Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 487
  • 762
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 424
tamar,благодаря за отговора Simple Smile И аз съм фен на тези две спирали Blue Heart
tanch,относно червилата съм точно като теб Smiley Матови въобще не харесвам,не ми стоят и това е.Плюс това моите устни почти винаги са напукани и положението става още по-зле. Червено червило чисто по случайност попаднах на едно мини на Сефора,което беше подарък към покупките ни на ЧП и ми допадна как ми стои. Но не съм го носила навън Smiley Аз пия много вода и винаги си представям каква мацаница ще стане Smiley
Като цяло не съм свикнала да нося червило,все имам чувството, че не ми отива, че не ми стои както трябва,че ще ми полепне по зъбите etc. Но много се радвам на жени,които носят всекидневно разни червила. Имам леля на 60г всеки ден е с червило! Дори вкъщи да си стои пак си слага Simple Smile

# 601
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Scalestone - много нежно, като моето предпочитание е за лилавото Simple Smile

Имах си едно време един любим трик за червените червила (разбира се, до 30 год слагах червено по изключение и само когато бях от глава до пети в черно, което беше 99% от времето). Бог знае къде съм го прочела, но почвах с т.нар. "химическо" неизтриваемо червено червило, това се очертаваше допълнително с червен молив, които се преливаше навътре в устните и върху цялата тази конструкция се слагаше нужното червено, попиваше се, слагаше се 2-ри слой, матираше се, слагах 3-ти и бях готова за клуб цяла нощ... нямаше мърдане!

И за това толкова харесвам палитри, че дават възможност лесно да смесвам цветовете. В една от тях имам дори черен рефил точно с идеята да "потъмняваш" другите цветове.


Ето тези Ревлони (водят ги 24 часови) нямаха мърдане и бяха идеалните подложки за всяко друго червено!

Revlon ColorStay Ultimate Liquid Lipstick delivers up to 24 hours of color in 1 step. Enjoy beautiful, food-proof, liquid lipcolor with no topcoat required.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 14:52 от Agent Provocateur

# 602
  • Мнения: 1 424
Агент, а как го матираше?

# 603
  • Мнения: 3 269
Лилавите сенки обикновено придават един уморен вид на очите.

# 604
  • Мнения: X
Лилавите сенки обикновено придават един уморен вид на очите.
Кои лилави и на кои очи? Нанесени как? 😋
Не се заяждам, но лилавите сенки всъщност карат окото да изпъкне и гримът да изглежда по-свеж.
Scalestone, аз гласувам за единият цвят върху другия- лилавото с halo шампанско по средата. Много красиви очи!

# 605
  • Мнения: 3 269
На моите очи и на доста други, които съм виждала.

# 606
  • София
  • Мнения: 1 243
На моите очи и на доста други, които съм виждала.
Аз съм синеока и много малко лилави сенки ми отиват. Повечето придават на очите ми неповторим пиянски, кръвясал вид. Подозирам, че зависи повече от тена.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Лилави сенки са супер,особено на кафяви/пъстри очи.На сини-не.
Ниа е права.

# 608
  • Мнения: 31 179
Със зелени очи съм и лилави сенки са ми един от любимите.

# 609
  • Мнения: 19 854
Като казахте лилави сенки. Моите очи са блатно зеленикаво-кафяви. Зависи може би от цвета на очите и кожата. Много ми се прииска онзи ден нещо люляково, харесвам нежно виолетово.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 23:02 от Базила

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Стане ли въпрос за готин лилав грим,първото нещо което ми изскача в ума е моя любимец-Джефри Стар.Сигурна съм,че сте гледали видеото,но не можах да се сдържа да не го покажа.  https://www.youtube.com/watch?v=VkTGPqgovWU

# 611
  • Мнения: 5 832
Реших да прекаля с всичко, и без това няма да изскоча така навън. Имах две нови четки и ми се искаше да ги пробвам. Обичам вкъщи да пробвам неща, с които никога не бих се показала сред хора.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 17:12 от tanch

# 612
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Лилавите сенки обикновено придават един уморен вид на очите.
Кои лилави и на кои очи? Нанесени как? 😋
Не се заяждам, но лилавите сенки всъщност карат окото да изпъкне и гримът да изглежда по-свеж.

Лилаво е много общо определение.
Някои лилави нюанси преобразяват  прозрачно стъклените  ми безлични
очи в невероятни и запомнящи се.

# 613
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
На кафяви очи лилаво много подхожда. Аз харесвам да се гримирам в лилаво. Simple Smile

# 614
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Лилавите сенки обикновено придават един уморен вид на очите.
Кои лилави и на кои очи? Нанесени как? 😋
Не се заяждам, но лилавите сенки всъщност карат окото да изпъкне и гримът да изглежда по-свеж.
Scalestone, аз гласувам за единият цвят върху другия- лилавото с halo шампанско по средата. Много красиви очи!

Благодаря, Ния и Агент!

Само да кажа, че лилавото го сложих само с пръст. Отделно, моля, абстрахирайте се от пъпката между веждите! Благодаря!

Ниа, не те разбрах за какво шампанско говориш, но лилавото е излязло малко светло на места, защото не съм снимала съвсемв анфас.

По повод очите, също благодаря! Другите липсват, така че поне тези си ги харесвам и аз, а и приятелят ми! Joy

Имам и един друг грим от студентските ми години също с лилави сенки, ще го намеря и ще го постна.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 18:11 от scalestone

Общи условия

Активация на акаунт