Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 951
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 51
Относно Полина и Ели, не помня в детайли, но беше нещо от сорта, че една от двете беше препоръчала някакъв продукт за акне (дали не беше и лекарство), пък другата я зачекна в стори, че това не било правилно и т.н. Индиректно, разбира се. Обаче коя беше препоръчала въпросното нещо, ще ви излъжа, но май беше Полина 🤔 Не съм сигурна, наистина, не претендирям за достоверност, но това беше в общи линии историята.
Елица беше препоръчала нещо, и Полина се ядоса.
Не помня за какво точно беше, но нещо за проблемна кожа. Полина беше права в случая, понеже може такива неща да навредят на някой. Елица не е имала проблемна кожа и няма опит, докато Полина да.

# 1 606
  • Мнения: 28
Идвам от видеото на Валери, посмях се. Какъв грим само показва на децата да си правят...А това с танците за тик ток е просто без коментар.

Гледах и Джулката с погачата на бебето. Май само тя показа кадри от църквата, лично аз не смятам, че е редно. В началото помислих, че мъжа й ще присъства на партито, защото снимаше в другата стая.

Мегза няма ли да качва ново видео и тя?

# 1 607
  • Мнения: 71
Бута наша Коцка филията с пастет в устата на детето и вика: "не, мамооо.. ".
 Joy Ще припадна с тази жена.
Скрит текст:

Аз мисля, че детето я захапа и затова реагира така.

# 1 608
  • Мнения: 1 463
Ох, не мога да се изкривя и да кажа, че детето на Коца е сладко. Има изключително странна физиономия.
Елица винаги ми е изглеждала със среден ръст и ако е около 1.65 то, за мен не се води ниска, а има доста симетрични пропорции. Антоанета е доста свита в раменете, има много недоразвита, детска фигура. Тези от салона, при които си прави визите за Черешката, (о, Боже) спешно да й кажат да скъси прическата, че с тези коси изглежда още по-дребно джудже. И е плашещо вече.

# 1 609
  • Мнения: 237
Гледах , току що Тейчеви. Наум се обяснява, че снимал по цяяяяял ден. И после сцена как излиза от снимачната площадка и заявява "Часът е почти 4 и отивам да тренирам" . Алооо, Наумчо,  знаеш ли нормалния работен ден на хората в колко приключва, че и да ми се обясняваш, че по цяяял ден си на работа.То бива, бива мързел и летаргия, ама направо....Нямам думи.Тези инфоенсъри не ги виждам на нормална работа да успеят да се оправят.
П.С. От утре ставам инфлуенсърка(имам два пълни коша дрехи за сгъване), обаче вход само с билетчета.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 19:37 от barbarona

# 1 610
  • Мнения: 1 091
Обаче, Наумчето и Тейчето хич не ги мързи, ама хич. Все повече им личи, че са много, хмммм, лениви. Особено дамата. Вече ми е ясно защо лекар би изоставил професионалното си развитие за сметка на завладяващата кариера на български инфлуенсър с нулево съдържание - от мързел. Много мързел и много високо мнение за себе си.

# 1 611
  • Мнения: X
Колко голямо е бебето на Тейчеви? Питам, понеже видях, че го оставя на дивана и тя ходи по другите стаи, а имам позната, чието бебе след първия месец успяваше да се завърти от гръб, настрана и по корем.

# 1 612
  • Мнения: 878
Колко голямо е бебето на Тейчеви? Питам, понеже видях, че го оставя на дивана и тя ходи по другите стаи, а имам позната, чието бебе след първия месец успяваше да се завърти от гръб, настрана и по корем.
Това е някакво бебе вундеркинд Smiley Сигурно около 0.1 % от бебетата на тази възраст могат да се обръщат. Моето започна на 3 и тогава бях чела, че под 10% от бебетата могат да се обръщат на 3 месеца. Повечето започват към 5-6 месец.
Не мисля, че има за какво да се притеснява Теа на този етап.

# 1 613
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Близо 2м май? Но гледам, че е в анатомично гнездо, а то май си има нещо като коланче.

# 1 614
  • Мнения: 237
Обаче, Наумчето и Тейчето хич не ги мързи, ама хич. Все повече им личи, че са много, хмммм, лениви. Особено дамата. Вече ми е ясно защо лекар би изоставил професионалното си развитие за сметка на завладяващата кариера на български инфлуенсър с нулево съдържание - от мързел. Много мързел и много високо мнение за себе си.

Някаква пълна летаргия.Нямат грам живец.  Млади хора, неправещи нищо. Всичко насила правят и им личи. Сега разбирам защо са си зарязали нормалните работи, да лежат по цял ден и само от време на време на компютърът на обработват.На такива млади хора е непростимо такова поведение и напълно неприемливо.Представяте ли си ги каквито са мързеливи да работят 6 дни в седмицата от 9 до 6 на физически и психически натоварваща работа и като се приберат  къща и дете...
Правило ми е впечатление, че все им се спи, все се прозяват, лежат и не могат да говорят от прозявки и сън. На фона на нищо правенето им.

# 1 615
  • Мнения: 324
И аз искам от тези дилеми и проблеми, да се чудя каква маска или крем да си нанеса преди лягане🤷🏼♀

# 1 616
  • Мнения: X
Не е за вярване, че ще защитавам Ейчеви, но предполагам (нямам деца и само предполагам), че и бебето оказва влияние върху това да изглеждат по...мудни.
Да речем - критикувахте Тейчето, че е спала през деня - ако са будували през нощта, защо да не дремне?
Не ме разбирайте погрешно - не харесвам това, че са си зарязали професиите заради инфлуенсърство.

# 1 617
  • Мнения: 237
Те и преди раждането си бяха лениви, все сънени,все прозявки, все легнали на дивана...

# 1 618
  • Мнения: 6 604
Да инфлуенсна бъдещи майки - и бебе, което не се върти, може да падне от дивана. 😢

# 1 619
  • Мнения: X
Те и преди раждането си бяха лениви, все сънени,все прозявки, все легнали на дивана...
Хахах, по принцип и това го има, Наум умира да се снима сънен, но това е секси и романтично само по филмите Joy

Общи условия

Активация на акаунт