Да си разтълкуваме съня - 11

  • 36 874
  • 743
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 527
Много ти благодаря! Heart
Записвам ги всички в листа ми и ще ги потърся. В списъка си сложила “Подсъзнанието може всичко” на първо място, а и засега е единствената, която намерих, така че започвам с нея и след това ще ги търся и останалите.
Много ти благодаря още веднъж. Heart

Всъщност не знам дали момичето, което прави темата ще е съгласна, но може на първа страница да сложим подобна библиотека и който проявява интерес да събере идеи за книги. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 11
На мен ми се е случвало много пъти нещо, което сънувам и после след време ми се случва в реалноста и знам какво ще се случи, сякаш изживявам нещата повторно. Или срещам непознат, който имам чувството, че го познавам, или съм го виждала преди това... в съня ми. Аз винаги си обяснявам тези ситуации със силна интуиция. Незнам как по друг начин иначе да си ги обясня.
То имтуицията ти е пряко свързана с подсъзнанието. Едното ти е разума и това което възприемаш с него. Другото е по дълбоко скрито, но отчитащо нещата на друго ниво. При сън мисловния процес се  изключва. На преден план се включва подсъзнанието, което си обработва постоянно информация но няма как да ти каже- ето използвай ме.
Наскоро четох статии как да засилим интуицията си, която с времето и мисленето с главата, а не  със сърцето закърнява.. но интуицията не  мисля , че се проявява главно на сън.. въпреки че тогава казахме минаваме на подсъзнателно ниво.
Незнам дали е точно интуиция, това което си видяла на сън и се е случило на яве. По скоро явно успяваш да си спомниш сънища, които са тип пророчески.. на мен също ми се е случвало.. особенно неща които съм казвала няма шанс да се случат са ставали.. и хубави и лоши. Идеята е как да разбереш, че сънуваното ще се случи и в реалноста.. туку виж имаш дарба или си енергийно свързана с някой хора и сънуваш какво ще се случи 😊 Може чуждата енергия да е в синхрон с твоята и това да помага да се направи контакт в сънищата, след което и на яве
Много ти благодаря! Heart
Записвам ги всички в листа ми и ще ги потърся. В списъка си сложила “Подсъзнанието може всичко” на първо място, а и засега е единствената, която намерих, така че започвам с нея и след това ще ги търся и останалите.
Много ти благодаря още веднъж. Heart

Всъщност не знам дали момичето, което прави темата ще е съгласна, но може на първа страница да сложим подобна библиотека и който проявява интерес да събере идеи за книги. Simple Smile
Книги има много.. по скоро може би книги които са наистина прочетени и са били полезни по някакъв начин. Все пак от стотици години хората са се интересували от сънища.. има много материал. Въпроса е кое би било полезно или лесно разбираемо
В спиралата мисля съм намирала някой от тези книги..

