Лидл 137 - По женски...

  • 118 826
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 613
Включвам се в темата да споделя мнение за машата с топъл въздух. Значи бях много раздвоена дали да я взимам, като накрая я купих с убеждение, че още утре ще я върна. Но останах приятно изненадана. Всъщност е сешоар, който духа и на него се слагат различните приставки. Нещо като принципа на дифузера. Духа доста силно и добре оформя , като разбира се има нужда после от лак , за да стои косата по дълго време. Има четки за изправяне и заглаждане, има и две кръгли четки и една маша. Аз пробвах на суха коса, предполагам на влажна ще е още по ефективно.
Извинявам се за дългото обяснение, исках да съм максимално ясна ако някой се интересува от уреда.

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Може ли, който е купил лалета, да сложи една снимка? Simple Smile
Не се виждат много, ама ето от лалетата и фрезиите букет:
Скрит текст:

# 392
  • Мнения: 25 732
Аз винаги имам кеш в себе си. От както съм с дете, не мога да си позволя да не мога да купя нещо дребно, което ми трябва.
Днес при нас питаха всеки клиент "с карта или в брой". Нямаше проблеми с плащането.

# 393
  • София
  • Мнения: 16 005

Днес при нас питаха всеки клиент "с карта или в брой". Нямаше проблеми с плащането.

В София отдавна питат така - инструкция да печелят секунди време като маркират начин на плащане докато човек си събира нещата.  Защото повечето клиенти се светнаха и започнаха да си прибират покупките и после да вадят портмоне или карта.

# 394
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Аз улучих сравнително узрели ягоди и ги изядохме още в четвъртък като ги взехме Simple Smile И лалета взех но червените сякаш по-бързо се отварят Simple Smile

# 395
  • Мнения: 35 107
Винаги вземам жълти и лилави. Много бавно се отварят и стоят поне седмица. Вчера взех червени , защото нямаше лилави ама тях ще си ги оставя за мен

# 396
  • Мнения: 27 442
Неопреновите колани бяха ли заредени в размер ХЛ? При нас видях С, М, Л...

# 397
  • Мнения: 1 555
Имаше и XL, но първи се изчерпаха, бяха най-търсени.

# 398
  • Мнения: 25 732
Имаше и XL, но първи се изчерпаха, бяха най-търсени.
Логично ми се вижда.

# 399
  • Мнения: 27 442
Ами, понеже има огромни количества неопренови колани при нас и за това се зачудих как пък поне един брой ХЛ не е останал Grinning От Л също имаше много...

# 400
  • София
  • Мнения: 16 005
Народа масово е дебел, нищо за чудене.
То и от дрехите големите номера първи свършват.

# 401
  • София
  • Мнения: 4 192
На мен пък ми прави впечатление, че все XS свършва бързо - при клинове, блузки и т.н.

# 402
  • Мнения: 27 442
И аз забелязвам, че като пуснат голямата номерация дрехи и по-малките номера от тях често свършват най-бързо и остават някакви плашещи 56-60 номер Close Или пък в нашият филиал е така. Аз съм между  нормалната и голямата номерация и всеки път различно ми пасват според плат, модел...
Ами, освен да взема един колан Л, като няма ХЛ- харесаха ми.

# 403
  • София
  • Мнения: 16 005
Вземаш, пробваш, ако не ти върши работа - връщаш.
Не знам от каква материя е, но може да се разтегне и да ти е добре.

# 404
  • Мнения: 27 442
И Л ми стаеа, добре ми е, имаше отворени в магазина. Но ми се искаше да се прехлупва малко повече. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт