Ин витро Русе

  • 1 274
  • 5
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1
Здравейте,може и да е задавана темата ,но не мога да се ориентирам.
Та искам да попитам в Русе към днешна дата към кой лекар да се обърна за въпроси относно ин витро?
Интересува ме също как се процедида,изследвания,цени,имало и някаква програма за отпускане на средства,
трябва ли и съпругът ми да ходи на някакъв лекар и какъв.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

# 1
  • Мнения: 3 034
Не знам в Русе дали има инвитро клиника. Потърси в нета. Аз правих в Пленен, в КИРМ.
Мъжът се изследва първи. Когато посетите специалист, той ще ви каже какво да изследвате.

# 2
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Здравейте. Тутракан ви е наблизо. Горещо ви препоръчвам МЦ Св Иван Рилски и д-р Бойчеви. Платеният преглед е 40 лв. Работят и по ЗК, но се чака дълго за часове.
Всичко друго е относително. Първо ще се запознаят със случая ви и ще назначат необходимите изследвания. Добре е и партньорът ви да си направи. Може също в клиниката. От там нататък вече ще решат дали сте за ин витро. Ако се стигне до там клиниката може да ви подготви документи за кандидатстване по Фонда. Ако искате ми пишете на ЛС.

# 3
  • Мнения: 4 660
Ин Витро Медицински център д-р Кунев
В Русе единствено
д-р Кунев прави ин витро.
Забременях при него след 13 годишен стерилитет и 6 неуспешни опита инвитро.
Родих и след година пак забременях и наскоро пак родих. Препоръчвам ви го.

# 4
  • Мнения: 23
Ин Витро Медицински център д-р Кунев
В Русе единствено
д-р Кунев прави ин витро.
Забременях при него след 13 годишен стерилитет и 6 неуспешни опита инвитро.
Родих и след година пак забременях и наскоро пак родих. Препоръчвам ви го.
Здравей, Kikair, на колко години беше като забременя и с каква процедура се случи? Впечатли ме 13 годишния опит. Много се радвам да чуя за добрия резултат.

# 5
  • Мнения: 160
Здравейте. Някой правил ли е спермограма и sdi тест при Кунев? С лаборатория Рамус ли работи? Чудя се дали sdi теста ще е надежден понеже е 180лв.

Общи условия

Активация на акаунт