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 14:23 от AnMary

# 62
  • Под липата
  • Мнения: 620
Отдавна не съм писала тук Rolling Eyes и влизайки сега, намирам форумът доста различен визуално. Много групи, подгрупи, визията променена, та като нищо съм сбъркала и съм пляснала новата си тема в неправилния подфорум и група. Изпитвам нужда да споделя с непознати, още повече, че този сън се появи изневиделица, без да има нещо общо с моята реалност. Не съм сънувала от месеци, да не кажа - години..., а сега това! Направо завърщени сцени, навързани и реални като филм.
 Та, яркият ми сън започна с това, че се оказвам на гости в дома на моите свекъри - помаци Rolling Eyes и деверите ми, с двете им жени *нито девери имам, нито етърви, още по-малко пък помаци*. Къщата, в която влизам е голяма, с много стаи, много мебели, голяма кухня и много китеници, килими, посуда... Всичко има. Тези хора за първи път ги вижадам, но са много гостоприемни. Приемат мен и детето ми. Знам, че мъжът ми е там, но реално не присъства в съня. Водят ни насам-натам, хранят ни с приказни гостби, мили са. Особено едната ми етърва. Разпитвам я, тя е усмихната, разказва ми...докато не се натъквам случайно на нейна тайна кореспонденция с другата ми етърва, в която  се подиграват и присмиват на моята гражданска несръчност и неопитност, пък - на! уж, имам пораснало дете. Аз се огорчавам...някак виждам лицемерието и скритата омраза, отдръпвам се. Тогава на сцената се явява свекърва ми - слабичка, чевръста жена, не се усмихва, но и тя любезна. Аз вече знам и някак съм на кълбо, прикривам се и съм в отбранителна позиция. Тя ме омайва...специално за мен ще прави сладкиш - местен, родопски с овче кисело мляко и за да се сближим, ме кани да отидем до вилата им, а пътьом да купим пустото му домашно овче кисело мляко. Тръгваме с бусче... Минаваме покрай симпатични малки дюкянчета със стоки домашно производство...Свекърва ми ми мяука нещо, лигави ми се, но някак въздържано , хем... По едно време ми вика - магазина е тук, да взема да сляза, а ти продължи с буса, той спира до нашата вила, те ще ти кажат... Продължавам аз... Ама, по едно време се усешам, как пътувам ли, пътувам и никон не ми казва нищо ни за вила, ни за слизане... Най-накрая, спряхме на едо място, център на нещо - хубав, с красиви модерни сгради и някакъв СПА... Наоколо, освен мен и шофьора няма никой. Е,казвам му, вие не знаете ли на моите свекъри вилата? Онази жена, дето беше с мен е свекърва ми, не я ли познавате? Оня ми се пули, не знае... Хуквам към СПА-то... Вътре басеини, чудеса, бариера ''само по бански или голи''   Бре! Събличам се...влизам в една зала и една усмихната женица ми вика - Защо плачеш бе, момиче? Разказвам от игла до конец...Тя пак се смее и казва - такива сме си помаците!  Свекървите помакини, чуждоверки не приемаме... Почувствах се унизена, наранена до болка...Осъзнах, че загубих детето си, семейството си, че бях излъгана, подмамена...и се събудих в сълзи...

 Този сън просто не зная от къде дойде... Аз съм омъжена, обичам свекърва си, тя мен също. От две седмици съм във вихъра на изходящите нива за трети клас - дишам математика и издишвам български език и литература... Един ден спах до 9 и... филм, мъка... все едно надникнах в свой паралелен живот... Търсих в нета истории за бракове и връзки между помаци и българи... Ами, доста интересни находки направих. Хич не са желани тези сродявания. Един момък, баща му и братята му го понабили, че изаключили, като разбрали за желанието му да се жени за своя състудентка българка...
 Имате ли наблюдения и знаете ли подобни истории за такива връзки?

# 63
  • Мнения: 4
Привет. Бих желал да запитам какво значи следният сън:
Майка ми и баба ми бяха поканили в къщи някакви цигани - момче и момиче,
които ми откраднаха портфейла. Намерих един, но той не беше мой.

# 64
  • Мнения: 230
Ще е интересно да споделите какви необичайни, а също и пророчески сънища сте имали. Случвало ли ви се е да сънувате нещо, което след това се сбъдва? А да сънувате това, което ще правите през деня?

# 65
  • Мнения: 14
Здравейте от няколко години насам сънувам едни и същи сънища. Постоянно пътувам с влак, кола (а нямам книжка) или най често със самолет. Постоянно съм в Англия или Нова Зеландия. Или летя самичка без никва намеса.
Другите ми сънища които сънувам от няколко месеца насам е, че имам бебе (а всъщност нямам) . На няколко пъти сънувах, че сама го израждам и не ме боли, но после когато го гушна и ми е спокойно. Тази нощ която мина отново сънувах, че раждам и си имам момиченце, беше много красиво и се опитвах да го нахраня с кисело мляко. Защото казвах на сестра ми, че от три дни не съм му давала нищо(даже и вода) и може да се е обезводнило. После някъде отидох без него и когато се върнах, сестра ми ми го подаде и аз паднах назад с него. Адски странни сънища. Ще бъда благодарна ако някой успее да ги разтълкува. Благодаря ви и хубава вечер от мен. 😊

# 66
  • Мнения: 983
Сънувах как вървя по един път огрян от слънце имаше и изкачване. Пътя се раздели като едното разклонение минаваше над река по въжен мост. Аз реших да мина по него една жена ме попита защо тръгвам по този мост който е опасен а не си вървя по пътя. Обаче аз бях напълно сигурна,  че искам да мина през него. В началото се страхувах и се държах за парапета, но после вече не ме беле страх в края на моста той липсваше между брега и моста имаше вода която успях да прескоча.

Снощи пък вървях по една пътека в гората изкачвах се и ме беше страх като стигна върхът как ще погледна пропаста. Но стигайки най отгоре всъщност нямаше пропаст а път покрай река и аз исках да тръгна по него. Но се събудих.
Какво мислите, че може да е?

# 67
  • Мнения: 11
Сънувах как вървя по един път огрян от слънце имаше и изкачване. Пътя се раздели като едното разклонение минаваше над река по въжен мост. Аз реших да мина по него една жена ме попита защо тръгвам по този мост който е опасен а не си вървя по пътя. Обаче аз бях напълно сигурна,  че искам да мина през него. В началото се страхувах и се държах за парапета, но после вече не ме беле страх в края на моста той липсваше между брега и моста имаше вода която успях да прескоча.

Снощи пък вървях по една пътека в гората изкачвах се и ме беше страх като стигна върхът как ще погледна пропаста. Но стигайки най отгоре всъщност нямаше пропаст а път покрай река и аз исках да тръгна по него. Но се събудих.
Какво мислите, че може да е?
Може би те чака избор в живота, който трябва да направиш.
А може би вече има нещо на лице ,което подсъзнанието ти иска да регистрираш като предполагаем избор и препятствията свързани с него

# 68
  • София
  • Мнения: 874
Не бих причислила съня си към странните, но ми е странно, че вече няколко пъти сънувам, че се срещам с един известен, италиански актьор и срещите ни са тук, в България. Първия път сънувах, че аз, той и моята рода ходим до селото ми и после в града по някакви събития и т.н. А после сънувах, че той живее някъде близо до дома ми и просто се срещаме, разминаваме, пазаруваме от един и същ магазин. 😂
Дали е възможно да е свързано с отмененото ми пътуване до Италия или е възможно да се дължи на нещо по-интересно? 😀

# 69
  • Мнения: 282
Здравейте! Ако може някой да помогне със значението. И какво значи повтаряемостта.
Много често сънувам бившия си съпруг. Нищо особено, но все пак приятно.
Иначе, в действителност се разделихме кофти и от 10 г. нито сме се виждали, нито сме се чували, всеки по свой път.

# 70
  • Мнения: 2 352
Може би вече негативните чувства са отминали и си "преживяла" неприятните чувства от раздялата. Така да се каже, простила си му

# 71
  • Мнения: 8
Здравейте,сънувах малкия ми племенник,който е на 11 месеца.Бяхме на място,което не съм виждала с майка му и още хора,и имаше някакви самолети,които пускаха бомби,и една падна и удари малкия и майка му го взе и тръгна на някъде са го оставя,но докато го носеше аз видях,че е жив и и казах да го отведе в болница.Видимо нищо му нямаше беше хубав,малак с едни големи мигли.Незнам какво означава съня ми.Гледах из съновниците,но не намерих нищо от това,което сънувах.

# 72
  • Мнения: 3 510
Вчера (на просъница) сънувах, че говоря с майка ми и тя ми казва, че говорила с баща ѝ (той е починал) по телефона. Питал я защо не им ходи на гости. Аз я попитах "каза ли му", а тя ми отговори, че не.
Попринцип майка ми наистина вече почти година не ходи в бащиния си дом, защото се скара с майка си по нейна вина и аз под "каза ли му" съм имала точно това предвид, дали е казала на дядо ми, че са се скарали с майка ѝ и затова не ходи.
Как мислите, дали този сън може да означава нещо? Мен ме притеснява говореното с мъртъв човек. Не знам, дали не е на лошо. Другото, което ме притеснява е, че го сънувах на просъница, а съм забелязала, че точно сънищата, които сънувам тогава, сякаш ми се сбъдват или по-скоро искат да ми кажат нещо.

# 73
  • Мнения: 3 745
Моите сънища не показват, единствено когато сънувам починали мои близки мога да гадая и получавам отговори или помощ.

# 74
  • Мнения: 75
Привет!
Миналата нощ сънувах дядо ми, който почина миналата година и го преживях много тежко защото бяхме много близки. Не се сещам какво може да означава.🤔

Общи условия

Активация на акаунт