Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 039
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 71
Ползвам на Био Фа. Не е лош. Но в най-горещите месеци ме предава.

# 196
  • Мнения: X
Здравейте, дали в Елитис го има Тоника на Ревюел No problem? Вчера в Лили, супер учудената продавачка нито го беше чувала, нито виждала. Показвам ѝ аз на телефона, че присъства в сайта им, помолих да провери за наличност в някой от другите филиали..не можело. Щом го няма в брошурата, значи го нямало никъде.

# 197
  • Мнения: 293
Здравейте,скоро се записах в темата и смятам,че е чудесна и много полезна,та продуктът ,който ползвам от години и съм супер доволна това е спиралата на Голдън роуз Miracke lash,преди струваше 2,9лв сега е около 3,9лв.Пробвала съм много спирали и по-скъпи и не чак толкова ,но това ми е дето се казва "Holy grail" 😁

# 198
  • Мнения: 35 110
Аз съм много доволна от розовата/ лилавата опаковка на същата марка. Тази не съм пробвала

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
stephchica , аз съм виждала въпросния тоник на Ревюел в Елитис, какро и други неща от серията, всъщност от там ги знам. В Лили има само някои продукти на Ревюел и то във всеки магазин са различни.

# 200
  • Мнения: 892
За мен зелената спирала на GR е ужасна. Миглите ми принципно са дълги и хубави, нямам кой знае какви претенции към спиралите, но тази не прави нищо, а след два три часа се размазва и ставам като панда. Изхвърлям я пълна.

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Щом го няма в брошурата, значи го нямало никъде.
Хаха страшно изказване. Аз моя тоник май точно от Елитис съм го взимала.

Иначе имах зелената спирала на Golden rose преди години и нищо не правеше с миглите ми, изглеждаха все едно не съм си сложила спирала.

# 202
  • Мнения: X
Мерси, elichka4,  далече ми е, но ще отида. Flowers Hibiscus
Вчера взех от Лилито, намален серума BioKarite. Хубав състав, с помпичка, доста течна консистенция и с характерното опъване на кожата, като за хиалуронов продукт, но с крем отгоре е о.к. Рано е да се изкажа за ефект.

# 203
  • София
  • Мнения: 28 565
Все забравям да похваля едно масло за лице за мазна кожа – https://www.zoya.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-%D0%B7%D0%B0- … %D0%BC%D0%BB.7177
Ползвам вече май 5-та опаковка, включително и през летните жеги, няма проблем. Само вечер, втривам го хубаво, сутрин кожата ми е матирана, хидратирана, много по-изчистена... Страхотно е.

# 204
  • София
  • Мнения: 11 489
Купих си това:



Много добре действа на кожа, склонна към омазняване. Изсушава, но много леко в сравнение с измивната пяна на Авен. Мека и приятна консистенция, само малко ми мирише на лекарство.
Не си спомням колко струва, нещо под 10 лева ми се върти. Но е много икономична, има да я ползвам няколко месеца може би.

# 205
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте, дали в Елитис го има Тоника на Ревюел No problem? Вчера в Лили, супер учудената продавачка нито го беше чувала, нито виждала. Показвам ѝ аз на телефона, че присъства в сайта им, помолих да провери за наличност в някой от другите филиали..не можело. Щом го няма в брошурата, значи го нямало никъде.

Аз го намерих в Лили при Garitage Park на околовръстното, близо до Декатлон се пада.
В Лили в РингМол, на две крачки оттам, го нямаше.

# 206
  • Мнения: 267
Catrice demi matt наистина са хубави ☺️ на мен са ми доста покривни и слагам балсам отгоре да го поразмажа, но ми харесва. Благодаря ви

# 207
  • Мнения: 6 552
Купих си серум за хидратация на Марион /мисля, че тук съм срещала положителни отзиви/. В момената е с левче надолу на промоция в ДМ. По принцип по етикет го водят за суха и дехидратирана кожа, а аз съм с мазна/склонна към омазняване, но ще го пробвам. Искам да си подсиля точно тази грижа (хидратацията), че все ми куца. Още не съм намислила как ще е по-удачно - сутрин или вечер. Ще дам отзиви на по-късен етап.Blush
Трябва ли да има слънцезащита след него?

# 208
  • Мнения: 441
Здравейте! Днес си купих СС крема на Биотен. Досега не съм ползвала такъв, ВВ крем и фондьотен също не съм ползвала. Сега се чудя преди него трябва ли да слагам крем Blush

# 209
  • Мнения: 702
Ще чакам отзив за хидратиращия серум на Марион!
Днес много се чудих дали да го купя, в момента ползвам на The Ordinary и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт