Професионални серии за коса 133

  • 40 244
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 456
Благодаря за новата темичка.Страхотни коси,момичета Flowers Cherry Blossom
Имам много любими комбинации,но винаги са с Еластисайзер екстрийм и няколко финиша.Последно време много често ползвам шампоан Дисциплин без сулфатен+балсам Аура ботаника.Истински съм изненадана и впечатлена особено от балсама.Чиста маска си е.Не съм очаквала толкова силно подхранване,блясък и подвижност.Вече е на половина и ще го купя пак със сигурност,въпреки твърде натуралния аромат ☺.

# 16
  • Мнения: 357
Ама сме пирани Grinning оглозгахме горкия сайт за отрицателно време. Почти нищо не е налично вече Grinning

Относно протокола.....Преуош задължително. Може да е само кокосово масло по дължините и шампоан на Напура по скалпа когато нямам време,но гледам да не пропускам. Еднократно шампоаниране,маска под шапка за баня,запечатване с балсам,някаква грижа за скалпа задължително,серум за връхчета на Маракеш или Ланза нийм плант и върху него термозащита.
Иначе косата ми е дълга до средата на гърба,изрусена на ниво 9-10 сравнително плътна,чуплива.
[/quote


Кой шампоан на Напура ? ☺

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Анаген, стамиген и енерджи. Винаги поддържам и трите налични и ги ползвам за миене на скалпа.

# 18
  • Мнения: 1 666
Благодаря за новата тема.
Тъййй докато се начудя и маската свърши Grinning Успях обаче да си поръчам кръгла четка за издуване.
По темата - любим протокол нямам - обичам разнообразието.
Почти винаги слагам някакъв преуош ( еластайзър или масла). Също така редовните ми финиши са Ланза олио и серум, както и Екстеншънист термикът. Също слагам и серум Епруваж по скалпа. Имам вече много нови растежи Blush, орязах всичко изтощен и сега чакам да порасне нова, здрава и красива коса.
Косата ми е гъста, но косъмът е сравнително тънък. Не се боядисвам, но ползвам сешоар и преса.

# 19
  • Мнения: 587
Един магазин с читава платформа-евала.
Ти сериозно ли?! Аз пък точно обратното си помислих, когато влязох в “магазина”. Половината меню на английски, половината на български, никакви филтри, кофти навигация, липса на официална информация, изведена в отделни менюта, като:
- Политика за съхранение на личните данни
- Общи условия
- Информация за цени и срокове на доставка и т.н и т.н...
Някак си много несериозно и непрофесионално ми изглежда целият интерфейс на онлайн магазина, а сигурно не отговаря и на много от основните изисквания. Не знам, аз поне винаги ги чета тези неща, особено за доставката.
Да не говорим, че менюто е толкова “осакатено”, че ако не познаваш марките и продуктите, абсурд да се ориентиташ лесно. Няма филтри, няма разделения по категории..
Не знам какво му хареса Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 538
Здравейте, момичета !
Моля за препоръка относно качествен лак за коса, който да бъде подходящ за чувствителна кожа. От всички дрогерийни марки кожата на скалпа ми започва да изсъхва и пада на люспи. Явно имам алергия към някоя съставка, но преди да отпиша този вид стилизиращ продукт, бих искала да пробвам нещо професионално и ако има резултат да си реша проблема с непокорната коса.
Благодаря предварително за мненията.

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 726
За момента най- се харесвам след еластизайзър и серията Архитект- шампоан, балсам и термик. Косата ми е права, небоядисана, суша със сешоар, дължината е малко над закопчалката на сутиена.

# 22
  • Мнения: 587
Здравейте, момичета !
Моля за препоръка относно качествен лак за коса, който да бъде подходящ за чувствителна кожа. От всички дрогерийни марки кожата на скалпа ми започва да изсъхва и пада на люспи. Явно имам алергия към някоя съставка, но преди да отпиша този вид стилизиращ продукт, бих искала да пробвам нещо професионално и ако има резултат да си реша проблема с непокорната коса.
Благодаря предварително за мненията.
Infinium Pure на Лореал е хипоалергенен и е точно за твоя случай. В нотино е на много добра цена https://www.notino.bg/loreal-professionnel/infinium-pure-khipoal … -silna-fiksacija/
Виж и описанието.

# 23
  • Мнения: 1 227
Благодаря за темата! ♥

Поръчах кафявата капачка и малката кръгла четка, от Коледа и се точа ама 40 лв и се свидиха, виж 20 вече е друга работа!

