Спам тема (Дъ спам ис дед, лонг лив дъ спам!) - от 01.03. до 31.03.

  • 33 543
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 2 895
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Днес мисля да гледам филма "Змии на борда".

Каквото и да са ни подготвили, едва ли ще успеят да ме ошашавят след това.

# 2 896
  • Мнения: 11 496
Zemfir@, какво четеш?

Сестра ми поръчала за майка ми и баща ми шлемове......те още не знаят! Joy

# 2 897
  • Мнения: 18 410
На турнир ли ще ходят! Joy Joy Joy

# 2 898
  • Мнения: 11 496
Реа, виж как мислим еднакво. И аз забелязах, че новите мерки се въвеждат в петък. Мисля за това от сутринта. Не смея да се зарадвам на хубавото време. Дано да не ни... заключат. Confounded
Разсъждавам, дано да е напразно Stuck Out Tongue Winking Eye вчера ни удължиха карантинаа за да не са две новините за днес Smiling Imp

На турнир ли ще ходят! Joy Joy Joy
Ще се дуелират Joy

# 2 899
  • Мнения: 18 410
Е, не, ужас, дано да не сме прави! Fearful

# 2 900
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Добро утро!

# 2 901
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Реа, чета "Нежна е нощта" за трети път. Бях я чела отдавна и сега си припомням забравеното.

Когато бях по-млада а харесвах, но не я разбирах. Сега я разбирам, но не ми харесва чак толкова. Joy

# 2 902
  • Мнения: 11 505
Каквито сме безотговорници, подозирам, не, НАДЯВАМ се да удължат мерките до след гергьовден. Нали се сещате, че ако вдигнат блокадата точно преди Великден, язък за целото извънредно положение... ще пламнем

# 2 903
  • Мнения: 15 619
Каквито сме безотговорници, подозирам, не, НАДЯВАМ се да удължат мерките до след гергьовден. Нали се сещате, че ако вдигнат блокадата точно преди Великден, язък за целото извънредно положение... ще пламнем
Те, докато продължават да тестват само най-поразените, има да чааааааакаме да поприключи вирусната история... Останалите ще продължаваме да си го препредаваме.
Турнала съм боба. Изчерпана съм идейно и ме мързи. Спешно нещо трябва да ме извади от сънното ми настроение.

# 2 904
  • Мнения: 11 505
Луне, аз съм по-скоро скептична за повсеместно тестване, но няма да задълбочавам. И аз съм изчерпана, неква крем супа от червена Уеща ше праа

# 2 905
  • Мнения: 15 619
Кико, тъкмо щях да  те порицавам публично, щото не пишеш.
Писна ми. Искам да лежа на плажа.

# 2 906
  • Мнения: 11 505
Ма, порицай ме, аз на работа не съм работила толко, колкото от къщи... баси Joy

# 2 907
  • Мнения: 18 410
Настоящите мерки не са проблем, казвам да не станем като при Янчето. Pensive

# 2 908
  • Мнения: X
Янче, там имат ли си някой като нашио гологлав генерал?

# 2 909
  • Мнения: 9 922
Искам да си даваме така, тоя вирус да вземе да умре до лятото и да си купя билет за Ханя. От тестване не виждам смисъл като няма конкретно лечение, освен за задоволяване на любопитството, пък мен не ми е и любопитно

Общи условия

Активация на акаунт