аз съм първа, аз съм първа-31.07- 06.08

  • 7 638
  • 205
  •   1
Отговори
# 90
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валенце, брагодаря за милите думи! Значи чакам те първо сега да поработите за второто, а после заедно ще намерим първо финанси, а после и своето трето Wink

Хайде днес да ви пожелая много щастие и да споделя, че съм щаслива напук на проблемите! Поне за сега...

Краси76, аз първия път имах високо кръвно - нямах загуба на  белтък, с втората бременост - имах проблеми само със захранването на плацентата - те можеха да донесат усложнения с кръвното, но слава богу това не стана. Така, че съвсем възможно е третия път да нямаш проблеми!

# 91
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Живко, много ме развесели!
Къде се каните за трето бе, голям зор е! Поне докато порасне и се очовечи малко. В едната стая каката чупи със зъби каквото хване, в другата малчо рови саксиите и пълни всички кухини между шкафовете, после къса листа и ги слага там (сади вероятно)Докато почистя в кухнята всичко е извадено от чекмеджетата. Докато ги прибера, Наталия вече се е вкиснала за нещо и реве истерично. Докато я успокоя, малкия е оскубал котката, тя го е надраскала и той реве. ПРиспивам бебо, докато наглася кака му да спи, той се е събудил и сън за Наталия няма, от което тя става ужасно нервна....и така до безкрай . Като ми я няма помощничката е кошмарно.

# 92
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна, моля те смили се - мен това ме чака до няколко месеца... не дей така - то и без това мога по-рано да родя ма като чета такива ужаси...
Аз няма да имам мпомощници - само първия месец и то ако стане... ако свеки от зор, че и второто не е кръстено на тях не се откаже!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 333
Много искам второ бебе, но плаши мисълта дали ще справям със специфичните нуждите на Мария и с отглеждането на второто малко крехко същество. Надявам се с времето да се успокоя и да се реша на тази смела стъпка... с помощта на таткото де  Wink

Вчера преживях голям кошмар- Мимата падна от детското столчето, което бях сложила на голям стол, за да е до мен... за миг се обърнах, чувам трясък и какво да видя ... столчето върху нея обърнато като костенурка беше бебека ... нямам спомен дали плачеше преди да я взема или зарева когато я гушнах.... ама като наду гайдата аз незнаех какво да правя ... На земята бяха опряни главата, ръцете и краката... аз си знам че няма никакви защитни реакции и гаранция е дръннала главата директно на мозайката...поплака си със затворени очи, жалваше се много, но аз я гушках и говорех, милвах и тя се успокои... започна да си гледа нормално , да си мляска както преди и се поуспокоих малко.... хората които бяха покрай мен ми препоръчаха да не ходя до Пирогов, а само да се консултирам с личната, защото в Пирогов се стояло 2 часа и ако нищо не се случело те пускали ... и аз реших да си я гледам на спокойствие вкъщи и ако има нещо да ходя там.... Слава на Бога всичко засега е добре с бебката... държи се нормално както преди. Трябва да съм бдителна 3 дни, да наблюдавам дали повръща спонтанно, дали плаче продължително време и дали има промяна в поведението й ...
Моля се всичко да мине и отмине и да забравим скоро за този инцидент...
Молете се и Вие за Мимката, моля Ви!!!

# 94
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Привет на всички от морските русалки!  Hug
  Носим ви солени целувки и поздрави, пълни с миди и водорасли  Mr. Green
  Върнахме се вчера, но вкъщи е пълна лудница от багажа и не мога да се добера до компа.
  Като заспи малката сядам да чета какво сте изписали за последните две седмици. Дано да преобладават добрите новини  Praynig

П.П. Вал, ако не си се свързала вече с Бат`Бойко, пиши ми на лични да ти пусна ГСМ-ма му.

# 95
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Благодаря ви Каили и Любознателна
Тя точно това каза че Иванов бил много натоварен и преглеждал едва ли не по нощите и че детето тогава не показва какво може наистина...
А д-р Пискова имала часове и ги спазвала. И иска да отиде при нея.

  Сега мернах нещо за пловдивските доктори и бързам да кажа, ако вече не е късно:
  Да не ходят при д-р Иванов!!!
  Д-р Пискова ще свърши работа  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 1 333
Bim_bam, защо казваш да не се ходи при д-р Иванов????
В момента на Мими  правят едни излседвания в Белгия за с-м на Рет и в нета пише че д-р Иванов е водещият лекар по този проблем в България. Мислех да му пиша и ако се наложи да си уговоря час за преглед на детето. Моля те сподели защо е негативното ти отношение към него. Ако трябва няма да го търся, а ще се обърна към друг специалист.
Благодаря ти предварително за отговора-може и н алични!!!

Хиляди целувки на морските русалки ... и ние да усетим соленият вкус на морето, което н евидяхме тази година..... а искренно се надяваме другата да го посетим Simple Smile

# 97
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
nandy, въпрос на лични впечатления. Все пак ако си спомняш една майка с дете с епилепсия пусна тема за това, колко му е благодарна. Според мен не е зле да се пообиколят няколко специалиста в тая област, за да се намери точния лекар. Възможно е да е неподходящия за други.

# 98
  • София
  • Мнения: 9 903
Много интересни теми захващате,да ви кажа. GrinningПърво беше миризливата тема,после за ББ,сега за трето дете-все неща,които са ми много интересни.
Аз да ви кажа ако някой може да роди вместо мен-няма проблем,ще си карам бременноста,само да не раждам.Аз честно да си кажа,си мислих,че ще ми е трудно,но нищо подобно.Въпреки,че нямам помощници никакви,освен таткото вечер,през деня никак не ми е трудно,времето съм си го разпределила,кога са ни разходките,кога са ни игрите,кога спиме,кога мама сяда на компютъра.И да ви кажа така като си спазваме някакъв относителен дневен ред имам време за всичко.Децата ме слушат,особено Буби.Мими все още не ми обръща много внимание като и кажа ела тук,или върни се при мама Grinning,навън се опитва да ми бяга много,ама аз спортувам активно,дано сваля някое килце. Wink
Ето,сега идва време за къпане в басейна.Само като чуят "басейнчето",не мога да ви опиша-ще се избият коя първа да си свали гащите и да иде на терасата. Grinning

# 99
  • Мнения: 3 537
Моето раждане беше песен,ама имах тежка бременност. Rolling EyesЕй,майчета,утре тръгваме към морето. newsm68  car003  grinning039  sport027 newsm41 newsm10Ура!!! newsm44

# 100
  • Мнения: 816
Краси, приятно моренце. Много да се мокрите, слънце да ви пече и топли и бъдете здравички.
Ние отдавна не сме се разписвали, добре сме, в очакване на скъпи гости-роднини.
Хубава седмица ви желая ( нищо че вече поотминава)  bouquet

# 101
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нанди, разказвала съм защо отношението ми към Иванов е такова, не ми се връща пак към подробности... Аз не казвам, че е лош лекар, но просто при нас той сбърка и то много. По - точно казно, не прецени къде свършват неговите знания и възможности и кога трябва да ни насочи към друг специалист. Позволи си да поставя на Бояна диагнози, които дори не са в компетенцията на неговата специалност..., а и слава Богу, нямаха общо с истината.
  Но има и много доволни от него майки. За нито един лекар, досега не съм чула еднозначно мнение. Така че, ако си проучила, че е наистина добър за нещата, които ви интересуват вас с Мимката, отидете и при него.

  А как е Мими днес, има ли последствия след падането? Дано се разминете само с голямата уплаха  Praynig Целувки мноооого!

# 102
  • Мнения: 882
И ние паднахме много лошо и то за една вечер два пъти. Присвило ми се е сърцето, защото нашия татко все вика, като, че ли искам да убия детето. Независимо, че той я изтърва, виновна пак бях аз.
Дано не се е ударила лошо. Дано всичко е наред newsm17.

# 103
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Абе тоя вашия татко не знае ли че децата падат и то доста често и доста често падат лошо. Може да сме до тях и пак да стане беля- децата са палави- не можем да предивим всички ситуации. Дано не се е ударила лошо. Praynig

# 104
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Всичките пъти, когато Бояна е падала силно, все при мен се е случвало...  Embarassed И като бебе падна два пъти лошо от леглото и след операцията два - три пъти не можах да я хвана и точно главата си удари, дето най - не трябва... Аз самата взех да изпитвам вина, че не мога да опазя детето си. И знам, че не мога да я опазя, моля се Господ да я пази  Praynig
  Дано не ни създават такив анегативни емоции дребосите, че малко ли са ни другите ядове.

  За морето да ви кажа с две думи как изкарахме: и добре и зле. Имах спокойствие само на плажа, че там занимавки много и жабето не излизаше от водата  Sunglasses Но иначе... Бояна подивя напълно, стана абсолютно неконтролируема и много агресивна  Confused бие се с децата, рита  и удря даже баба си, дядо си и баща си. Само на мен не посяга, всички други ги кара подред. В чудо се видях. Нищо не помага - нито каране, нито молби, нито обяснения, нищооооо. И това продължава все още, наистина не знам какво да правя.
  Като за капак я хвана и прословутият стомашно - чревен вирус с всички екстри и продължителност 4-5 дни. Идеше ми да си стегна багажа и в Пловдив.
  Та следващото море за Бояна се очертава някъде към първи клас  Crazy

  Сега вече наистина сядам да наваксам с четенето, че за две седмици сте изписали много. Целувки за всички!

Общи условия

Активация на акаунт