Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 015
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
marga1977, от къде ги купуваш?

# 166
  • Мнения: 1 672
Уейв, пробвай с този. Даже е намален в Лили. За обема не мога да ти гарантирам де 😁

# 167
  • Мнения: 1 001
Купувам ги от дрогерии Savers,но аз живея в Англия,те са по-евтини от Superdrug и Boots.

# 168
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Уейв, моето предложение е това. Маската е уникална, но много неикономична. Конкретно е за мазни корени и сухи краища. За косопада Алфапарф ампулите, от Златна рибка бяха 2.70 на бройка лятото

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Момичета, някой доволен от този крем...https://apteka.framar.bg/30083001/%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B … 5-50-%D0%BC%D0%BB
Тая седм. в Кауфланд ще е  6лв .За подарък ми трябва...да е 55+.

# 170
  • Мнения: 200
Също не лоша спирала е тази със златната капачка на Golden Rose. Ползвала съм доста по-скъпи продукти, които нямаха същия ефект

# 171
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
Фрау , има ли ефект от тези ампули.от 1 година имам ужасен косопад,половината ми коса сигурно я няма,какво ли не пробвах,направо ми се плаче.
Това ли са ампулите https://www.zlatnaribka.com/alfaparf/ampula-protiv-kosopad-s-osv … energizing-lotion

# 172
  • Мнения: 1 381
Уейв, пробвай с този. Даже е намален в Лили. За обема не мога да ти гарантирам де 😁


Един от любимите ми е Heart Eyes Като цяло съм доволна от всички шампоани на Elseve.

# 173
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Oesi, аз ползвах тези + шампоана от серията.



Поредното Demi matt, този път 080 номер. Сутринта се наконтих за кафе и сложих 020, след голяма чаша еспресо, пет цигари и две понички натъпкани със сладко, червилото не беше мръднало грам. После зорлем го изтрих с някаква корейска вода 😊

# 174
  • София
  • Мнения: 1 583
Страхотно е demi matt! Само заради него започнах отново да слагам червило. Всичко друго или ми изсушава устните зверски, или изчезва за 15 минути, че съм и пушач отгоре на всичко. Не един, а три цвята имам от това червило - 030 (страхотен нюд!), 080 и 090 и си ги ползвам постоянно. А аз съм от малкото жени, които ненавиждат да имат по повече от едно нещо - например да имам 5 спирали, това е абсурд, имам една, от която съм доволна в момента, и всичко друго се подарява или изхвърля на мига до купуването на следващия фаворит. Но това червило толкова ми хареса, че направо се запасих. Може и оше да си взема.

Единственото друго червило, което много ми харесва като трайност и вид на устните, е на Revlon нещо с хиалурон (издължена гилза). Но ни едно от наличните по магазините не ми отива като цвят, вкл. това, което след сума ти чудене си избрах и макар че не ми отива кой знае колко, си го нося чат-пат, вечер предимно.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 00:27 от Flip

# 175
  • Мнения: 267
Сигурни ли сте, че не стои сухо това червило? Някой беше препоръчаш червило молив на Голдън Роуз, но много сухо.

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много е хубаво червилото на Катрис аз онзи ден си купих цвят 100  https://matejasbeautyblog.blogspot.com/2019/11/catrice-demi-matt … ick-100-nude.html

# 177
  • Мнения: 1 349
И аз имам цвят 100 и цвят 030, много си ги харесвам.
Попринцип си изяждам червилата някак, и много рядко има такова, което да е дълготрайно при мен.
Тези на Катрис са страхотни, не ми изсушават и в същото време издържат на пиене и леко хапване.
Издържат ми и Nyx lip lingerie и Max factor двойното, но пък те ми изсушават зверски.

# 178
  • София
  • Мнения: 1 583
Сигурни ли сте, че не стои сухо това червило?

Не е сухо. Много по-добро е от моливите, от тях съм пробвала голдън роуз, мейбълин, макс фактор, флормар... И са сухи, и се изтриват лошо, неравномерно - след известно време остава само по края и става едно очертано, както беше модата в началото на 90-те. Demi matt и това, което споменах на ревлон, дори когато започнат да избледняват, го правят равномерно, без да остават петна.

# 179
  • Мнения: 2 793
Момичета, от къде мога да намеря балсам за коса Пантенол/без отмиване/. За Пловдив питам. Интересува ме този, който е с антистатичен ефект. Всъщност, който и да намеря ще е супер. "Едно време" бяха много популярни.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт