Професионални серии за коса 133

  • 41 631
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Те и преди нямаха продуктите,но имаха цял рафт с боите и оксиданти-това във Варненския. Не съм ходила скоро,но ще намина да видя за какво иде реч.

# 226
  • Мнения: 358
Момичета, какъв продукт за църфтящи краища бихте ми препоръчали? 😊

# 227
  • Мнения: 2 005
Те и преди нямаха продуктите,но имаха цял рафт с боите и оксиданти-това във Варненския.
Миналата седмица си бяха там. Вече взех да се притеснявам ако ни четат да не я изтеглят Simple Smile

# 228
  • Мнения: 1 534
Момичета, какъв продукт за църфтящи краища бихте ми препоръчали? 😊
Серум за цъфтящи краища с конопено и арганово масло 118 мл Marrakesh Endz Split End Mender & Preventer

# 229
  • Мнения: 4 280
Аз не мога да разбера какво означава "ако ни четат да я изтеглят".. като я изтеглят на кой ще я продадат, пуснаха я онлайн, сега я няма - защо пускаш нещо онлайн, което в същото време не искаш да се купува масово?  Rolling Eyes Много са малко фризьорките, които работят с тях, да им стоят да залежават, като са много хитри! 🤷‍♀️

# 230
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Ами честно казано боята ми харесва повече от всичко,което съм ползвала някога,но ако ще трябва да се моля на фризьорки да ми я поръчват-мерси. Като не ми искат парите окей ще изнамеря нещо друго. Може да тествам пресем.

# 231
  • русе
  • Мнения: 645
Чувам за някаква руска боя за коса, снаха ми ходи в салон и там я правят с нея, много е доволна от към покритие на белите коси и казва , че е трайна от към измиване. Питах за име, марка на боята, но тя не знае. Стана ми интересно и реших да питам тук, дали някой е чувал или пробвал такава боя.

# 232
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Момичета, какъв продукт за църфтящи краища бихте ми препоръчали? 😊
След голямо четене и ровене наскоро точно за този проблем съм се сдобила със:

1. Redken Extreme Length Primer
2. Redken Extreme Length Sealer Split End Treatment
3. Redken Extreme Anti-Snap Leave-In Treatment

4. Kerastase Sérum Thérapiste Hair Serum
5. Kerastase Extentioniste Thermique Blow Dry Primer
6. Kerastase Ciment Thermique Blow Dry Primer

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 22:56 от Agent Provocateur

# 233
  • Мнения: 2 005
Аз не мога да разбера какво означава "ако ни четат да я изтеглят".. като я изтеглят на кой ще я продадат, пуснаха я онлайн, сега я няма - защо пускаш нещо онлайн, което в същото време не искаш да се купува масово?  Rolling Eyes Много са малко фризьорките, които работят с тях, да им стоят да залежават, като са много хитри! 🤷♀
Това означава, и аз не мога да ги разбера.
Най мразя като свикна с нещо и ми харесва, после да се налага пак проби/грешки докато намеря следващ.
Както стана с боята Макадамия. На мен Oway не ми покрива напълно белите коси, някак прозират, но продукта е без мирис, не ми дразни скалпа, намерих си моя цвят а и моичкия каза че даже по естествено стои така косата Simple Smile

Редкен къде пазарувате ( който е в Европата, Агентче ти беше в Щатите нали )

# 234
  • Мнения: 587
Момичета, какъв продукт за църфтящи краища бихте ми препоръчали? 😊
След голямо четене и ровене наскоро точно за този проблем съм се сдобила със:
1. Redken Extreme Length Primer
2. Redken Extreme Length Sealer Split End Treatment
3. Redken Extreme Anti-Snap Leave-In Treatment

4. Kerastase Sérum Thérapiste Hair Serum
5. Kerastase Extentioniste Thermique Blow Dry Primer
6. Kerastase Ciment Thermique Blow Dry Primer
Аз бих добавила и Absolut repair двойния серум.

# 235
  • Мнения: 2 450
Mypi,най-вероятно за Estel става въпрос
Casual,Redken е фул навсякъде и на съвсем нормални цени,виж Cocopanda,там е на постоянни намаления.

# 236
  • Мнения: 358
Много благодаря🍀

# 237
  • Мнения: 587
Момичета, аз пък се притесних днес малко. Забелязах на най-долния ми пласт някакви наченки на цъфтежи и от онези белите топченца, където направо се късат връхчетата, и даже един косъм беше цъфнал през средата! Нито се боядисвам, нито суша толкова често, пресата я ползвам 3-4 пъти годишно. Но през последните 2-3 седмици си изправих косата около 4 пъти. Дали е от това?

# 238
  • Мнения: X
Аз бих добавила и Absolut repair двойния серум.
Много ми е любим този серум, но май е спрян от производство. След като обновиха серията никъде го няма, както и в официалния сайт на марката.

# 239
  • Мнения: 587
Аз бих добавила и Absolut repair двойния серум.
Много ми е любим този серум, но май е спрян от производство. След като обновиха серията никъде го няма, както и в официалния сайт на марката.
Еее наистина ли.. кофти.

Agent Provocateur, от трите на Редкен за краища, кой ти се вижда най-ефикасен?

Общи условия

Активация на акаунт