Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 802
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ммм ,чудесен е Cartier La Panthere Edition Soir много да те радва.Един от любимците ми ,аз днес съм с Kirke Tiziana Terenzi.Много луксозно звучене ,пипната отвсякъде композиция за мен рай за почитатели на плодове в парфюм.Плодова експлозия ,чието разкритие е много вкусно ,сиропиран го усещам иде ми да се изям ,сочни плодчета като върху мен отчетливо се усеща прасковата и много муск.Много хубав бленд ,трайност и проекция невероятни ,личи му класата. Мисля си,че никой няма да остане незабелязан с този парфюм, обаче трябва да са по -малко апликациите иначе може да досади стабилно.Два спрея са достатъчни.Чета ,че доста хора го сравняват с Ерба Пура радвам се ,че се запознах с него ,хареса ми също и Cassiopea Tiziana Terenzi.

# 646
  • Мнения: 5 274
Днес вече изпръсках до дъно Слонът, две зими го мъчих. Всъщност много си го харесвам в студ, но вече му минава времето и ми се искат по-различни аромати.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Ммм ,чудесен е Cartier La Panthere Edition Soir много да те радва.Един от любимците ми ,аз днес съм с Kirke Tiziana Terenzi.Много луксозно звучене ,пипната отвсякъде композиция за мен рай за почитатели на плодове в парфюм.Плодова експлозия ,чието разкритие е много вкусно ,сиропиран го усещам иде ми да се изям ,сочни плодчета като върху мен отчетливо се усеща прасковата и много муск.Много хубав бленд ,трайност и проекция невероятни ,личи му класата. Мисля си,че никой няма да остане незабелязан с този парфюм, обаче трябва да са по -малко апликациите иначе може да досади стабилно.Два спрея са достатъчни.Чета ,че доста хора го сравняват с Ерба Пура радвам се ,че се запознах с него ,хареса ми също и Cassiopea Tiziana Terenzi.
Благодаря, престраших се и аз за една  Пантера като ви чета колко я харесвате, намерих я на страхотна цена и не устисках пусто сърце парфюмно Laughing
Касиопея за това я харесах, че го няма този силен мускус, като на Кирке и наистина трябва да се внимава с апликациите иначе става душещ и дразнещ .

# 648
  • Мнения: 31 244
Carthier panthere soir получих днес, взех го направо на абсолютно доверие отново по съвет на Денси и съм очарована, уникален и прекрасен, много плодове(въпреки, че ги няма в описанието) и цветя усещам и я няма тази кисела жилка, която не харесвам в пантерите🍀 Благодаря много, много💝
Много се радвам. Честит, със здраве да го носиш! Прелестен парфюм е.
Аз днес съм с Либре и плувам в красивия му облак. Много напръсках и му се наслаждавам силно.

Kirke Tiziana Terenzi има прилика с Ерба Пюра, но Соспирото е много по-хубав, плътен, тежък и богат. Вчера влязох в кварталния ми детски магазин и собственичката беше с Ерба Пюра, отвън се усещаше. Направих и комплимент и я попитах дали е с него, защото има и копия и тя много се зарадва. Изненада се, че се усеща, тя не го била усещала. Казах и, че се всичко мирише. Щастлива я направих.

# 649
  • Мнения: 2 972
Днес ми е мега-Sunshine-ско 🌞🌞🌞
Sunshine в небето....
Sunshine в сърцето....
Обилно полята в Sunshine Amouage-обожавам го този аромат,твърдо заявявам-това е парфюмния ми подпис ever ....❤❤❤

# 650
  • Мнения: 31 244
Честит да ти е!
Този аромат обаче бързо досажда.

# 651
  • Мнения: 2 972
Благодаря  , Денс  Flowers Hibiscus    .....
Толкова ми харесва,че чак не мога да повярвам ,че би ми втръснал...пък и от колко време лелея по него.....от ноември,от първата проба,с която главата ми беше тотално отнесена..... Animal Heart Eyes Cat

# 652
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета,кажете моля няколко думи за Molinard Nirmala le Reve !

# 653
  • София
  • Мнения: 9 511
Момичета,кажете моля няколко думи за Molinard Nirmala le Reve !
Ще кажа само, че го имаше наскоро в размените и му се чудех..

# 654
  • Мнения: 5 317
Този става ли за тийнейджърка?Някой с мнение за него

# 655
  • Мнения: X
Не, това е най-лошата възможна Еуфория.

# 656
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Пробвах да се правя на фотограф...
Извънземна красота

# 657
  • Мнения: 2 849

Пробвах да се правя на фотограф...
Извънземна красота
Скрит текст:


Разкошна снимка! Наистина са като някакви извънзимн кристали.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 18:46 от bubanka

# 658
  • Мнения: 6 930
Ммм, красота! Шалчето с Ван Гог е чудно Simple Smile

# 659
  • Мнения: 31 244
Рапунцел, браво! Невероятна снимка!
Красиви Извънземни.

Общи условия

Активация на акаунт