Лаковe за нокти - 135

  • 29 179
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 832
Само да ме пуснат в почивка тея дни, месеци, или години и ще разровя за някой немил-недраг лак. Имам бая стикери, които не харесвам в интерес на истината. И да питам какъв печат да си купя - от розовите, прозрачен, правоъгълен непрозрачен? Гледам, че при китайците има няколко вида.
Нюд и червено ли нямам:joy: Joy Joy
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 20:25 от tanch

# 16
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за новата тема! Аз от няколко дни си стоя в къщи с грип, но ако утре съм една идея по-добре, ще изпробвам някакви млечно сини/жълти/розови нокти и ако се получи добре, ще ви се похваля. Валентински неща няма да правя, аз така или иначе не мога да рисувам, а нямам стикери с валентинска насоченост Simple Smile

# 17
  • Мнения: 31 172
Много е красив белият лак.

# 18
  • Мнения: 2 089
Миленка, мерси Flowers Hibiscus
Лучия, това е "Спайдър гел", иска печене. И аз му се точа, но не знам дали си струва инвестицията.
Долче, сюа екрю или Сен Жан - цветове са Purple Heart Верно много бързо "дръпна" в майсторлъка. Браво!

# 19
  • Мнения: 1 420
Аз пък идвам с въпрос:
От това клипче - Чертичките на първия(а и на другите) маникюр как се правят? Само с лак, който е сгъстен, или е лак и вода, или какво??
https://www.facebook.com/1438404543063932/posts/3061770280727342/

Лучия, това мисля че е "Спайдер гел". Пече се, но не знам дали става на обикновен лак да се изпече. Само съм чула за него.
Благодаря за новата тема ♥ Нищо специално няма да правя за Св Валентин, тъй като не харесвам католическата пропаганда на търговците Stuck Out Tongue 8-ми март ми е далече и ще видя какви ще са ноктите до тогава и дали ще ходя някъде Stuck Out Tongue

# 20
# 21
  • Мнения: 27 500
Румяна, това пясък ли е?

# 22
  • Мнения: 819
Валентински тези съм си подбрала. Но да видим ще има ли нокти за тях, че с това чупене непрекъснато.... 😂😂😂




# 23
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Румяна, това пясък ли е?
Да Perfect S52

# 24
  • Мнения: 4 403
Благодаря,  момичета. Надявах се да е обикновен лак, не обичам гелове, нямам и лампа.



И без светкавица, но пада сянка:

# 25
  • Мнения: 27 500
Лучия, каква хубава комбинация от цветове, жълтото направо сияе! И много арт Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 403
Благодаря ти,  dolce Hug
Няма ме по измислянето, но копирам идеи. Открийте приликите с оригинала Joy
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 20 163
Лучия и на мен ми харесва.
Даже ми даваш идея, ако искате някой път да си направим предизвикателство да пресъздадем маникюр от нета, както ти.
И да ви се оплача от тази база на Аvon, успя да ми оцвети ноктите от този лак, който според мен изобщо не би трябвало да оцветява:

# 28
  • Мнения: 2 239
Милена, благодаря за новата тема!
По повод валентинския маникюр съм хвърлила око на този
Скрит текст:
ама не знам как е постигнат този резултат, но изглежда готино Heart Exl

# 29
  • Мнения: 13 082
Bl00d, не знам дали ще помогна, но при мен се получавало това при опит за омбре. С гъба за чинии го правих, пробвай. Иначе е много хубав, може и аз да пробвам, не съм носила червено не помня от кога.

Общи условия

Активация на акаунт