Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 56 693
  • 815
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 7 484
Сутрин от 6 до 7, после от 10 до 20ч, после от 22 до 23ч. Ако искаш, можеш да го оставиш при теб и през нощта, тоест от 23 до 6.

Реално бебето трябва да е в неонатология от 7 до 10 за визитация и вечерта от 20 до 22 за къпане.

Здравейте. Искам да попитам в какви часове дават бебетата при майките в стаите?

# 466
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте. Искам да попитам в какви часове дават бебетата при майките в стаите?

Здравей,
От 6-7ч, 10-20ч и 22-23ч Simple Smile

# 467
  • Мнения: 1 042
Виждам, че в списъка за Шейново има посочено еднократно бельо. Реално необходимо ли е да се купува такова и може ли да мине без него? Изисква ли се от персонала да разполагам с такова, удобно ли е и най-вече - ако сте закупили, какво еднократно бельо взехте?

# 468
  • София
  • Мнения: 114
Виждам, че в списъка за Шейново има посочено еднократно бельо. Реално необходимо ли е да се купува такова и може ли да мине без него? Изисква ли се от персонала да разполагам с такова, удобно ли е и най-вече - ако сте закупили, какво еднократно бельо взехте?

Здравей,
Не е задължително. Аз ползвах такива гащи на Canpol, за мен беше удобно, като си взех един размер по-големи, защото на тях се слагат от тези дебелите и дълги превръзки, и е по-добре да не те стяга.

# 469
  • София
  • Мнения: 1 456
Много по- удобно и чисто е с еднократното бельо. Имах на Кампол и още една марка, но не помня името.

# 470
  • Мнения: 1 042
Имам и още едно питане. Няма ги в списъка, но носихте ли си еднократни подложки за леглото? Необходими ли са?

# 471
  • София
  • Мнения: 7 484
Подложка ти слагат на излизане от реанимация при секцио. Аз нямах нужда от нея и я махнах на следващия ден.

Еднократно бельо и големи превръзки за родилки не ползвах - не беше необходимо.  Но около мен жените ползваха.

# 472
  • София
  • Мнения: 347
За мен беше добре, че си бях взела няколко резервни еднократни подложки. След нормално раждане кървенето е повече и се е случвало да се изцапа. Също и бебето преобличах в/у такава подложка.
 За сметка на това пък еднократното бельо ми беше супер неудобно. Добре че се бях подсигурила и с памучни "бабешки гащи".

# 473
  • Мнения: 591
Не съм носила подложки, но трябваше, щеше да ми бъде по-удобно. Там дават, но ако имах свои щях да си сменя по-начесто.
Носих еднократни гащи, супер удобни ми бяха. На канпол.

# 474
  • Мнения: 117
Знам, че не е тук мястото, но може ли да споделите мнение за тази електрическа помпа, ще съм благодарна Simple Smile https://www.hippoland.net/cangaroo-elektricheska-pompa-za-karma- … egance-duo-106824

# 475
  • Мнения: 5 001
Във вип стаите си сам нали? И имат ли тоалетна, или и банята и тоалетната са общи на етажа?
Засега съм се спряла на екип Вецев+Имир. Не че те знаят де Joy вече съм в 34гс и скоро май трябва да се свържа с тях, надявам се да ме "приемат".

# 476
  • Мнения: 816
Във вип стаите си сам нали? И имат ли тоалетна, или и банята и тоалетната са общи на етажа?
Засега съм се спряла на екип Вецев+Имир. Не че те знаят де Joy вече съм в 34гс и скоро май трябва да се свържа с тях, надявам се да ме "приемат".
Има общи - две тоалетни и стая с два душа. Почти не се случва да се засечете с някой.Има мивка в стаята.

# 477
  • Мнения: 196
Здравейте, след раждане кога трябва да отида на преглед в Шейново и полага ли ми се такъв?

# 478
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, след раждане кога трябва да отида на преглед в Шейново и полага ли ми се такъв?
Да, полага ви се един преглед, мисля че беше след месец 🤔

# 479
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте, на мен ми казаха на 40тия ден профилактичен преглед 🙂

Общи условия

Активация на акаунт