АГ Селена - 20

  • 47 071
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 587
Айде сега да не прекаляваме с подвеждането. И да внимаваме с рекламата. Аз родих нормално рано сутринта. На същия ден вечерта бях готова да ме изпишат. Секциото е операция и колкото и измамно добре да се чувстваш, цял живот ще ти се напомня, че коремът ти е бил рязан.
Според мен просто искаше да подсили твърдението, че лекарят е много добър Wink
Иначе и аз не мисля, че има място за сравнение между естественото раждане и секциото. Все пак второто е операция, но някои жени наистина нямат друг избор.
Иначе аз самата се изправих на 20-тата минута, след като ме бяха прехвърлили в стаята, след естествено раждане. Всяко раждане е различно и резултатът е строго индивидуален.
Успех на бъдещите мами!

# 31
  • Мнения: 1 669
Да попитам, ако някой е бил на преглед: има ли създадена организация за неструпване на хора, както и недопускане на придружител/и?

# 32
  • Мнения: 190
Да попитам, ако някой е бил на преглед: има ли създадена организация за неструпване на хора, както и недопускане на придружител/и?
Аз ще ходя, но чак на 30.03. Мисля, че не допускат придружители. Те трябва да изчакат извън болницата

# 33
  • Мнения: 131
Да попитам, ако някой е бил на преглед: има ли създадена организация за неструпване на хора, както и недопускане на придружител/и?

Аз бъх преди 2 дни, не се допускат придружители и трябва стриктно да се спазнат часовете, за да няма струпване на хора. Аз като бях, бяхме 3 жени в целия коридор и всяка пред различна стая

# 34
  • Мнения: 79
Момичета,за теси,които са раждали по-скоро - Цената от 1440 за естествено раждане (мисля,че беше) всичко ли включва? Епидурална упойка,избор на екип,престой?

# 35
  • Мнения: 15
Момичета,за теси,които са раждали по-скоро - Цената от 1440 за естествено раждане (мисля,че беше) всичко ли включва? Епидурална упойка,избор на екип,престой?

1400 е цената и включва абсолютно всичко Simple Smile

# 36
  • Мнения: 79
Колкото и да ви се стори странен въпроса ми ,той е относно амбулаторна карта за издаване на болнични листове. В списъкът с документи е,а аз такава нямам,издавани са ми от болница. Как се издава,процедура? И всички раждали там ли сте имали такава карта?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Колкото и да ви се стори странен въпроса ми ,той е относно амбулаторна карта за издаване на болнични листове. В списъкът с документи е,а аз такава нямам,издавани са ми от болница. Как се издава,процедура? И всички раждали там ли сте имали такава карта?

Nightorchid, доколкото помня се купува от книжарница (предвид обстоятелствата, може и онлайн от Office1, примерно), носи се на личния лекар, той подписва, подпечатва или там каквото се прави и това е. Не помня задължителна ли е, раждах май 2019г. Ако ще ползваш болничен, би трябвало да ти трябва. Успешно раждане и да се похвалиш със здраво бебче! Wink

# 38
  • Мнения: 79
Колкото и да ви се стори странен въпроса ми ,той е относно амбулаторна карта за издаване на болнични листове. В списъкът с документи е,а аз такава нямам,издавани са ми от болница. Как се издава,процедура? И всички раждали там ли сте имали такава карта?

Nightorchid, доколкото помня се купува от книжарница (предвид обстоятелствата, може и онлайн от Office1, примерно), носи се на личния лекар, той подписва, подпечатва или там каквото се прави и това е. Не помня задължителна ли е, раждах май 2019г. Ако ще ползваш болничен, би трябвало да ти трябва. Успешно раждане и да се похвалиш със здраво бебче! Wink
Благодаря за бързата реакция! Поразгледах се за нужни документи и я видях,но я нямам,нищо,че съм в болничен в момента. Ще звънна на личния,за да задействам. Благодаря!

# 39
  • Мнения: X
Проверете първо при ЛЛ, аз специално не съм излизала отдавна в болнични, разбрах, че вече се отразява всичко електронно и не се изисква ЛАК за това. Преди се следеше по амбулаторния картон да няма застъпване, прекъсване, при издаване на продължение, общия брой дни за годината да не надвишава 180 и ако трябва да се мине през ТЕЛК за разрешаване на следващ болничен...

# 40
  • Мнения: 910
Здравейте, знаете ли каква е актуалната цена на цветна снимка и инсеминация?

# 41
  • Мнения: 79
Проверете първо при ЛЛ, аз специално не съм излизала отдавна в болнични, разбрах, че вече се отразява всичко електронно и не се изисква ЛАК за това. Преди се следеше по амбулаторния картон да няма застъпване, прекъсване, при издаване на продължение, общия брой дни за годината да не надвишава 180 и ако трябва да се мине през ТЕЛК за разрешаване на следващ болничен...
Благодаря!

# 42
  • Мнения: 726
Приемат ли в болницата след преносване за предизвикване на естествено раждане или в тези случаи правят секцио?

# 43
  • Мнения: 10
При настоящата обстановка на новородените слагат ли им се първите две ваксини? Благодаря!

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте мами, някой от вас да е раждала в АГ Селена по време на извъндредното положение, как стои въпроса с болничните стаи по колко мами са в стая, и на мен ми предстои раждане и много ми е притеснено, май не допускат и придружители?

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 19:29 от kateto_varna

Общи условия

Активация на акаунт