Най-успешния ми протокол до сега беше преуош с масла по скалпа и дължините, ш Денсифик и б Екстеншънист + термото и серума за скалпа и елексир Ултим накрая. Косата беше прекрасна, лъскава, обемна и падаше тежко.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 249
Благодаря за новата темичка ❤
Любим протокол нямам, все още се уча, опознавам, както продуктите така и начина, по който реагира косата и скалпа ми на тях.
Примерно снощи се намазах с еластисайзър с кокос (стоях 4 часа, макар че косата ми не е изтощена), измих с Меди Фолиген и М на Олиосета (златната), завърших с термика Екстеншънист . Резултатът е страхотна коса, лесна за разресване. Обаче при всички продукти и комбинации, които ползвам ми липсва блясък на косата 🤔

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Един магазин с читава платформа-евала.
Ти сериозно ли?! Аз пък точно обратното си помислих, когато влязох в “магазина”. Половината меню на английски, половината на български, никакви филтри, кофти навигация, липса на официална информация, изведена в отделни менюта, като:
- Политика за съхранение на личните данни
- Общи условия
- Информация за цени и срокове на доставка и т.н и т.н...
Някак си много несериозно и непрофесионално ми изглежда целият интерфейс на онлайн магазина, а сигурно не отговаря и на много от основните изисквания. Не знам, аз поне винаги ги чета тези неща, особено за доставката.
Да не говорим, че менюто е толкова “осакатено”, че ако не познаваш марките и продуктите, абсурд да се ориентиташ лесно. Няма филтри, няма разделения по категории..
Не знам какво му хареса Simple Smile
Ами да сериозна съм. От всичко най мразя да поръчам нещо и след малко да ми звъннат,че не е налично. Тук обаче явно софтуера си върши работата както трябва нищо,че не е накичен със 100 хиляди глупости.

# 26
  • by the sea
  • Мнения: 626
Благодаря за новата тема!
С къса коса, 9-10 русо, нормална/плътна, чуплива, леко сухи краища.  Моята цел е гъстота, обем.
Любимият ми протокол е с шампоан за обем, за не-сплескана, жива и пружинираща коса:
Еластисайзър с роза за 30мин-1ч, Макадамия шампоан за обем + Макадамия хидратиращ балсам nourishing repair. Завършвам със серум Cellagen, Eprouvage-root lifter, след това или с Marrakesh endz  или  Macadamia nourishining moisture oлиото.
  Много съм скарана с хидратиращите комбинации и купувам, тествам,сплесквам се и после отиват към майка ми, която е къдравелка.

# 27
  • Мнения: 468
Здравейте,идвам да споделя за намаления в парфимо-500 мл маски на лореал са по 27 лв-изгърмях две Simple Smile

# 28
  • Мнения: 587

Ами да сериозна съм. От всичко най мразя да поръчам нещо и след малко да ми звъннат,че не е налично. Тук обаче явно софтуера си върши работата както трябва нищо,че не е накичен със 100 хиляди глупости.
Ааа, това е друго Wink Но нека да не бързаме със заключенията, защото на никой все още не му е потвърдена поръчката, нито датата за доставка.
На мен много рядко ми се е случвало да поръчам нещо от някъде и да ми кажат, че го няма. Може би в рибата 1-2 пъти и то много отдавна, и ако го няма в момента, след 2 дни пристига. И не, че ги защитавам, но едно е да имаш 2 марки, друго е като тях - 52 и 10 магазина.

# 29
  • Мнения: 2 421
И аз да не остана назад Grinning
Уау протоколи май имам вече няколко,но най-обичам хидратиращата серия на Joico и Extentioniste на Kerastase.Двете си ги редувам най-често.Преди това масла по скалпа и дължините за поне час.Две минути преди да измия втривам в корените TheraRx Scalp & Skin Wash Treatment на Medi.След измиване на влажна коса финишите които ми станаха любими,серум Therapiste по дължините,ампула  Densifique на Kerastase или серум Scalp Genesis на Schwarzkopf в корените.След изсушаване,две помпи олио на Bynoor (Vanessa май си намери олиото най-накрая) по дължините.
Косата ми всички я знаят.Къдрава 3а-3б,дължина(на никъде Joy ) около раменете,нормална гъстота и нормална дебелина на косъма вече.От няколко месеца зарязах кичурите и боядисвам всеки месец в...неопределен звят Joy клонящ към русо.Един месец съм ниво 7,на другия 9,после 8...остатъци от кичури по краищата...Никога не съм била един цвят боядисана,винаги се прелива от нещо в нещо.Един цвят ми е скучно,а особено ако е русо на ниво 9-10,съм като варосана слива. През моминските ми години(преди един век Joy ) редовно бях като папагал,руси,от време на време и червени и зелени кичури.

Един въпрос към ползващите Medi Bioclenz.Изсушава ли ви косата това чудо? При мен е нещо ужасно,почти достига като ефект двустъпковия на Aphogee.Дължините са си ок,но първите 7-8см от корена е страшно,като тел е косата

Общи условия

Активация на акаунт