари (има предпазни реакции) но краката му решиха да се насочат към бебка както си беше със сандалите и щях да загина, добре че не успя да я срита че не знам къдя щях да се дяна...  Embarassed
В колата пак имаше подобни опити от скука и теснота да се пробва да си качи краката върху кошницата й ама този път бях по-подготвена  Joy
Днес като бял човек ходих с една приятелка на фризиор и сега чакам Радост да стане да я кърмя и после пак фитнес... за нея.
Напоследък Теди отказва да спи следобед и може би вече е голям но пък се превъзбужда и вечер е доста напечено вкъщи.
Имаме нов Телк за три години напред и сега тичам по институциите да им го нося - променили са системата за ходене на Телк и минахме много бързо и без навалица от деца, не знам дали и за възрастните е така че скоро ще идват свекърите на сестра ми - дано и те не чакат.

Моля Пловдивските мами, които имат, да ми дадат координати на д-р Пискова. Сестра ми трябва да заведе нейния момък на невролог че не иска да си стъпва на краката и личната ги праща на невролог.  И да попитам от кого сте по-доволни от д-р Пискова или д-р Кръстева? Нея я пращат при някакъв Иванов или Георгиев не запомних. Може и на лични да ми ги пратите, благодаря ви!

Хайде стига че стана цял роман...
Мислим си за Иги и ако може да ми пратите тел. и да кажете дали ще ме пуснат ако искам да отида да я видя???
чао беба ме вика     bouquet  bouquet  bouquet
 

# 66
  • София
  • Мнения: 9 903
Браво на малката Радост!Ето че всичко при нея ще се нареди! Grinning
Наде,как е малкият Дани,оправихте ли се с този вирус?

# 67
  • Мнения: 997
 Светле, много се радвам за Радост. Разбирам, че има още много работа, но сегашният напредък не успокоява и изпълва с  вяра, че нещата не само ще се оправят напълно, но и това ще стане скоро.  Hug
А колкото до екстремните изживявания, които си имала напоследък....е на това му викам щур купон Joy с деца baby_neutral baby_neutral

# 68
  • Мнения: 1 617
Извинявам се че се намесвам във вашата тема. Видях че имате връзка с mama Igi. Аз съм от таз годишните августинки и се чудехме какво става с нея и дали е родила. Предайте и поздрави от нас и да ни уведомите когато се появи бебчето. Hug
Благодаря ви предварително.


[Моля Пловдивските мами, които имат, да ми дадат координати на д-р Пискова. Сестра ми трябва да заведе нейния момък на невролог че не иска да си стъпва на краката и личната ги праща на невролог.  И да попитам от кого сте по-доволни от д-р Пискова или д-р Кръстева? Нея я пращат при някакъв Иванов или Георгиев не запомних. Може и на лични да ми ги пратите, благодаря ви!]
 

Д-р Иванов работи в Детска клиника и е много добър специалист. Гледах че го има и в белия списък за Пловдив. Там имаше и негови телефони.

# 69
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Д-р Пискова : 0886 476 697
От д-р Кръстева нямам никакви впечатления.
Д-р Иванов е много ангажиран и поради тая причина при него (в частния кабинет) се чака с часове. Лично аз не съм възхитена. Не пазя телефона му, но мога да ти кажа адреса.

# 70
  • Мнения: 1 271
Благодаря ви Каили и Любознателна
Тя точно това каза че Иванов бил много натоварен и преглеждал едва ли не по нощите и че детето тогава не показва какво може наистина...
А д-р Пискова имала часове и ги спазвала. И иска да отиде при нея.
За вас   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 480
Ето че и ние се завърнахме от почивка и рекох да се обадя да не сте се затъжили за мен,ей!Чудесно беше с три деца на море-мойте две кокони и един 10годишен юнак с нас.Емоции колкото щете-от всичко по малко.Аз реших за довиждане да си взема летния вирус от морето.От миналия петък съм с висока температура и няма спадане.Утре ще правя изследвания и ако урината е зле/а май ще е така/почвам инжекции и антибиотик.Мразя да съм болна и недолюбвам докторите но няма как...Познайте как мъжо ме заведе днес на преглед-излъга ме,че отиваме на кафе и аз се скиприх в колата-да ама не-изтърси ме при педито.Много ми се ще да ви пиша още но като живна.
Стискам палци на мам Иги всичко да е наред с нея и бебче.
На всички болни като мен бързо оздравяване и дано няма усложнения като при мен.
Искам да питам,нали съм невежа-кюто ми нещо се бъгна-пише че друг потребител го ползва и аз как да се вредя пак?

# 72
  • Мнения: 997
 Днес ходих на китайски ресторант. Ще кажете: "голяма работа". Голяма е, разбира се....като се замисля...не съм стъпвала на обществено място то този род, май от година - две. Искам да напомна на sv vaseva, че е поела твърд ангажимент, свързан с една голяма, кръгла и супер недиетична...пица. Силве, мила, оправданието, че много работиш не минава.......
aidi4ka, с три деца на море........ newsm78 вие сте герои.

# 73
  • Мнения: 534
.
Нашата невроложка ми предложи някаква хомеопатия, влияеща на егоцентричността и ревността (на Наталия, да не помислите друго Wink), много се чудя дали да експериментирам пак. Аз съм си много доволна от детето Grinning
Моят личен лекар е педиатър и хомеопат.ПРеди няколко години ни предписа хомеопатични лекарства които подействаха благоприятно на агресивноста и егоцентричноста на сина ми.Но ги пи май около половин година.За съжаление съм изхвърлила рецептата/то лечението и без това е индивидуално/.

# 74
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Като заговорихме за три деца...Ако приемат промените за майчинството аз започвам да действам за трето Grinning Желаещи за кампания "Трето Дете"? Mr. Green Тедивас- тебе те отавяме да си починеш. Между другото, ако терминът ти е след1,01,2007 добре е да се замислиш за няколко месеца добре платена работа- след това ще получаваш 90% от заплатат Wink
За другите бремелинки- моля се да уредят казуса Заварено положение Praynig И да се възползвате поне от части от тази благинка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт