Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 989
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Гледах Теа и Наум, но някъде по средата на видеото се отегчих. Прекалено много приказки, в един момент забравих даже какъв беше въпросът. "И... такоа.." чух на няколко пъти от Наумчето и не ми направи добро впечатление.

# 496
  • Мнения: 6 887
Идвам от видеото на Тони Попова. Много ми допада излъчването и. Изглежда спокойна и щастлива и го предава на зрителя.
Явно грижата за психическото здраве има ефект при нея, зашото преди година беше съвсем различна. Браво, Тони!

# 497
  • Мнения: 1 502
Изгледах видеото на Поли Недкова и много ми хареса темата, която засяга. Не е тайна, че грима дава увереност и ни служи като маска, но  беше полезно видео за всички неуверени в кожата си жени.
Преди време следях Мишел Пан и тя споделяше вида на кожата си след спиране на фон дьо тени и мазила, много вдъхновяващо. Беше се подмладила с години, но тя си посещава и козметик редовно, използва добра бяла козметика. Според мен в тази насока също трябва да има видеа, а не само пр пратки на поредните козметични измислици. В този ред на мисли ми направи впечатление от страницата на Додис, нали споделят сторита от пр пратки, които са изпратили на инфлуенсъри. Та сторито на Валери беше - очаквайте гиваЛей в края на седмицата. Ако беше Кат фон Ди или Фенти или Бека и т.н. едва ли щеше да отиде в гивалей, налЕ Smile

# 498
  • Мнения: 28
Много интересна класация.

# 499
  • Мнения: 9 486
Теа на първо място?! 🙄

# 500
  • Мнения: X
Интересна класация, бих казала 😀 Видях по какви критерии са подредени, но пак ми е доста странна класацията. Учудена съм, да видя Теа на първо място. Особено "ангажираността" ми е мнооого интересно как е пресметната.

# 501
  • Мнения: 6 887
Бих казала, че даже и нашата е по-достоверна, макар и съвсем лаишка. Joy

# 502
  • Мнения: 1 502
Те хубаво са 'инфлуенсъри', ама да кажат и с какво са повлияли на хората, в какви кампании са участвали, с какво са допринесли за доброто на всички ни ? Щото нали иначе са хора, отварящи пр пратки,подпиращи брадички във видеа и т.н.

# 503
  • Мнения: 325


Момичета, ето да видите, че може да носиш  Гучи и да си ядеш закуската с боза!!! Да си знаете! 😂

# 504
  • Мнения: 18 575
По-скоро ще повярвам на класация на партии два месеца преди избори Grinning

Хаха, снимката с бозичката - сигурно е направила бартер и сега пет години напред ще пие бозата гратис.

# 505
  • Мнения: 6 887
И аз бих пийнала бозичка, ох. Лоша Гери, лоша.
Давам две фалшиви ГуЧиТа или едно оригинално за една боза.

# 506
  • Мнения: 9 486
Тази Гуца и сестра ѝ се явиха на събитието на Плейн като измити чинии, но иначе си кръстила профила Make up tips 😂🤣😅😃🤣

# 507
  • Мнения: X
BG-Mamma ли чете?

# 508
  • Мнения: X
Да погледнем положително - най- сетне една показа тестяна закуска с боза, вместо мюсли с ядково мляко  Joy

# 509
  • Мнения: 3 792
Полина и Патрик или са си изтрили Инстаграм профилите, или са ме блокирали. И изобщо не разбирам защо, при положение че нищо не съм коментирала там. 🤔

Ще видя Попова. Гледах Ейчеви, много скучно отново, а оправданието за Петканови не ми се стори реално.


Edit:блокирали са ме, да 🙄



Пък аз я харесвах, честно казано 🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт