Професионални серии за коса 133

  • 41 765
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 312
Аз поръчах термото на алтерна (казаха, че ми изпращат последното налично) и шампоана им за обем от хайверената серия. Звъннах днес да кажат, че шампоана не е наличен. За доставка не попитах..

# 76
  • Мнения: 2 453
Марката на Маракеш не е подценявана, даже има много мнения за нея, има много доволни от серума сплит ендз
Още в началото, когато започна да се продава марката в ЗР пробвах балсама от серията Marrakesh Color Care. Много ми хареса действието й! Жива, напоена, лъскава а коса! Даже май повече ми хареса от маската им!
Ами аз не ви следя редовно и конкретно за тази серия не намерих отзиви а в темата в която се питаше какви продукти се ползвали на Маракеш почти всеки отговор беше- нищо и нямам намерение. Та затова реших да споделя за който търси с търсачката

# 77
  • Мнения: 3 421
И аз нямам потвърждение на поръчка от сайта с Марокана. Дали изобщо ще ми звъннат?

# 78
  • Мнения: 587
И аз нямам потвърждение на поръчка от сайта с Марокана. Дали изобщо ще ми звъннат?
Аз също нямам нито имейл, нито позвъняване. Ако не ми се обадят, дори да ми кажат, че няма да получа нищо, ще е мега тъпо от тяхна страна.

# 79
  • Мнения: 3 705
Prinzesata,

Би ли могла да съпоставиш серията Genesis с Cristaliste?

Видях в предишната тема още един отзив за Genesis oт Rosita. Моля и нея, ако може да се включи.
Бих искала да направя подарък на моя близка, която е със средна дължина, фина, много изрусявана (по мое мнение - изтощена) коса.
Исках да е новата серия, защото поне ще го има ефекта на изненада, иначе мисля, че би се зарадвала. Тя харесва много шампоана Densifique и Extentioniste (за който аз предпочитам да не се изказвам...)
Колебая се между шампоан (и в двете опции ще е за тънка коса) маската и термото от новата серия или пак шампоан и маска, но плюс серума от Cristaliste (аз лично харесвам тези продукти).
Дали останалото след шапмоана няма да дойде тромаво за по-слаба коса?

# 80
  • Мнения: 3 421
И аз нямам потвърждение на поръчка от сайта с Марокана. Дали изобщо ще ми звъннат?
Аз също нямам нито имейл, нито позвъняване. Ако не ми се обадят, дори да ми кажат, че няма да получа нищо, ще е мега тъпо от тяхна страна.
На всичко отгоре, писах по месинджър, съобщението се губи 🤣🤣🤣🤣
3 пъти писах, изчезва!!

# 81
  • Мнения: 3 705
РуСа-Мамма,
Извинявай, че се намесвам в диалога, но мернах за обявено намаление и последвали прозвънявания, както и отменени поръчки от конкретно място.
Въпросното “студио” са много некоректни не само онлайн, но и с физическите си клиенти в 96% от случаите.
Хубаво са събрали мейли, телефони, имена и адреси, но така не се прави. Поради много причини...

# 82
  • Мнения: 587
Въпросното “студио” са много некоректни не само онлайн, но и с физическите си клиенти в 96% от случаите.
Като гледам 96% са известни личности, които са видимо доволни Simple Smile
Какво имаш предвид?

# 83
  • Мнения: 4 333
Да, супер тъпо се получи днес, като им звъннах казаха да, има от термозащитата и на Марокан и на Алтерна, а сега тук Svet7 пише, че са й пратили последната. Rolling Eyes

# 84
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Аня не мога да сравня  Genesis с Cristaliste защото не съм ползвала последните. Държа да подчертая че  НЕ харесвам шампоана Densifique . Нито когато косата ми беше зле нито сега успях да го харесам. Extentioniste и шампоана/непрозрачния/ и маската са ми супер никакви. Уж балансирани,но протеина никакъв го няма.
 Рано е за генерални изводи. Нека ги ползвам още поне веднъж два пъти. На първо четене са прекрасен протеин,но голяма роля за мнението ми подозирам играе аромата Grinning,а той не е най-важното в продукти за коса.

