Сполучливи имитации на маркови парфюми - 33

  • 61 862
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 972
На Prouve имам едно Лайт блу. Да кажем, че около 80% са направили аромата. Но ми е много много нетраен. Буквално през 5 минутки трябва да пръскам за да го усещам.
Днес си взех Дейзи- то от D&P. Нищо общо. На Мартинез е 1:1.

# 16
  • Мнения: 1 988
..Днес си взех Дейзи- то от D&P. Нищо общо. На Мартинез е 1:1.
А как е като аромат(осчен,че не прилича на оригинала).Хубав ли е,траен ли е?

# 17
  • Мнения: 949
Момичета, някоя да е срещала добра имитация на някоя от версиите на Aqua Allegoria guerlain ?

# 18
  • Мнения: 1 988
Момичета, някоя да е срещала добра имитация на някоя от версиите на Aqua Allegoria guerlain ?
Парфен имат Мандарината...... и Заг май я имат! За съжаление само нея съм я виждала в имитация.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Момичета, някоя да е срещала добра имитация на някоя от версиите на Aqua Allegoria guerlain ?
Ползвах  AQUA ALLEGORIA - MANDARIN BASILIC на Заг, трайна е. Лятото се пръсках с нея. Подновявах следобед като бях на работа, но лятото всичко бързо ми изчезва.
Бях си напоръчала тестери от Заг, от 9 дамски, само няколко ми допаднаха. Поръчах AURA , WOMANITY, TWILLY, BAMBOO,  BODY, PANTHERE, BLOOM, L'INTERDIT, LA PETITE ROBE NOIRE и  От Aura вече изпръсках едно 30 мл, ще подновя. Ще взема по 30 от BAMBOO и LA PETITE ROBE NOIRE. L'INTERDIT ми напомня много на Скандал. Като се уталожи има повече цветна нотка, но за моят нос са доста подобни.  В момента пръскам Pleasures, сравнително траен, пролетен и тревисто-цветен е за мен.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 972
..Днес си взех Дейзи- то от D&P. Нищо общо. На Мартинез е 1:1.
А как е като аромат(осчен,че не прилича на оригинала).Хубав ли е,траен ли е?

Трябва да призная, че ароматът е хубав все пак, но доста нетраен. Аз по принцип поглъщам всичко и трябва да пръскам двойно, така, че може би грешката е в моя телевизор. Заедно с него поръчах и този прочут бял шоколад на Бритни Спиърс за моя колежка. Той е по - траен. Двата ми се струва, че имат една обща маслена нотка. Не неприятна, но я има.
Ще харесам и друго от там, няма да ми е пръв и последен път все пак.

# 21
  • Мнения: 949
Аз също съм направила един списък за пробли от Заг и точно летни аромати съм предвидила. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 654
Благодаря за новото уханно гнездо!

# 23
  • Мнения: 1 359
Скрит текст:
Момичета, някоя да е срещала добра имитация на някоя от версиите на Aqua Allegoria guerlain ?
Парфен имат Мандарината...... и Заг май я имат! За съжаление само нея съм я виждала в имитация.
SANGADO също я имат - 902-ПОРТОКАЛОВ ЦВЯТ - Mandarine basilic/ Guerlain Yum

# 24
  • Мнения: 13
Здравейте, включвам се в темата с въпрос за един мой много любим парфюм в оригинал issey miyake l'eau d'issey. Проверих списъците на първата страница и видях, че се предлага на доста места. Ако някой е ползвал сполучливо копие нека сподели. Благодаря

# 25
  • Мнения: 1 988
Минавам да кажа,че Аметис Кюир на Армани,версия Гардени за мен е нетраен.Усеща се 2-3 часа. За толкова силен,плътен и тъмен аромат,очаквах да трае поне колкото Карат на Катие (пак на Гардени),който ми държи цял ден ,а на дреха и на другия ден  Mask

# 26
  • София
  • Мнения: 5 654
Здравейте момичета. На етап изпробване и събиране от преди на най-любими аромати съм и гледам да са предимно от имитациите, за да мога да си позволя да пробвам повечко😅. Имам едни два парфюма, от които единия преди това беше на баба ми, а другия е подарък от майка ми. Пазя ги от няколко години, защото много ми харесват, но са останали много малко мл, а не знам как се казва единия и незнам и къде да ги намеря да ги закупя повторно или на имитация(имам един и на Рефан, но там няма никакъв номер на шишенцето, освен на дъното гравиран номер 13,но не мисля че има общо с ароматите, тъй като в каталога не го открих) . Та молбата ми е някоя от вас ако е виждала тези парфюми, които прикачих, да ме просветли за името на единия  и дали ги има някъде в имитациите .
Скрит текст:
 
Вандербилт се намира и сега - https://www.parfimo.bg/gloria-vanderbilt-vanderbilt-podarachen-k … a820f00170a18050e
Колкото до Мадона Truth or dare - във верига ДМ се предлагаше до не много отдавна, можете да го потърсите, а защо не и да помолите да ви издирят изостанала бройка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 71
https://www.fragrantica.com/perfume/Alexander-McQueen/McQueen-Ea … Parfum-39666.html

Имам truth or dare на Madonna, имам и McQueen. На 90% са еднакви. McQueen се намира в бг сайтовете за 49 лв тестер 100 мл.

Като разбрах как се казва и потърсих в гугъл,но наистина в сайтовете го няма никъде в наличност. Значи ще трябва да потърся някой с подобни нотки като този. За втория парфюм след като му написах името в гугъл ми излязоха 3 варианта на марката в бг сайтове, но са с различно шишенце..изкочиха и две снимки със същото, но не са от бг сайт..може би в България е с други шишета,този понеже е купен от Испания. Мерси за информацията за белия парфюм,че от 2-3 години му се чудех, та чак съм му изпуснала последните бройки в наличност 😅

# 28
  • Мнения: 949
Момичета, когато поръчате проби от Заг в какво шише поръчвате - стъкло или пластмаса. И също така според вас 3мл достатъчни ли са за проба?! 🤔 Че съм направила един списък от 15 ПАРФЮМА Grinning

Ии още нещо. Щерка ми искала парфюм, който да ухае на рози. Можете лид а ми препоръчате нещо леко, че все пак е на 6г Grinning

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 08:29 от pavlina_hrist0va

# 29
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Момичета от Бургас😊въпросче.Магазина на D&P работели?

Общи условия

Активация на акаунт