Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 188
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Къде да занеса смартфон за смяна на буксата за зареждане?

# 466
  • Мнения: 2 812
На Иван Вазов 60 има едно момче, което работи много качествено и не взима скъпо. ХакиТел се казва мястото.

# 467
  • Мнения: 10 494
Това с буксите е доста кофти, приготви се и за нов телефон.. ММ няколко пъти оправя един така на синковеца, ама не е много издържливо..
Дано имате късмет.

# 468
  • Мнения: 2 534
Някой има ли мнение за доктор Давчев / пулмолог? И знаете ли кое отделение на Хирургиите в отделено за Ковид? Той преглежда в инфекциозно, но там не е ли за короната?
Редактирам се, видях,  че е управител на Бившата Белодробна болица, това 3ти блок ма инфекциозно отделение ли е?

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 15:12 от Elsi86

# 469
  • Мнения: X
Някой знае ли телефон на клентски център Стамболийски на ЕВН? Целият нет претръшках и не намерих Confused

# 470
  • Мнения: 10 494
Някой знае ли телефон на клентски център Стамболийски на ЕВН? Целият нет претръшках и не намерих Confused
Клиентски център е единен номер, зависи за какво
https://www.evn.bg/Home/About-evn/Contact.aspx

# 471
  • Мнения: X
Някой знае ли телефон на клентски център Стамболийски на ЕВН? Целият нет претръшках и не намерих Confused
Клиентски център е единен номер, зависи за какво
https://www.evn.bg/Home/About-evn/Contact.aspx

Благодаря, не знаех. Подписали сме един договор за присъединяване и ни казаха да чакаме. Но понеже срокът е 9 месеца, исках да попитам има ли информация кога ще ни огрее, но се оказа че няма. Обадих се и те не знаят Grinning Мила, родна картинка!

# 472
  • Мнения: 1 669
Някои купувал ли е протеин на прах от Лекси? Може ли да ме ориентира за марка и цена, а също и къде горе-долу да го търся?

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Някои купувал ли е протеин на прах от Лекси? Може ли да ме ориентира за марка и цена, а също и къде горе-долу да го търся?

Магазини и сайтове за фитнес добавки.

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
Питах и в другата тема, ама и тук...при кой съдов хирург може а се иде на проблем с разширени вени?

# 475
  • под тепетата
  • Мнения: 9 326
Аз ходих при доц. Паница във 2 ДКЦ. Записах час и при д-р Михайлов , но тогава започна ИП и ми се обадиха, че ще е друг и аз отказах часа.

# 476
  • Мнения: 1 775
Къде мога да намеря пътеки на народни цени?

# 477
# 478
  • Мнения: 27
Кое е бюрото по труда за район централен? Една приятелка с малко дете ме помоли аз да и занеса документите, дали ще мога ги подам или трябва всеки лично да си ги носи?

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Има ли в града гръцко магазинче с маслини, зехтин и др. гръцки стоки?

Общи условия

Активация на акаунт