Mango тема - 16

  • 104 184
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 4 493
момчешки долнища като анцунг не виждам никъде..... скрили са цялата категория ли?

# 1 111
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
момчешки долнища като анцунг не виждам никъде..... скрили са цялата категория ли?

Няма, аз също търсих, само панталони:
https://www.mangooutlet.com/bg/boys/trousers_c16333824
Цялата секция якета също я няма.

# 1 112
  • София
  • Мнения: 4 493
Иначе блузките са ги намалели, но няма и суитчерите с цип, който бях набелязала

# 1 113
  • Мнения: 3 638
-60% на сайта, но доста неща са скрити
Пуснах тази рокля за 40лв
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/print … html?c=52&n=1
Може ли да споделите размерите на мъжките сака как се определят? Искам да взема на мъжа ми, но той не носи сака, не мога да преценя за човек, който принципно носи L размер дрехи, кой размер сако да взема.
Нещата, които са скирли, дали ще ги върнат, че мислех едно яке да си поръчам, а го няма.

# 1 114
  • Мнения: 1 660
Аз успях за девойката и бебетата да поръчам блузки и клинове на добри пари, но якетата отново ги няма.Дано скоро ги пуснат, голямо вардене ги вардя тях.

# 1 115
  • Мнения: 265
Най-вероятно като мине намалението. Жалко, че и те почнаха да крият хубавите неща по време на намаленията.

# 1 116
  • Мнения: 2 516
Детско и мъжко не можах да поръчам - мъжът ми нищо не си хареса(освен едни маратонки, които аз не харесах Joy), а за децата няма размери...
За себе си поръчах 2 чифта обувки и 2 чанти за 100лв, доволна съм. Обувките специално отдавна ги дебна и все бяха на 39лв, сега ги поръчах на 25.

# 1 117
  • Мнения: 257
Аз да питам отговарят ли си детските обувки като размер. Нося 35 и си харесах едни боти,та се чудя, а никъде не видях таблица с размери Thinking

# 1 118
  • Мнения: 537
Моля за съвет, как да си изтрия артикулите от кошницата и да слагам нови. Трия история/бисквитки и пак стоят ?

# 1 119
  • Карлово
  • Мнения: 4 631
И аз вчера имах този проблем. Преди да потвърдя поръчката, изтрих всичко излишно и продължих с бутоните.
Някакъв бъг в системата им е.
Аз не мога да си вляза в поръчките, но не е фатално, ще го оправят този бъг.

# 1 120
  • Мнения: X
И аз не мога да си вляза в поръчките. Излезе ми в Еконт пратката, която очаквам и стои там вече два дни, но все още нямам съобщение за нея...много странно.

# 1 121
  • София
  • Мнения: 2 970
Здравейте!

При доставка до адрес има ли възможност за плащане на наложения платеж с карта през пос терминал или може само в брой?

Благодаря предварително!

# 1 122
  • Мнения: 1 870
Здравейте!

При доставка до адрес има ли възможност за плащане на наложения платеж с карта през пос терминал или може само в брой?

Благодаря предварително!

Да може с карта, само кажете на куриера да носи устройството за плащане с карта.

# 1 123
  • Карлово
  • Мнения: 4 631
И аз не мога да си вляза в поръчките. Излезе ми в Еконт пратката, която очаквам и стои там вече два дни, но все още нямам съобщение за нея...много странно.
След като написах, че не мога да влизам в поръчките. Отидох в сайта, влязох в профила си - НЕ автоматично, а като  влизане с потвърждаване на мейл и т.н. и ми излязоха поръчките. Опитай така.

# 1 124
  • София
  • Мнения: 2 970
Благодаря Терзи!

Общи условия

Активация на акаунт