Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 229 050
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: X
Не защитавам Адри, но с премахването на лайковете, “ангажираността” чрез коментари ще е водещият критерий за това колко е успешен един инфлуенсър. Затова и има сторита с въпрос към снимката, хората коментират, после Адри отговаря на всеки един коментар. От нашите блогърки първа Гането го направи, тя има най-много коментиращи средно под снимки. Най- зле, разбира се, се справя Ивана, чиято стратегия да пуска по 50 снимки лт Боровец буквално намали наполовина активността на феновете й - лайкове и коментари. Борбата с коментарите е важна за инфлуенсърите на средно ниво, всички постове ще са им такива тази година.

Това с Филип и домашния уют е смешно. Толкова много търси домашен уют, че години наред си седи безработен вкъщи на дивана - и в Бг, и в Дания. Като в Дания разбообразява с ежедневни посещения в бръснарницата.

# 1 201
  • Мнения: 1 795
Не защитавам Адри, но с премахването на лайковете, “ангажираността” чрез коментари ще е водещият критерий за това колко е успешен един инфлуенсър. Затова и има сторита с въпрос към снимката, хората коментират, после Адри отговаря на всеки един коментар. От нашите блогърки първа Гането го направи, тя има най-много коментиращи средно под снимки. Най- зле, разбира се, се справя Ивана, чиято стратегия да пуска по 50 снимки лт Боровец буквално намали наполовина активността на феновете й - лайкове и коментари. Борбата с коментарите е важна за инфлуенсърите на средно ниво, всички постове ще са им такива тази година.
Успешен според кого? Успешен по критерийй "полезен за аудиторията" (каквато всъщност беше истинската идея зад цялото блогване, при възникването, а към днешна дата - тотално опорочена), или успешен според поредния рекламодател? А Адри после се чуди защо разни хлапетии на възрастта на сина ѝ ѝ пишат на лично съобщения от типа "kwo stana kotkata ti umrq li" (цитирам по памет истински случай).

# 1 202
  • Мнения: X
Балканците и скандинавците имаме различни представи за домашен уют, според мен. Особено в неговия случай на разпръснато семейство. Освен, че уютът не е само манджи, предвид, че макар с деца са били в началото на връзката си, друга крайност по цял ден да е с парцала и черпака, също би се възприела от някого като "непривлекателна". Така че си е до човек. Като сте си един за друг и ви е кеф заедно и със студена пица от кутия ще ви е супер.

Не заемам страна, защото само те си знаят истината, не мога и да предполагам, даже, просто защото не мога да подредя хронологията от това, което са давали като информация.  В онова видео на английски, излиза,  че са се застъпили Ф1 и Ф2 (съжалявам, че така ги наричам, не е подигравателно, просто иначе няма да се разбере), дори като е говорила за Филип с роднини и приятели, те са си мислили, че става въпрос за предишния. Буквално звучи сякаш от единия апартамент се е пренесла в другия. Изчислявайки, доколкото ми е възможно, би трябвало да е забременяла около два месеца след запознанството, което означава, че вече са живели заедно и въобще връзката им се е развила, така да се каже. После брак докато е бременна. В същото време, в някои интервюта говори така, сякаш са имали поне половин година връзка преди бременността. В онзи лайф у Ели каза, обаче, че историята им е 4-годишна. Предвид, че София е на три години и няколко месеца, като се добави 9 месеца бременност, пак излиза, че съвсем в началото се е случило. После с Ф3, както и да го смятам, има някакво застъпване или е било на другия ден, както се казва. Дори не говоря за официален развод. Същото важи и за неговата. Тук ме скастриха, че не било бързо, но за мен след брак и две деца, пък и без, и половин година си е малко време, а новите връзки сякаш се случиха след няколко седмици, ако не са се и застъпили. И въобще не го казвам осъдително, нито критикувам или определям за правилно или грешно, това си е тяхна работа, просто коментирам, защото те го правят публично. Във видеото, за което казва, че вероятно е правила няколко аборта, тотално се губи логиката. Кога и от кого е забременявала непосредствено преди успешната бременност, че и няколко пъти. Може аз нещо да съм се объркала, но не мога да сглобя пъзела. Не че е моя работа, но е основна тема на присъствието й онлайн.

# 1 203
  • Мнения: 6 930
Ама какъв уют търсел Фичко, моля ви се, та него го нямаше половината време, докато бяха още #фемилигоалс

# 1 204
  • Мнения: 6 889
Доста добър разбор от Сънфлауър.
Цялата работа с обясненията за няколкото аборта преди Сиена беше, за да обясни колко натоварваща е българската система спрямо датската. Ето - там отиваш на третия месец, Господ си знае работата, ти я си разбрал, я не, няма стрес. А в България, където всичко е свръхпротективно и бременната жена е "трудна" се отдава такова голямо значение, ходи се по твърде много прегледи и като се случи нещо такова жената се стресира повече. Натъртването беше, че датската система е чил и готина, пък българската пак е някаква старомодна и недостатъчно добра.

