Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~202

  • 29 509
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • London
  • Мнения: 6 732
Сценаристите тотално издишаха пред мен, за жалост ме върнаха в годините на Чиста кръв или Дивата Роза, ако ги помните нейде в 94 та.... ех, ех... това с Джан изтъркана и клиширана работа, както казах в една сапунка от 90 те задължително следва да има някой психар около главната двойка около която гравитират всичко и всички без да имат собствен блясък. Много жалко..... добре, че са Есма и нейният любим иначе спокойно мога и да си пусна някой холивудски филм вместо тия нагласени сюжети.

# 181
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Много ми е наприятен този Джан, едва го издържам. В него има нещо адски отблъскващо- като започнем с нелепите обечки с висулки, сребърното ланче, килограмите гривни по ръцете, та до самото му излъчване. Освен това е и доста подпухнал, сигурно прекалява с чашката.

# 182
  • Мнения: 41 676
Тази вечер късно са пуснали 1-фрагман....започна се...Wink


https://www.youtube.com/watch?v=YoO4uOGwo08

и с озвучка на руски ез.
«Если позовет любовь» 1 серия. Фраг №1. Русская озвучка
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456243356%2F2fb6e85ced1f … pl_wall_-46308288

# 183
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета,
Време е за кафе с усмивка....

Злати, благодаря за флага, но понеделник ще е много труден ден за нов сериал...
Очаквам къната на тейзето с нетърпение...

# 184
  • Мнения: 36 750
Докато си изпия кафето наминавам да кажа Coffee

Добро утро Hug

SSSM

Цитат
Прави ми впечатление, че повечето участници вече са гледали сериала, споделили са тогава какво ги вълнува и сега просто поддържат темата с красиви пожелания....
Но аз го гледам сега, затова искам да споделя....

Само 3 момичета от пишещите в темата сме гледали сериала, като само две пишехме.
Гледала съм сериала в оригинал и с превод. Сега продължавам да го гледам със същия интерес. Може да е сапунка, но направена добре. Героите от сериала присъстват и в ежедневието ни - с някои сме се срещали в реала, за други сме чували.
Сериала не се излъчва от седмица или две..Вече изминаха месеци....Коментирахме епизодите, по желание на някои съфорумки разказвахме какво ще се случи в бъдеще. Но мнението ни за героите е формирано на база на целия селриал, а не на излъченото до момента.......Беше изразено недоволство от начина на коментиране   и затова спряхме....
Няма как да се изненадам от постъпката на Джан например, защото още при гледането на сериала в оригинал, при "случайната" среща на Джан с Бегюм, споделях, че за мен тази среща не е случайна, че няма такова дело, просто Джан е проучил миналото на Фарук и сега го атакува...Много сме спорили с момичетата пишещи тогава за сериала, всеки е отстоявал своята позиция. Та сега наистина няма как да пиша нещо различно от преди....
Никой, никого не спира някой потребител на форума да пише и споделя мнение за сериала, героите и събитията, които се случват. Но ако някой си мисли, че някой е длъжен да пише, а други само да четат е в грешка.

За снощния епизод - няма какво да коментирам, без мнението ми да е зависимо от видяното в целия сериал. Може би единствената безопасна тема е любовта на Акиф и Санем. Акиф вече излезе от гардероба, но с уговорката, че Есма няма да научи....Надеждата на султанката е, че Акиф няма да постъпи като Фарук, а той не смее да я разочарова - нали е довереното й лице и е като член на семейството. Санем има едно голямо прегрешение пред Есма, което султанката държи в "долапа" и чака сгоден момент да извади.....Така, че за мен в страховете на двамата има логика.....Фарук и Сюрея останаха малко изненадани....но станаха съучастници във връзката им......
Радвам се, че екипа реши да събере двамата, защото ще има моменти в които те ще бъдат като лъч светлина на фона на  мрачните случки в конака.....

Злати благодаря за фрагмана, който си споделила....Дано рускините да превеждат сериала, макар, че предпочитам превода да е със субки, а не с озвучка....

За мен днешния ден е специален...
Скрит текст:
Почитаме паметта на Дякона Левски - името му в символ на борбеност и саможертва. Да сведем глави.......в знак на признателност!

