Ден 1736 от изолацията (забавната тема)

  • 178 772
  • 2 229
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 5 832
Ден 15 от изолацията. Телевизорът се предаде. Simple Smile                                           
 
Тъкмо преди 10 минути си говорих с един познат, който прави пълен ремонт на къщата си и каза, че бил много доволен, понеже имало големи намаления на техника в момента и си купил телевизор с 300 лв под цената, кафемашина с 200 надолу и хладилник с 200 надолу. Тъй че сега е моментът.

# 1 021
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ох, на английски е, но ще го разберете Joy
https://mobile.twitter.com/Channel4/status/1242190632682020864

# 1 022
  • Мнения: 1 673
След италианската баба и инглиш баба. Време е да се пръкне и една бг баба . Joy

# 1 023
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254

Тъкмо преди 10 минути си говорих с един познат, който прави пълен ремонт на къщата си и каза, че бил много доволен, понеже имало големи намаления на техника в момента и си купил телевизор с 300 лв под цената, кафемашина с 200 надолу и хладилник с 200 надолу. Тъй че сега е моментът.
Tова трябва да го напишеш в темата "Предстои ли икономическа криза заради коронавируса" Thinking

# 1 024
  • Мнения: 5 832

Тъкмо преди 10 минути си говорих с един познат, който прави пълен ремонт на къщата си и каза, че бил много доволен, понеже имало големи намаления на техника в момента и си купил телевизор с 300 лв под цената, кафемашина с 200 надолу и хладилник с 200 надолу. Тъй че сега е моментът.
Tова трябва да го напишеш в темата "Предстои ли икономическа криза заради коронавируса" Thinking
Според мен предстои и то много сериозна. В момента магазините нямат работа и се мъчат с всякакви средства да си докарат някакъв оборот, особено чрез онлайн платформите си и правят намаления. А относно момчето, изтегли кредит за ремонт малко преди ситуацията с короната, просто кофти момент, но поне работното му място не е застрашено.

# 1 025
  • Мнения: 11 555
А това сигурно го е писало внучето на тази баба. Simple Smile                   
 

# 1 026
  • Мнения: 10 910
Имаме магазин за килими до нас, днес видях човекът да прекарва 2 големи колички с по 20 килима вътре към Еконта... Явно народа масово сменя килими в момента Grinning

# 1 027
  • Мнения: 187
Имаме магазин за килими до нас, днес видях човекът да прекарва 2 големи колички с по 20 килима вътре към Еконта... Явно народа масово сменя килими в момента Grinning
Как ми трябват 2 броя... Да няма промоция 2 на цената на 1?

# 1 028
  • Мнения: 10 910
Имаме магазин за килими до нас, днес видях човекът да прекарва 2 големи колички с по 20 килима вътре към Еконта... Явно народа масово сменя килими в момента Grinning
Как ми трябват 2 броя... Да няма промоция 2 на цената на 1?
https://kilimche.com/index.php
Това е сайта. Честно казано нямах идея, че имат и онлайн магазин, защото е една барачка.

# 1 029
  • Варна
  • Мнения: 5 307
Бях се регистрирала в Каучсърфинг наскоро, щото обмислях всякакви варианти за спане в Белгия, че са им много скъпи хотелите. Намерих де, ама както и да е. Онзи ден гледам някакъв бразилец ми писал че планира пътуване из Европа и мога ли да го настаня за 5 дена....  Joy Ентусиаст...
Скрит текст:

# 1 030
  • Мнения: 1 370
Бях се регистрирала в Каучсърфинг наскоро, щото обмислях всякакви варианти за спане в Белгия, че са им много скъпи хотелите. Намерих де, ама както и да е. Онзи ден гледам някакъв бразилец ми писал че планира пътуване из Европа и мога ли да го настаня за 5 дена....  Joy Ентусиаст...
Скрит текст:
Е, не, не мога просто... Къде ми е facepalm емоджито??? Тоз намерил кога да пътува. Да не е мутирал нещо и да е станал супер човек дето нищо не го лови?

# 1 031
  • Мнения: X
Може да е вече с имунитет. Има го и този момент.

# 1 032
  • Варна
  • Мнения: 5 307
Joy Не знам. Нямам намерение да разбирам. Joy

# 1 033
  • Мнения: 2 505
Даже не знаех, че има такова нещо. Звучи ми страхотно, само дето нямам къде да приема някого. Иначе веднага го впрягам да чисти малко из къщи и да прибира играчките.

# 1 034
  • Някъде там
  • Мнения: 16 166
Да ви питам смятате ли да спазите часа на земята ? Ние всяка година го правим, и тази няма да пропуснем.
Ще има и концерт тук
https://m.facebook.com/WWF/

Общи условия

Активация на акаунт