# 85
  • Мнения: 282
Въпросното “студио” са много некоректни не само онлайн, но и с физическите си клиенти в 96% от случаите.
Като гледам 96% са известни личности, които са видимо доволни Simple Smile
Какво имаш предвид?


Доволни са защото тях ги правят "по друг начин"... Николета за една коса плаща 1000-2000лв,но ако аз отида примерно,никога няма да мога да платя тази цена. И нея ще я направи естествено спрямо цена-качество. Ако я направи един път добре тя ще отиде отново и отново(а те ходят много често) , и пак ще си плати тази цена...
А за нас отношението е друго естествено. Има и тема във форума по този въпрос. А и "обикновените" хора не ги прави Венелин Кондаков, а негови работници

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
И на мен ми звъннаха, че нямат налични олиото и маската с оранжева капачка, но не е драма. Олиото скоро го купих и заедно със силно хидратиращото на o'right са ми любими, имам и неотворена 500 мл. маска с кафява капачка. Даже добре се получи, че често в признак на лудост не зная мярка. Да не е без нищо чакам 2 четки кактус. Ще видим дали ще е по-добра от любимата Макадамия.

Последно правих терапия Олаплекс, преди нея измих с ДПШ на Лейбъл М, след Олаплекс Ш за боядисана коса на Ланза, маска Маскинтенз и накрая Б за боядисана коса на Ланза.

# 87
  • Мнения: X
Имам много любими протоколи и може би само един, който е уоу:
- Измиване с шампоан Living Proof Full, маска Eprouvage, L2 на Lakme, олио Macadamia и за финал крема 5in1 отново на Living Proof. Плътна и обемна коса с много бласък и без никакъв фриз. Това ми е уоу комбинацията.😂 Иначе други любими са ми Ш Densifique + реконструктора на Aphogee загрят под шапка, спрей Macadamia, серума на Marrakesh, коприната на Chi и термо Extentioniste; Ш+М Olioseta с арган, спрей Macadamia, Elexir Ultim и митичния крем на Loreal и последно Ш+Б John Frieda Flawlessly Straight, L2, олио Macadimia и термозащита на Bumble&bumble. Грижата за скалпа всеки път е различна. Косата ми е гъста, с тънък косъм, небоядисвана, но всекидневно третирана с топлинни уреди.

А колкото до студиото, ходила съм там на сешоар няколко пъти при Здравко Куманов и отношението не е по-различно отколкото към известните им клиентки. Е може би не се лигавят както с тях, снимки и муцунки, но съвсем нормално можеш да си говориш с тях за всичко.

# 88
  • Мнения: 1 918
Хорааа, тичам да се хваля. Мислех си, че косата ми не обича протеинови продукти. Днес обаче измих с Денсифик, сложих Лореал абсолют рипеър и балсам Денсифик, накрая само малко Маракеш за краища, изсуших с въртяща четка и резултата е УАУ. Е, спрямо моето състояние на косата, не спрямо хубавите коси в темата😁
Та, тези продукти, които използвах всички ли са протеинови ? Ако е така - да инвестирам в още нещо такова. Прилагам и снимка
Скрит текст:
Изглежда и повече самата коса, по-плътна и пружинира като от реклама на Хед енд шоулдърс 😁😁😁

# 89
  • София
  • Мнения: 1 757
Мерси за хубавата тема.
Коса: тънък косъм, средна гъстота, адски права, изрусена на ниво 10ка (боядисвам се/ изсветляван 22 години).
Любим протокол: когато косата ми е изтощена и има нужда от съживяване: шампоан Tigi Bed Head urban antidotes зеления, маска Macadamia deep Repair, ампула наши + термо Nectar Thermique + олио макадамия - мека, хидратирана коса, без заплитания и хвърчащи краища
Когато косата ми е сравнително хидратирана - дпш Balea, шампоам Trichup, маска Macadamia Deep repair, термо Nectar Thermique, олио Joico k-pak, лилавата топка на Tigi - резултат - гъста, плътна, тежко падаща коса.
Чат пат постигам подобен ефект и с Densifique но при няколко поредни употреби косата става с як феиз и съм като бръкнала в контакта, а моята коса е якооо права. Моите колеги си мислеха дълго време че я изправям с преса

Общи условия

Активация на акаунт