Хубав и усмихнат ден Hug

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 09:41 от MAMA-AN

# 185
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug



Гости Hug,благодаря за кафенцето и сладичкото! Wink

За новия сериал с Еркан,така е!Няма как да пребори 3-те сериала,които вчера отбеляза!Освен ''Жестокия Истанбул''(според мен разбира се),а Вуслат свършва на 44 еп. през март,има  още 3 еп. до финала,аз го гледам!Поне да изкарат до юни пак ще е добре,около 13-15 еп.!

нова снимка Кузей Дениз,синът на Йозджан,пусната преди няколко часа ....


Приятна сряда на всички! Hug

Ани Hug,писали сме едновременно!За поста!  Hands Plus1 Относно превода,на другите сериали пускат и със субт. фрагманите и епизодите освен с озвучка!Но за този така и не намерих!

# 186
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Ани, на 100% подкрепям последният ти пост Hands Plus1
Злати, голям сладур е малкия Кузей....
Една хубава песен....има кадри от бъдещи събития....


https://www.youtube.com/watch?v=MQvJatOgbZI

# 187
  • Мнения: 96
Снощната серия ми хареса. Беше по - многопластова.
Есма и Гарип - романтика, с малко тъга по отминалото време и младост...
Джан - изпуснатата изповед за чувствата му към Сюрея. Дано само не навреди на Бегюм и Емир....
Фарук - започна много да ме дразни. За всичко налита на бой. И как не разбира, че проблемът му не е толкова в Джан, а в отношението му към Бегюм? И защо изгони секретарката на Фикрет? Без да разбере подробностите - хоп "отивай си".... Май първо действа, а после мисли.
............
И на днешния ден да отдадем почит към делото и гибелта на най - достойния българин - Васил Левски.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 13:07 от SSSM

# 188
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз мисля най-вече за Бегюм и Емир.... отново заради Сюрея реално задочно ще страдат те, защото има прилика с умрялата любима на Джан, ако навързвам нещата явно е това. Като за гледала едва няколко сериала турски го срещам това за втори път.... в Ти си моят живот един парфюмер луд се беше лепнал за главната героиня по същия повод и прилика. Явно е трудно да няма повторения и лишета….. щеше да е далеч по-хубаво Джан да имаше просто умряла любов, да изживееха нещо красиво с Бегюм, той да я научи, че всеки миг е важен и ценен, защото може да е последен и след това тя вече да си умре на спокойствие за жалост оставяща го отново в същата ситуация, той заминава след това към Тибет с болките, раните и спомените си.....все пак доволен, че е обичал два пъти. Нямам нужда аз поне от луди и емнайсе сценария в центъра на които е Сюрея ще кажеш, че Мис Свят е.... 100 човека баш в нея влюбени.

Аз например харесвам и Борджу повече и Бегюм…..със сигурност имат по-добро образование, култура, стил.  Та всичко това ми е леко странно, но някой пише там нещо в стил Робинята Изаура, не ме е викнал мен да ме пита та така.

# 189
  • Мнения: 96
И на мен Борджу ми е симпатична, засега. Красива, образована. Е, не обича да чете, но това не й пречи да има самочувствие. Така са младите - с телефоните и компютрите....
А не като по-възрастните. Много се смях на Есма, как се бореше като свиня с тиква, в опитите си да прати смс на Гарип.

# 190
  • London
  • Мнения: 6 732
Те дали не изконсумираха връзката в дървената къщичка, голяма радост на сутринта.... съмнителни са ми хаха. Въпреки че е твърде рано уж ама знае ли човек на техните години няма време за губене и суетене.

# 191
  • Мнения: 96
Хи-хи, ако не консумация, то поне дегустация е имало ....

# 192
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
И аз мисля, че е имало джиджи- биджи в къщата 😀

# 193
  • London
  • Мнения: 6 732
Май още не е било по същество, то заради това Гарип каза, че чакал 42 години.... блажиииии му се на милия, ах как му се блажи, а на Есма двойно, че тя милата мъж откак е овдовяла не е видяла. Многооооо са сладки!

Усеща Борджу, че има нещо.... Осман е доста прозрачен горкия и хайде пак по сериалски да се появи Емир баш кога се говори за майка му. Сестрата на Джан само се пули, как пък всичко разгада за 3 часа. Досадна ми е тази сюжетна линия, те едва се запознаха с Бегюм, а Сюрея вече обяснява на Емир как щял да отрасне с 4 човека.Satisfied

# 194
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета,
Пихте ли кафе....


Пожелавам ви денят ви да е изпълнен само с положителни емоции...

Общи условия

Активация на акаунт