Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 621
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 217
Elinor ще продължат да губят клиенти. Поредна поръчка на неналичен продукт, а като поръчвах пишеше че са останали 3 продукта(след поръчка на сайта останаха 2)...

# 691
  • Мнения: 31 167
Кой е продукта?

# 692
  • Мнения: 2 025
Jollie, извини ме за нахалството, но взе ли поръчката си от parfumite.eu? Blush

От Нотино ми се е случвало да поръчам парфюм, който е бил изчерпан, после уж за малко появил се и след 3-4 дни, както всичко е било ок с поръчката и  след проверка за статуса й в сайта изведнъж продукта се оказва сторниран, а от Нотино не считат за необходимо да се обадят и да те попитат искаш ли все още да получиш останалите продукти, ако изобщо има такива. Изключително грозно впечатление ми направи липсата на елементарно отношение към клиента, да не говорим колко се разочаровах, че аз вече чаках бутилката да пътува към мен, а се оказа, че са я сторнирали, и щях да платя минимум 5-6 лв доставка за допълващ продукт на стойност 7 лв.

# 693
  • Мнения: 2 255
Дойде ми поръчката от Парфимо, декоративна козметика. Всичко е точно, поотделно опаковани в бабъл.
Доволна съм.

# 694
  • Мнения: 217
densi Поръчах комплект на Армани in love with you 100 мл и La petite robe noir couture

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
От Елинор поръчах Тициана Терензи Андромеда и днес пристигна, много доволна останах👌🏻 От  Нотино очаквам V&R Flowerbomb Dew ,  още нямам движение по товарителницата от Спиди, ще си го чакам😊

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 15:16 от astravera

# 696
  • София
  • Мнения: 5 362
astravera, хубав ли е V&R Flowerbomb Dew , че много му се чудя.

В Дъглас има ТФ Металик 50 мл на 166,50 лв.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
astravera, хубав ли е V&R Flowerbomb Dew , че много му се чудя.

В Дъглас има ТФ Металик 50 мл на 166,50 лв.
Не съм го получила още, чакам да видя по товарителницата движение и ще пиша👌🏻

# 698
  • Мнения: X
В емаг има код за -20% за парфюми, предлагани от тях
beauty20

# 699
  • Мнения: 312
В петък поръчах от Басти Covet SJP, днес имам мейл че ще изпратят поръчката днес и до 4 дни ще е при мен.
Поръчах вчера от Елинор Soleil Blanc, дано не ми се случи и на мен да го няма продукта пак, че на тях им е традиция, особено за по скъпите парфюми на добри оферти.

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
В емаг има код за -20% за парфюми, предлагани от тях
beauty20

Глупава работа от страна на Емаг. Комплектът на Нарцисо Фор Хър беше 62, сега го вдигнали на 82 заради кода. Номера от селски вечеринки.😄


Едит: Не написах “глупава”, ама и това става. 😃

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 17:17 от bubanka

# 701
  • Мнения: X
А, хич не съм гледала какво продават. Съвсем нищо не ми трябва, но получих имейл, че има код и понеже доста купувате от там напоследък, го донесох в темата за вас! 😁 🌺

# 702
  • Мнения: 642
В makeup Shalimar е на 76лв. edp.

# 703
  • София
  • Мнения: 9 469
Имам потвърждение от Елинор за Нарцисото.
Изпратено е. Утре ще е при мен, както и сайта обещаваше при поръчката - на 15.04. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 312
kopche кога поръча  от Елинор?
EDIT: Няма значение, получих и аз потвърждение, дано всичко да е наред

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 18:55 от Ламята

Общи условия

Активация на акаунт