Какво направих днес за себе си? - 8

  • 41 824
  • 760
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662



# 1
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Пу първа😋
Благодарско за темата🤗
Направих цели две tortillas ,отдавна им се канех.Малко ми е мързеливо днес,но после трябва да се мобилизирам и тренирам😅

# 2
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Мерси за новата тема!

В отпуск съм и ми е много лежерно - звънне телефонът или започне някой филм и спокойно оставям работата, която съм започнала, за утре.

Вчера си направихме видео събиране с една сравнително голяма група и беше много весело.

По-късно ще напиша рецептата за тортата. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 264
Хайде и аз да се разпиша Blush
Днес ми е мързеливо, но впрегнах всички сили и излязох да се разходя. Беше много ободряващо. Набрах си и много красив букет от люляк ( бял и лилав), цялата дневна мирише на пролет.
Сега е време за следобеден релакс в хоризонтално положение:stuck_out_tongue_winking_eye:
От стоенето в къщи съм добила много  НЕпрофесионални навици

# 4
  • Мнения: 1 478
Ходих до еконт да си взема две пратки, дойдоха ми парцалките от orsay - подарък за рд с парите, които събрах 😀 Излязох да се поразходя до пазара за мушката и други неща и утре драсвам към село, че ми се градинарства, а апартаментът ме задушава.

# 5
  • Мнения: 2 341
И аз се записвам в темата, защото е свежа и тонизира настроението Simple Smile
Днес си купих две саксии - огромни, едри хризантеми - жълта и лилава и смятам да ги сея в градинката на вилата.
Днес /като се върна от работа/ ще се кача на пътеката за 20 минути, защото ми харесва чувството след това - доволна, че поне полагам усилия и съм постоянна и последователна, без да съм вманиачена.

# 6
  • Мнения: 3 769
Благодаря за новата тема. Heart
Поръчах си пиърсинг от нета.Мноого съм доволна.Като болна бях,като изгубих моя.
Тренирах,слушах хубава музика,изчистих...

# 7
  • Мнения: 66
Ходих до еконт да си взема сертификата за онлайн  обучението по немски език, а след това си изпратих курсовата работа и разработените проблемни въпроси по психология до професора.
Сега си седя на терасата и пия айс кола. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 9 152
благодаря на всички, които пишат в темата и споделят зареждащи, жизнеутвърждаващи  неща Heart Eyes
Днес съвсем планирано организирах излет със скутера.
Посетихме една градинска местност, в която се продават неверояти цветя, храсти и дървета, а хората наоколо живеят идилично- сред природата, на тихо и спокойно.

# 9
  • Мнения: 2 503
Захарче 🥰 ,
Благодаря за новата тема! 🌺
Определено писането тук се превърна в едно от любимите ми занимания. Зареждам се позитивно и черпя чудни идеи от Вас, благодаря ви! 🌺

Днес отново поспах до късничко. 😀 Освежих апартамента на бързо и излезнахме с любима моя приятелка на разходка. Много е хубаво да се видиш със скъп човек. 🤗 Отбихме се и до Лили и ДМ да се поглезим малко, че отдавна не се бяхме. 
Сега съм у дома и пиейки кафето си, пиша тук. След малко започвам поредната книга.


#бъдетещастливи

# 10
  • Мнения: 28 137
Имах работа сред една разкошна гора....денят мина зареждащо! Мерси за темата!


# 11
  • Мнения: 7 172
Направих една тричасова разходка покрай реката.

# 12
  • Мнения: 39 039
Прилича на круизно корабче по Дунав.

# 13
  • Мнения: 7 849
Днес се борих с едни надвиснали клони, за да освободя един люляков храст в двора. Успях и сега храстчето ще расте на воля. Ходих при мама и макар от разстояние, се видяхме.
На връщане слушах любима песен в колата и грачех заедно с певицата, когато най-неочаквано ме заля вълна от едно позабравено усещане. Чисто, неподправено щастие изпитвах. За това, че съм жива, че имам деца и семейство. Дори не мислех защо съм щастлива, просто шофирах, разтапях се в пейзажа на зелените поля край шосето, гледах рехавите бели облаци и усещах силата на живота с всяка своя мижава клетчица.

# 14
  • Мнения: 2 264
Mimi.7299, къде се намира това прекрасно място. Толкова спокойствие и свежест лъха от снимките ти.

Общи условия

Активация на акаунт