👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 30 789
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поне сега няма да изтече информация кой е победителят. Като няма публика, няма кой да качи снимки. Миналата година много рано разбрахме, че Чилева е победител, до последно не ми се вярваше.

То сега пак има информация, просто няма снимки.

Моля подобна информация да не се "изплясква" в темата.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 40 760
Реджеп пак засукал къдриците Stuck Out Tongue Winking Eye

А на Михаела няма ли кой да и изправи очилата? Криви са.

# 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кой излъга Атанас, че се казва "волована"?

# 723
  • Мнения: 7 570
Дояде ми се Павлова .😔

# 724
  • Мнения: X
Те ядат Павлóва, а тортичката е Пáвлова! Grin

# 725
  • София
  • Мнения: 7 886
Хайде Ивайло ще е номиниран.
А и Соня плаче за същото.

# 726
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Михаела пък има очи да критикува Галя, защото се скъсва да готви.

# 727
  • Мнения: 3 510
Галя в момента е най-добрата в женския отбор. Като се има в предвид и от къде тръгна...

# 728
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В анонс за утре -  "На кафе" с Филип.

# 729
  • Мнения: 1 327
Тази Соня пак се промъкна, но няма да е за дълго... 😡

# 730
  • Мнения: 667
Божидар беше един грамадан къде ревеше за най - малкото нещо. Тая поръчка за парти по време на пандемия беше толкова режисирана, че няма накъде. Искам по - бързо да приключва тоя цирк вече всички са ми антипатични без Цецо и Наско. Лука си отиде на село откъдето е дошъл сегс е време на Ивчо мястото му е в кварталната кръчма не и в проф. кухня както и на гнусния двуличен мангал тотално ми падна в очите тая вечер.

# 731
  • Мнения: 93
Аз понеже за първа година го гледам.. в другите сезони имало ли е участници като Сончето? В смисъл, нали ‘уж’ е за професионални готвачи с опит в кухня, а тя никога не е работила в кухня.

# 732
  • Мнения: 667
Аз понеже за първа година го гледам.. в другите сезони имало ли е участници като Сончето? В смисъл, нали ‘уж’ е за професионални готвачи с опит в кухня, а тя никога не е работила в кухня.

Имаше една Нина в първи сезон къде първо беше участвала преди това в  МШ после беше станала и проф. готвач ама беше отврат като характер двулична, злобна, вечната жертва. Беше миск между Галя на външен вид и Недялка, Жоро и Мишето като характери.

# 733
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
    За компютри 
   
             Hell's Kitchen - С03E22
Епизод: 22           (24.04.2020)


           за мобилни
_____



               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




# 734
  • Мнения: 93
Аз понеже за първа година го гледам.. в другите сезони имало ли е участници като Сончето? В смисъл, нали ‘уж’ е за професионални готвачи с опит в кухня, а тя никога не е работила в кухня.

Имаше една Нина в първи сезон къде първо беше участвала преди това в  МШ после беше станала и проф. готвач ама беше отврат като характер двулична, злобна, вечната жертва. Беше миск между Галя на външен вид и Недялка, Жоро и Мишето като характери.

Ааа, ясно, мерси. Бях гледала случаен епизод от първи сезон наскоро и си я спомням. Много неприятна на външен вид, а явно и по характер.

Общи условия

Активация на акаунт