Пъзели 29

  • 48 433
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Здравейте, някой рамкирвал ли е пъзел от 3000 части и ако да от къде сте намерили рамка 🤔

Преди 2-3 седмици рамкирах един с 3000 части в Бриколаж. Дано се сетя да го снимам довечера Simple Smile

# 166
  • София
  • Мнения: 9 850
Някой прави ли поръчки групови поръчки от Амазон?
Просто наистина търся един пъзел, искам го, а не го намирам!!!

Чудесен пъзел с пеперудки! Да ти е честит!
Груповите поръчки мисля, че са забранени във форума, но ако имаш нужда от помощ за Амазон, съм насреща. Не че много го разбирам, но пазарувам от 2015г и имам "стаж" хахах.
Не съм редила нищо от миналата седмица. Чакам 2 големи поръчки с пъзели именно от Амазон, "малко" се поолях, но не можах да се спра. Като дойдат, ще показвам. Едните трябва да са тук тази седмица, може би утре, а другите - другата седмица.

# 167
  • Мнения: 83
Здравейте, някой рамкирвал ли е пъзел от 3000 части и ако да от къде сте намерили рамка 🤔

Преди 2-3 седмици рамкирах един с 3000 части в Бриколаж. Дано се сетя да го снимам довечера Simple Smile

Благодаря, а на какви пари излезе рамката?

# 168
  • София
  • Мнения: 9 850
По принцип са сбъркали. Falcon е марката, те са английски. Jumbo също има, холандски са и са мн хубави.
Това не е вярно. За справка тук

# 169
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Здравейте, някой рамкирвал ли е пъзел от 3000 части и ако да от къде сте намерили рамка 🤔

Преди 2-3 седмици рамкирах един с 3000 части в Бриколаж. Дано се сетя да го снимам довечера Simple Smile

Благодаря, а на какви пари излезе рамката?
Към 65 лв.

# 170
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте,
И аз съм рамкирала в Бриколаж 2 пъзела 2000 и 3000 парчета. Първия струваше към 40лв, а втория май около 60лв. Зависи и каква рамка ще си избереш, като моите са без стъкло, за да не се утежняват.

А днес завърших това:

# 171
  • Мнения: 2 223
По принцип са сбъркали. Falcon е марката, те са английски. Jumbo също има, холандски са и са мн хубави.
Това не е вярно. За справка тук

Хммм... в каква заблуда съм живяла. Сори тогава, мислех, че е отделна марка. Поне остатъка, да не ги търси в Джъмбо, съм нацелила. :Д

# 172
  • Мнения: 1 121
anita7, накара ме да се замисля за 'без стъкло'... Понеже скоро ще наредим и залепим и рамкираме за първи път пъзел , който ще закачим на стената на ремонтираната детска стая, и ще виси над леглото на сина ми, наистина за по-безопасно ще е без стъкло, но няма ли да се праши така? Как ще го забърсвам?

# 173
  • София
  • Мнения: 9 850
az-mama2, наскоро във ФБ групите показваха залепяне на някакво фолио върху пъзела, за да може да се бърше и да не се разпада. Не се загледах, понеже не мисля да рамкирам пъзели, но може би ще ти свърши работа. Прозрачно фолио, купено от Джъмбо магазин, се коментираше.
TheJudge, да, другото е вярно Simple Smile и аз, като ги видях за пръв път, мислех, че са някаква друга марка, но се оказа, че са си на Jumbo.
Това показвах ли го? Educa 1000 части

# 174
  • Мнения: 3 387
Някой редил ли е на Cobble Hill ? Заслужават ли си?

Заредих си кошницата с Джъмбо пъзела, който исках. Остана само да видя какво ще кажете и за тази марка и да пускам поръчката. Heart

# 175
  • Мнения: 11 818
Някой редил ли е на Cobble Hill ? Заслужават ли си?
Страхотни са! Но имай предвид, че частите са нестандартни. Но мен и това ме кефи. Много харесвам марката.

# 176
  • Мнения: 3 387
Сиси, аз затова питам, защото имат страхотни дизайни и много ми харесаха!
Но щом са нестандартни части, то тогава ще пропусна. Не бих рискувала, и без друго ми е много трудно да редя пъзел и съм наистина новобранец.

# 177
  • Мнения: 11 818
Но щом са нестандартни части, то тогава ще пропусна. Не бих рискувала, и без друго ми е много трудно да редя пъзел и съм наистина новобранец.
А пробвала ли си? Честно казано, понякога нестандартните части се редят по-лесно! Например при фон, монохромност.. Бързо се свиква! На мен са ми много приятни за редене! Опитай!

# 178
  • Мнения: 3 387
Не съм пробвала , но как да рискувам с такъв пъзел , който е с 500- 1 000 части? По - скоро ако има някой с ДО 100 части може и да се престраша .. Ще разгледам каталога им за всеки случай.

# 179
  • Мнения: 11 818
Повярвай ми, нищо страшно няма!! Wink Ще им се насладиш дори, много са усмихващи и забавни частите!  Да, различно е, но хубаво различно, а не затормозяващо, трудно, досадно..! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт