Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XII

  • 14 587
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 790
На тая китайка ... естествена ли й е хубостта?

# 556
  • България
  • Мнения: 6 224
Имам си и една жена в Списъка от вече 31 броя - Yukee Chen.

Не е красавица като Victoria Song , но по някаква причина ми харесва повече, а и филмографията ѝ си заслужава.
В по-голямата си част е в любимия ми жанр.
На тая китайка ... естествена ли й е хубостта?
Сигурно колкото и на китайците/корейците. Grinning
Вече разбирам драмата им с белега на 4тия принц от Лунни любовници. Суетата им е убийствена.

# 557
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ооо, Виктория е ужасна актриса. Хубава е, но изобщо не може да играе. С една кахърна, овча физиономия е навсякъде, никаква емоционалност. А се снима все с касови красавци Grinning Бивша участничка от кпоп група, като поостаря се върна в Китай да се изявява като актриса, не мога да я понасям Rolling Eyes

# 558
  • Мнения: 9 220
Ооо, Виктория е ужасна актриса.С една кахърна, овча физиономия е навсякъде, никаква емоционалност.
Тя и за това така добре се справи с ролята на русалката в Ice Fantasy.И пак беше по-добре от The Love Knot: His Excellency's First Love (има фентъзи елементи,ако някой да го види),дето беше пълно дърво.

# 559
  • България
  • Мнения: 6 224
Тя и за това така добре се справи с ролята на русалката в Ice Fantasy.
Явно си го гледала отдавна. Там беше от хората, любимата на  Ka Suo.
Русалката беше подобна на Раба, но по-поносима. Всъщност е от същия етнос - Уйгури. Madina Mehmet.
Русалката изглеждаше вечно една такава - опулена и въпреки много положителната ѝ роля не можах да я харесам.
Скрит текст:

# 560
  • Мнения: 9 220
Явно си го гледала отдавна. Там беше от хората, любимата на  Ka Suo.
Tочно така е,но духа на лотуса изпълни желанието на Ка Суо,но им размени телата.Накрая душата на Русалката беше в тялото на Вики и обратно.После се върна да го търси и да оправи нещата,но беше късно и лотуса беше изсъхнал и последва целия ужасен финал.
И имам предвит точно този момент когато Вики играеше русалката.

# 561
  • Мнения: 36 566
В Замунда е излязъл първи сезон на комедията Спейс Форс, преди бях сложила трейлъра. Видях едно негативно ревю, но дано поне да е забавен, колкото да става заедно гледане.
Скрит текст:
Ето инфо за припомняне: https://scifi.bg/novini/2020/05/da-katsnem-na-lunata-sas-smyah/
Сега съм малко болна (нещо като настинка и се чувствам зле, но не е "чумата") и нищо не ми се гледа. Поизостанах със сериалите, но скоро ще наваксам Simple Smile
Иначе вечер си гледам Гоблина, но не много внимателно, защото си го спомням.
Трябва да са излезли 11 и 12 серия на Кралят, но в З. вече не ги качват, сигурно ъплоудърът не харесва сериала и се е отказал. Ще трябва да го търся другаде.

Тези хубавици, дето сте ги качили, не са лоши, но наистина много ококорени. Прекалява се с този идеал за малко лице и големи очи. И аз харесвам големите очи и по-деликатната костна структура, но вече избират жени, които напомнят за лемури...

# 562
  • Мнения: 790
..., които напомнят за лемури...

Ама абсолютни лемури са. Или като болни от Базедова болест.

Пропорциите отиват по дяволите.

# 563
  • София
  • Мнения: 27 250
Изгледах епизод 1 от сезон 7 на Агентите на ЩИТ. Simple Smile
Някой тук след ли шоуто?

Много добър откриващ епизод. Много отдавна сезон на Агентите не е почвал толкова силно.
Скрит текст:
ииииии,
както бе и загатното от кредитите на 6.13, агент Колсън се завърнаааа. Дали? Wink

сега сме в миналото и ще спасяваме... Хидра!
Жив да не бях! Grinning

# 564
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Аз го следя. Много се изненадах, когато видях, че е излязъл първи епизод. Направо бях забравила за този сериал.

# 565
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Аз Grinning Ама новата серия не съм гледала.

# 566
  • София
  • Мнения: 27 250
Изгледах Altered Carbon
https://www.imdb.com/title/tt2261227/

Като цяло давам 7.5/8.0, но с уговорката, че можеше и много повече, ако не бе разочароващия втори сезон.
Не съм чел книгите и мисля да се поправя преди евентуален трети сезон (което е съмнително).
За съжаление Нетфликс отново не могат да надскочат себе си и да направят нещо велико и непреходно, а тук в този богат на въображение свят можеха да творят, да творят... Но явно са съкратили бюджета в сравнение със сезон 1, наблъскали са страшно много неща за 8 епизода само и в крайна сметка сезон 2 е някаква бутафория в сравнение със сезон 1.
Сезон 1 - 8.5/9.0
Сезон 2 - 7.0/7.5
-
Общо 7.5/8.0

Каста на сезон 2 в сравнение със сезон 1 издиша, а Антъни Маки е на светлинни години от фантастичния Джоел Кинаман. Симоне Мисик (Треп) е крайно дразнещ и ненужен персонаж и в крайна сметка само вездесъщия Крис Конър (По) спасява положението.

сезон 1 бе стряскащо добра кибер пънк извратения, изгледах епизодите на един дъх. сезон 2 няма нищо общо.
сезон 2 страда от някаква шизофрения. Не знае какво точно иска да покаже и разкаже. Захванали са се с няколко много сложни и тежки идеи, всяка една от които изисква сама за себе си цял сериал с няколко сезона. А тук всичко това е наблъскано само за 8 епизода. Уж 26 век, населили сме Вселената, а всички са се събрали само на една планета и в няколко заведения/точки само. Уж Такеши Ковач е най-якото копеле във Вселената и всички треперят от него и е непобедим, а непрекъснато яде пердах от някакво лелки, които се правят на bad asses. Сериозно??? Аре бегайте.

# 567
  • Мнения: 36 566
Аз така и не се наканих да гледам втория сезон.
Първи ми хареса, но беше доста стресиращ.

# 568
  • Мнения: 6 493
На мен Треп ми хареса, четох всеобщото възмущение за  гей-коректността, но за мен беше свеж "съпорт", за сметка на актрисата играеща Куел. Тази женица беше ужасно смешна, нито учен-вдъхновител, нито бойни умения, а с тази външност на бузеста тийнейджърка съвсем не ми вдъхна нужния респект. Добре, че в предния сезон участието и бе сведено до минимум.
В първи сезон имаше разгръщане визуално и актьорски. Тук един сумрак, декори като в прашен забравен хамбар, наистина треторазрядно изпълнение.

# 569
  • Мнения: 11 321
Започнах да гледам Тайната разработка. Не мога да го гледам накуп. Идва ми в повече и едвам съм на 5 епизод.
Определено е зарибяващ, мистичен, символичен, отнесен, с тази откачена музика. Интересни типажи са героите - много нестандартен избор на актьори.

Общи условия

Активация на акаунт