Перилни препарати и омекотители – 61

  • 53 066
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 594
Радост, моя грешка. 60 градуса съм "прочела".

# 76
  • Мнения: 364
Сега пера с Персил, кутия за 100 пранета.
Слагам по- малко от посочената доза, направо скърцат дрехите ако не са изплакнати.
Преди добавях прах, ако не видех солидна пяна в барабана, сега гледам да е леко пененето. Скоро прах блузи  на ръка с него, голям зор докато изплакна.
С тия големи опаковки карам по цяла година, естествено,  и гел ползвам горе - долу 50/50.
Опаковката Персил е немска, май 18 евро излезе, доволна съм, но си е друго да разнообразяваш периодично.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 857
Съвременните прахове не трябва да правят много пяна. Ако правят, значи са им спестили съставки/ензими, а са добавили повече пенители.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Тази седмица е 54 пранета прах
60 пранета течен
48 пранета капсули
За 15 лв.

На 5 лв се връзват 18 пранета. На голяма сметка е.
Ми, той толкова си беше и на 08.02. при нас. Купих си абсолютно същия прах за 54 пранета на 14,99 лв. Не виждам къде му е промоцията, ама - "да го сложим в брошурата, че да го купуват хората".

# 79
  • Мнения: 68 824
Аз само на промо съм го купувала на такава цена и такова кол-во. То 54 пранета в редовния асортимент има ли? При нас няма...

Не следя брошурите им...възможно е на 8.02 също да е бил в промоция?

# 80
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Аз само на промо съм го купувала на такава цена и такова кол-во. То 54 пранета в редовния асортимент има ли? При нас няма...

Не следя брошурите им...възможно е на 8.02 също да е бил в промоция?
Не, не беше на промоция. С бял етикет си беше. При нас магазина нали втори месец е в ремонт... Видях го съвсем случайно изнесен на регалите на пътеката. Явно не са му намерили място, та го бяха изкарали. Ама, той и сега не е на промоция, ако имаме предвид намаление под промоция. Просто в списанието си пише, че е само за 14,99 лв. Реално намаление няма.

# 81
  • Мнения: 185
Момичета помагайте. Попринцип си пера с течни прахове, е да ама цветното ми пране, след като изпере пералнята започна да мирише на спарено🤔 И то при измита ваничка, уплътнители, чист филтър. Перях с течен Персил, а бялото с течен Ариел. Окей започнах да пера цветното с прах Савекс и всичко това се оправи. Искам да ми препоръчате хубави прахове за бяло, цветно и за деца, понеже имам детенце на годинка. Благодаря ви.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 594
Първо прогилактика на пералнята с препарат за почистване на перални, на всеки 2 месеца.
Прах за бяло ползвам савекс платинум, ариел - в момента, персил - по-рядко.
За цветно савекс платинум, персил.

# 83
  • Мнения: 68 824
Аз само на промо съм го купувала на такава цена и такова кол-во. То 54 пранета в редовния асортимент има ли? При нас няма...

Не следя брошурите им...възможно е на 8.02 също да е бил в промоция?
Не, не беше на промоция. С бял етикет си беше. При нас магазина нали втори месец е в ремонт... Видях го съвсем случайно изнесен на регалите на пътеката. Явно не са му намерили място, та го бяха изкарали. Ама, той и сега не е на промоция, ако имаме предвид намаление под промоция. Просто в списанието си пише, че е само за 14,99 лв. Реално намаление няма.

Е как да не е намален. 18 пранета са около и над 10 лв цена. Три пъти по 10 е към и над 30 лв цената за голяма торба от 54 пранета.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Тета, ама, това му е нормалната цена, след като и преди 10 дена пак си беше толкова. Не беше с червен етикет. Не пише от 20 лв. намален на 15 лв. Следя брошурите но К. и точно през нея седмица Ариел беше намален. Аз дори тогава помислих, че чистят количества от стари промоции, но си беше пресен праха, произведен декември 2019.

# 85
  • Мнения: 68 824
Не съм съгласна с теб, но не ми се спори.
Дори да приемем че големите разфасовки са малко по евтини от простия сбор на малките, пак няма как тази торба да е на такава ниска цена. Виж в другите магазини дори за 36 пранета че е около 20 лева цената. Този е 3 пъти по 18 пранета.
Във вашия филиал може нещо местно да има, не им знам полтиките, но няма как, при положение че малката разфасовка 18 пранета, да струва около 10 лева, а тройно по-голямо количество да е само с 5 лв горница, ако не е на промоция.
За мен, подчертавам за мен, този прах е на промоция и аз винаги точно на промоция и точно от К.съм купувала Персил за 60/54 пранета на цена около 15 лева. Само на промоция!

И какво значение има дали е с червен или зелен етикет, като цената му е много много изгодна. Ако намериш на друго място 18 пранета за 5 лева Персил...ама рядко се случва. Обикновено го намалят от 10-11 лв. на около 7 че и повече...

# 86
  • Мнения: 13 566
И при нас Персил си е на е цена 14.99 с бял етикет. Видях го миналата седмица, запомнила съм цената, защото го купувах на акция. По същият начин е и един дезодорант Импулс, запомних цената му на акция, а сега пак си е такава.

# 87
  • Мнения: 68 824
Аха..да разбирам ли че купувате само ако е с червен, а не с бял етикет?
Ами не го вземайте този..щом е с бял. Вземете го на 7-8 лв за 18 пранета. Защо на 5 лв да го вземате...

# 88
  • Мнения: 351
Това са така наречените “специални предложения”, които са били на промоция и са останали количества от тях. В Лидъл си ги придвижват на определено място след седмицата на тяхната промоция докато се изчерпят. В Кауфланд обаче тези специални се редят малко хаотично по челни позиции измежду актуалните промоции. Това са “ постни” артикули до изчерпване. Цената е същата, но след седмицата на тяхната “промоция”, етикетите им излизат на бяла хартия.

# 89
  • Мнения: 13 566
Аха..да разбирам ли че купувате само ако е с червен, а не с бял етикет?
Ами не го вземайте този..щом е с бял. Вземете го на 7-8 лв за 18 пранета. Защо на 5 лв да го вземате...

Някъде да прочете за дилема дали да купя, за да ме съветваш?

Общи условия

Активация на акаунт