# 1 205
  • Мнения: 345
Тони пак се е върнала към зеленият фон, на мен ми харесва, но не разбирам защо  постоянно отрязва хубавия си надпис. Grin

# 1 206
  • Мнения: 2 664
И сто пъти повтори как в България се е консултирала с различни лекари по телефона...🤦🤦🤦
И после тая същата жена я канят по форуми за репродуктивно здраве и бременност....…

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:38 от butterfly_🦋

# 1 207
  • Мнения: 3 743
Приказката на лъжливото овчарче като за Пепа е писана. Едно говори днес, утре друго, не можеш да ѝ хванеш спатиите.
То и да искаш да си доброжелателен, не знаеш дали нещо пак не доукрасява да си напасне историята и да излезе жертва.

# 1 208
  • Мнения: 1 463
Баш датската здравна система не е добра, сорЕ!
На Антоанета просто й е било по- лесно да е вкъщи, имайки предвид, че там няма наготово.

# 1 209
  • бургас
  • Мнения: 739
Сега отново пуснах YouBe  и прочетох коментарите, ами изтрили са моя. Защото им написах,че предпочитам типично и че не ми допадат. И всички отдолу припадат, колко прекрасна двойка са.
Много ми идват вече и Теа и Наум сами мега противни и Пепа и тоя женствения Филип,дето се има за звезда само,че в Бургас никой не го отразява и беше обект на подигравки до преди някакво време. Сега пак, като разбраха,че са с Пепа.
Бездарници с една дума

# 1 210
  • Мнения: 1 502
Приказката на лъжливото овчарче като за Пепа е писана. Едно говори днес, утре друго, не можеш да ѝ хванеш спатиите.
То и да искаш да си доброжелателен, не знаеш дали нещо пак не доукрасява да си напасне историята и да излезе жертва.

Абе във форума много добре й се хващат даже Satisfied

Като цяло излиза, че тя сама не е оставала от години. Дошли са в България, за да опитат да се задържат като двойка. Като цяло, ако наистина си с един човек не е много от значение къде си. Не говоря за удобствата и помощ от родители, а че когато искаш да си, правиш нужните жертви.
Филип можеше да се стегне и да работи повече, за да осигури всичко на семейството в Дания, а не да идва тук за по-лесно.

# 1 211
  • Мнения: X
Стената ме отказа от новото видео, така ще стане и със следващите, може би, вероятно ще ги слушам само. Зеленото ми е любим цвят, но в случая е супер тъмно, мрачно, като замазано, начинът, по който е отрязан надписът ме дразни, не се вижда листа ли са, килим ли е, какво е. Най-сполучливо щеше да е с черен надпис и лампи и няколко рамки върху розово-жълтия тапет. Изкуствената трева изглежда добре ако се вижда по-отдалече и по-голямо пространство. Да я държи както на нея и харесва, естествено, но светъл фон с акценти е предпочитан за ютюб видеа, според мен. Сегашният тип ми е натоварващ за окото и напряга.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:01 от Анонимен

# 1 212
  • Мнения: 2 664
Аз паствам, ти пастваш, той паства...😩🤦🤷
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:11 от butterfly_🦋

# 1 213
  • Мнения: X
На мен ми е минавало през акъла, че може да й е било фикс идея да е с чужденец, примерно. Всички имаме някакви мечти и очаквания, но тя май действа като по план. Искам да съм като Кари Брадшоу, например. Нейният пример е бил младо, сплотено, дългогодишно семейство, но тя не си представяла да роди млада и се изненадала от начина, по който се е стекъл живота й. Друг е въпросът, че майка й я е родила на около 20, а Пепе роди на колко? 26 май? В този ред на мисли детето планирано ли е или не? Защото имаше и видео как му съобщава на Филип.

Аз винаги съм се изумявала от хора, които се имат за експерти по човешки отношения. По повод идеята за блога й. Добър слушател съм, давам съвет, ако ми го поискат, споделям мнение на база това, което знам и начина, по който го възприемам, но не си представям да кажа на някого "трябва да се разделиш с партньора" или да вземеш еди си какво решение. Коя съм аз? Хора, обстоятелства, съдби - различни.

# 1 214
  • Мнения: X
Аз паствам, ти пастваш, той паства...😩
Скрит текст:

Денина Мартин снощи се изтъкваше като голяма интелектуалка, как обичала много да говори за политика и икономика (въпреки че не й личало Grinning Grinning Grinning ). С жени "трудно се получавало" и затова с приятели на Рон дискутирала. Ама иначе писа как един филм на простичък език "обЕснява" еди коя си схема. Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт