Стикери от Билла „ANIMAL PLANET”

  • 38 830
  • 345
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 541
И нека събиранетето и размяната започнат. Ето част от условията:
Кампанията започва на 09.04.2020 г. и продължава до 20.05.2020 г. включително или до изчерпване на количествата опаковки със стикери с картинки на животни ANIMAL PLANET  и колекционерски албуми.
В Кампанията участват стикери с общо 156 вида картинки на животни Animal Planet, като освен обикновените стикери, има и такива с видео или допълнителна реалност (АР) (видео и стикерите с АР реалност общо се наричат също интерактивни стикери), а също така сред стикерите има и специални такива – холограмни, светещи в тъмното или релефни.
Условията са както до сега: при покупка на стойност 15 лв, клиентът получава 1 опаковка, която съдържа 4 бр. стикери.
В периода на Кампанията клиентът може да закупи свободно (без да е обвързано с друга покупка) опаковка с 4 броя стикери с картинки на животни  ANIMAL PLANET  на цена 0,99 лв. за една опаковка.
Колекционерския албум може да бъде закупен на цена 2,99 лв. за брой.

# 1
  • Казанлък
  • Мнения: 589
И ние започнахме да събираме от новия албум. Имаме много стикери от старите албуми и ще ги пусна за размяна.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 068
Разменям AR заAR стикери за гр.София.

# 3
  • Мнения: 807
И аз събирам и вече имам повтарящибсе, които искам да разменя Simple Smile

# 4
# 5
  • Мнения: 202
Имам повтарящи се 55, 67 и 70

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1
Разменям - 25, 31, 37, 64-AR, 76, 91, 107, 114, 115, 122

Варна, Младост

# 7
  • Мнения: 3 541
Пишете какво търсите и какво имате за размяна, както и как предпочитате да стане размяната.
YankovNet, с теб бих разменила, но не си написал какво търсиш.


Предпочитам лична размяна от Варна съм, но разменям и по пощата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Здравейте,и ние събираме,но 2 броя албуми.Предпочитаме лична размяна в Пловдив.Пишете ми на ЛС.
Предлагаме за размяна стикери,карти,чипове,стикита,топчета,скокльовци - имаме неща от всички детски колекции излизали до сега на магазините Била,Кауфланд,Лидл.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
От Велико Търново съм. Може и по пощата.

# 10
  • русе
  • Мнения: 36
Здравейте,
някой има ли проблем с приложението ?
при нас не работи на телефона и на таблета.
Благодаря

# 11
  • Мнения: 19
И нека събиранетето и размяната започнат. Ето част от условията:
Кампанията започва на 09.04.2020 г. и продължава до 20.05.2020 г. включително или до изчерпване на количествата опаковки със стикери с картинки на животни ANIMAL PLANET  и колекционерски албуми.
В Кампанията участват стикери с общо 156 вида картинки на животни Animal Planet, като освен обикновените стикери, има и такива с видео или допълнителна реалност (АР) (видео и стикерите с АР реалност общо се наричат също интерактивни стикери), а също така сред стикерите има и специални такива – холограмни, светещи в тъмното или релефни.
Условията са както до сега: при покупка на стойност 15 лв, клиентът получава 1 опаковка, която съдържа 4 бр. стикери.
В периода на Кампанията клиентът може да закупи свободно (без да е обвързано с друга покупка) опаковка с 4 броя стикери с картинки на животни  ANIMAL PLANET  на цена 0,99 лв. за една опаковка.
Колекционерския албум може да бъде закупен на цена 2,99 лв. за брой.
Да, на таблета на дъщеря ми не става, на телефона ми самсунг  s10, стана и е много интересно

# 12
  • Мнения: 84
Извинявам се за тъпия въпрос,но някой знае ли какво правят холограмните стикери,така и не сме разбрали още.Благодаря предварително

# 13
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте,
Повтарящи: 67, 69, 123, 131, 136, 151, 154

Търся доста.

София, ако са повече бройки може и по пощата.

# 14
  • Мнения: 677
Търся снимки на AR стикери номер 48, 96, 125 на лично съобщение, мога да дам другите които нямате.

Общи условия

Активация на акаунт