Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 643
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
от доста време чаках добра цена на мъжкия комплект с 3бр BOSS
+ два тестера на John Galliano
и с кода -10лв стана перфектно
https://www.parfimo.bg/hugo-boss-boss-bottled-collection-podarac … tled-tonic-30-ml/

# 316
  • Мнения: 31 179
Друга пръскалка дали няма да пасне?.....Тъпа ситуация наистина.
Ще пробвам.
Пиши и го върни, но първо наистина пробвай друго пръскало.

# 317
  • Мнения: 4
Джемма, опитай да махнеш капачката и да надупчиш леко тръбата с игла може там да е проблема.
Ако проблема е в механизма раздрусай, натисни, разклати с пръст, тръбата на която се нанизва капачката.
Друг вариант е някои слагат под течаща топла вода.
Не знам колко е полезно, но ако искаш пробвай.
Аз бих натиснала с игла, ако има запушване...

# 318
  • Мнения: 4 422
Момичета и момчета , какъв беше кода в ЕМАГ ?

# 319
  • Мнения: 2 323
Ако поръчам тестер, а не продукт от Елинор, реално мога да го пробвам и да го върна ако не ми харесва, нали? Те нямат  целофанена обвивка... Коректни ли са при връщане?

Не, не мисля. Тоест, сигурно ще мине номерът, защото няма опаковка, но постъпката за мен не е коректна.
Тестерът е продукт с повредена опаковка, не е ползван продукт, нали? Ако този тестер след това го вземат 5 други жени и всяка фъсне по 1-2-3 пъти, докато реши, че не го харесва и го върне, какво ще получи жената, която го плати накрая?
Предвид, че е парфюм, трудно ще се забележи, да, но случаят е аналогичен с връщането на пробвана козметика (не в хигиенен аспект, разбира се). Ако купувам ползвана стока, искам да знам. Така е честно. А от магазина няма как да измерят колко липсва и съответно трябва да избират между това да прецакат финалния купувач на стоката и това да я обявят за непродаваема и да я сложат в шоуруума.

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ако останат следи от боцкане и човъркане може да не уважат рекламацията. Прати им клипа и искай нов ако не работи и  с друго пръскало.

# 321
  • Мнения: 4
Няма да останат следи. Само ще опита да прочисти явно е затлачено...

# 322
  • Мнения: 2 963
На мен ми се е случвало да си купя тестер,който не ми допадна от Елинор,писах им,но изобщо не ме отразиха и го размених/който е измислил темата за размените,шапка му свалям/ 😊
.....и понеже ме човърка едно съмнение,някоя фея от вас поръчва ли снощи Габриел от Елинор-следя ги от няколко дни имаше 2 тестера на страхотна цена и с намалението изведнъж изчезнаха....продадоха ли ги или просто ги скриха?!?!?!

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 19:44 от macadamia

# 323
  • София
  • Мнения: 17 775
Не знам за вас, аз си меря парфюмите на кухненската везна. За да знам от кой колко съм изхабила Joy

# 324
  • Мнения: X
Имах същия проблем с парфюм от Парфимо - неработещо пръскало. Не съм експериментирала с друго пръскало, с натискане на тръбичката, камо ли пък дупчене... И аз мисля, че при такива "манипулации" не биха признали рекламацията. Писах, говорихме по телефона, върнах го съвсем успешно без никакви проблеми, даже за тяхна сметка. Беше продукт, не тестер.

# 325
  • Мнения: 31 179
Ако останат следи от боцкане и човъркане може да не уважат рекламацията. Прати им клипа и искай нов ако не работи и  с друго пръскало.
Точно така е, не го пипай въобще, а директно прати клипа на сайта и искай нов. Дори и да го пооправиш, ще се развали отново и няма да имаш парфюм или ще трябва да преливаш.

# 326
  • Мнения: 551
Момичета и момчета , какъв беше кода в ЕМАГ ?
Слагате желаните продукти в кошницата и там има отметка, че искате да ползвате ваучер.

# 327
  • Мнения: 2 025
Снощи поръчах от Елинор Givenchy- Linterdit и преди малко получих смс, че утре ще е при мен. Не бях подготвена за такава бърза доставка по това време, затова пренасочих пратката до най-близката авт.станция на Спиди. Досега не съм получавала от станция пратка- каква е процедурата,някой знае ли?
Получавате номер, който се въвежда в автомата, плащате с карта и взимате пратката си от съответната клетка, номерът й ще бъде изписан на екрана. Изобщо не е сложно. Simple Smile
Връщането на тестер, защото не се харесва и без продавачът да е предвидил такава възможност(както е в Нотино например) и за мен не е коректно. Получих веднъж такъв тестер от Елинор  и въобще не ми стана приятно, добре поне, че си го взеха обратно без проблем.

# 328
  • Мнения: 4
Дано е уважат рекламацията и не се покрият.
Би трябвало всичко да е наред.

Аз отстрелях от прити шоп за 145лв 50мл Chanel C Noir. Edp. Днес ми пристигна. Много доволна.

# 329
  • Мнения: 4 422
Момичета и момчета , какъв беше кода в ЕМАГ ?
Слагате желаните продукти в кошницата и там има отметка, че искате да ползвате ваучер.



Това ясно , но какъв беше кода за намаление ,че не мога да го намеря.

Общи условия

Активация на акаунт