Пъзели 29

  • 48 381
  • 730
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 373
Много красив се получи 😊

# 121
# 122
  • Мнения: 2 907
Страхотни пъзелчета сте редили. Този с айфеловата кула два пъти го гледам и като се върна и двата пъти вече някой го е купил преди мен. Ако го засека да затедят направо си го купувам, че докато умувам и някой ме изпреварил. 😁
Аз довърших един от 1500 части. Оказа се, че едно парче липсва, ама не съм сигурна дали не е някъде под мебелите у дома, или някое от кучета да се е почерпило (редих го на пода) или просто си липсва. Пъзела е без картинка на кутията и имах само картинка в телефона.

Утре почвам някой нов, но още не съм решила кой да е


# 123
  • София
  • Мнения: 9 850
Ау, страхотни пъзели видях!
Сиви, внимавай с Едука, че парченцата са хлабави. Аз бих почнала с кучешките мутри Simple Smile

# 124
  • Мнения: 213
D-toys 1000, оказа се по-труден от очакваното

# 125
  • Мнения: 2 081

Angel_baby88 този съм си го харесала , ще чакам снимка като е готов Simple Smile

# 126
  • Мнения: 326
Много приятна тема си имате тук. Наредили сте прекрасни пъзели!
Включвам се с моите скромни наредени пъзели Flushed . Съжалявам за лошото качество, обещавам следващият път да е по-добро.
Скрит текст:
1500 части -
1500 части , Clementoni -
3000 части
 
Сега съм започнала ето този:

# 127
  • Мнения: 39 298
Ехеее, ти си висша лига. Мен все още ме затрудняват 1000 части

# 128
  • Мнения: 1 979
Респект!
Аз си признавам, че няма да имам нерви да наредя последния показан от 4000 части Wink

# 129
  • София
  • Мнения: 9 850
Максимума, който съм си поставила, е 2000 части. Имам един 3000 части, но не знам кога ще му дойде времето. Мога и по-големи, но нямам мястото да ги редя...
Искрено се възхищавам на хора, които имат мястото и нервите да наредят някой по-голям пъзел Simple Smile

# 130
  • Мнения: 496
Angel_baby88 този съм си го харесала , ще чакам снимка като е готов Simple Smile

Истинско удоволствие, перфектно качество, невероятни цветове. Не му се чуди..

# 131
  • Мнения: 2 373
Много е хубав😊

# 132
  • Мнения: 13
Аз съм с килимче и съм много доволна. Не е само до плата. Вътре има един продълговат надуваем балон, около който се увива пъзела. Иначе ще се развали. Това е моя
 https://www.amazon.co.uk/dp/B07FDVWFWT/ref=cm_sw_r_cp_api_i_BlSSEb3H8S0B

Извинете, че връщам мнение от няколко страници назад. Можете ли да ми кажете от каква материя е самото килимче. И дали е купувано от амазон, тъй като не съм виждала точно такова (с балон) в българските сайтове. Благодаря предварително!

П.п. Много красиви пъзели сте наредили всички, браво!

# 133
  • Мнения: 4 032
Да, купих го от показания линк. Материята не знам как да я обясня. Не е гладко като памук. По-скоро мъхесто, като кадифе. Нещо от сорта. Според мен няма голямо значение на какво ще се навива. Примерно това сигурно ще върши същата работа https://www.ozone.bg/product/jumbo-17691-puzzle-mates-puzzle-roll-1500-3000-pcs/

# 134
  • Мнения: 496
Включвам се с моето удобно килимче. Относно състава, ioana_g много добре е написала, че "не е гладко като памук". На етикета на моето киличем пише 100% Polyeste, макар че ми е странно. Поръчах го от сайт в България.

Общи условия

Активация на акаунт