Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 229 047
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 9 486
На мен ми е много любопитно за какво ще си говорят с гостите им.
Щото Фети извън Инстаграм, раждане, кърмене и Дания, не я виждам какъв разговор ще води.

# 961
  • Мнения: 4 690
Много ми е сладък този Боби на Ивана. Той да стане "инфлуска" аз  ще го следвам. Като тотално обсебена от всичко с фламинго високо оценявам избора му на чорапи.

За Филетата не знам какво да кажа - много скоростно се движи животът на Антоанет;  това мога да и го призная. Изживява всичко на бързи обороти.

# 962
  • Мнения: 9 486
За първи път я чувам тази, може ли линк?

# 963
  • софия
  • Мнения: 2 915
Единствено първият тоалет от избора на Боби ми хареса..

# 964
  • Мнения: 9 486
Ана Мария Чернева.

# 965
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
На мен пък ми дожаля за Боби. С какви глупости го занимава жена му. 😂 Горкият. Много скучно видео. Подобни като "ям една и съща храна", "еди-кой си ми казва какво ям/облека" - бляк, не ги разбирам и не са ми интересни, още по-малко пък полезни.

# 966
  • Мнения: 787
Не че симпатизирам на Чернева,камо ли споделям това,което е написала,но какво и е по-различното в изказването от тези,в които я нападат дооста крайно в Иг?!Демек-щом можеш да обиждаш и ти по толкова грозен,агресивен начин човек,няма как да повярвам,че за куче ще ти е по-жално и мило.

# 967
  • Мнения: 878
Пепе имам чувството, че се хвана с Филяка, за да има кой да и обработва видеата, че очевидно нея я помързява. Grinning Сега това партньорство и е добре дошло - хем ще си се лендзи от лентите, хем друг ще върши тегавата работа. Сигурна съм, че той ще монтира видеата.

# 968
  • Мнения: 3 743
И аз казвам да не се пуска тук, на лично пишете. Такива "личности" с все изказванията им не заслужават никакво внимание.

# 969
  • Мнения: 6 604
Не смогвам да прочета всичко, че човека с метлата е в действие. 😜 🤗
Но - от къде става ясно, че в новия профил на Фи и Пепе ще се канят гости? 🤔

# 970
  • Мнения: X
Писали са в описанието под клипа, че ще канят различни "гости".
Скрит текст:

# 971
  • Мнения: 1 156
Уличните животинки нямат вина, че са без дом. Всичко идва от хората. Не е приятно да бъдеш нападнат, нахапан, а дори има случаи на фатален край. Същите неща са били следствие и от домашни животни. Аз самата като малко дете съм била нахапана от домашно куче, но след това не съм изпитвала страх и вкъщи винаги сме имали и имаме куче. Наистина на такива хора, като въпросната плеймейтка, не трябва да се дава гласност.
Гледах и аз Ивана, Боби ми изглежда голям добряк, с желание участва в клипа.
Не всеки тоалет му се получи, но се постара 😁
Като цяло са ми по-приятна двойка за слушане и гледане от Валери и Мартин.
Ивана спомена, че пак ще си прави нещо като фитнес предизвикателство и беше си пуснала Евгения Джаферович. Не знаех, че освен гримьор е и фитнес гуру 🙄

# 972
  • Мнения: 6 604
Писали са в описанието под клипа, че ще канят различни "гости".
Скрит текст:
Благодаря 🤗
Кой да ти чете описанието. 😬

# 973
  • Мнения: 2 596
И аз не знаех, че Евгения има фитнес предизвикателства. Груба ще прозвуча, но точно пък тя? Каква мотивация може да даде на хората?

# 974
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Джеферович е бивша плувкиня и то много добра. Нищо,че изглежда малко набитичка някак... Предполагам,че е на "ти" със спорта.

Не че симпатизирам на Чернева,камо ли споделям това,което е написала,но какво и е по-различното в изказването от тези,в които я нападат дооста крайно в Иг?!Демек-щом можеш да обиждаш и ти по толкова грозен,агресивен начин човек,няма как да повярвам,че за куче ще ти е по-жално и мило.
Първо да уточня,че не подкрепям простотията и вербалната агресия, но ако ще говорим за разлики, поне тази която виждам е че отношението на въпросната Анна Мария е насочено към невинни по-слаби същества, докато това което тя получава като отношение е следствие на нейното производно като твърдение/реакция.
Аз ако стана свидетел на човек който твърди или направо върши жестокост към животно, дете или възрастен човек, бих реагирала дори и физически и смятам,че между неговите нарочни действия и моите осъзнати , би имало разлика в самия смисъл. ...

Общи условия

Активация на акаунт