Ефектът от другарския съд за спама

  • 2 617
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7 837
Няма и една седмица след темата и не виждам някаква промяна. Големите цитати и отговори на всеки постинг, си седят. Все повече ми се налага да скролвам.
Има някаква промяна да, ама тя е минимална.

Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
Извод - революциите се отдават на Кастро  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 371
Честно казано, някой очакваше ли промяна Whistling

# 2
  • Мнения: 3 091
Няма и една седмица след темата и не виждам някаква промяна. Големите цитати и отговори на всеки постинг, си седят. Все повече ми се налага да скролвам.
Има някаква промяна да, ама тя е минимална.

Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
Извод - революциите се отдават на Кастро  Grinning
В крайна сметка от препоръките на другарския съд разбраха читавите хора - признавам - спамът им ми липсва! и да, както обикновено - съм съгласна с теб, уважаема! спамът тече с пълна сила - много турбо!

# 3
  • Мнения: 46 557
На мен ми се струва, че след прословутата тема за спама, народът се изнерви и озлобя, а Клюкарникът никога не е бил толкова скучен  Stop прелитат само някакви шамари и глупости  #Crazy

# 4
  • Мнения: 899
А аз тъкмо днес си мислех, че е понамалял. Но явно бъркам?  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 206
Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
А знаеш, че това ми е било най-малко целта!
Какво да се прави, такъв е живота.
И чак пък "другарския съд", айде няма нужда. Laughing

# 6
  • Мнения: 27 524
На мен ми се струва, че след прословутата тема за спама, народът се изнерви и озлобя, а Клюкарникът никога не е бил толкова скучен  Stop прелитат само някакви шамари и глупости  #Crazy

Нещо такова.Но тук се намира добър отдушник на личните несгоди и неудовлетворения в живота. Нека, щом това им доставя някаква радост. За съжаление става за сметка на друго. Но и с 25000 жени на едно място какво ли друго може да се очаква. В един момент системата или ще изгърми или ще се разреди и свестните един по един ще отпаднат именно заради споменатата атмосфера. Приемер (поне за мен) - дир-ът!

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Мен ме е яд, че се сдърпах с Кейси...  Embarassed

# 8
  • Мнения: 7 837
Мен ме е яд, че се сдърпах с Кейси...  Embarassed

 hahaha
О, моля, моля, ти така ли го приемаш  Grinning

За първи път не ми се оспамва темата. Направо съм трогната  Grinning

# 9
  • Мнения: 221
аз пък изобщо не съм я видяла тази тема  Shocked

но според мен е защото се цитира цялото мнение.. и особено ако е дълго става много зле..
по-добре е да цитираш отделна фраза или 2-3..
ама аз казвам нещо някой друг го копира моето и трети копира и на двамата и т.н.. и става адски гадно..

а и в повечето теми си има 30 човека които си пишат.. защото темите стават много тромави..
по 15-20 страници..
и аз например ако се опитам да напиша нещо трябва да прочета 15 страници преди това да видя какво горе-долу се е изписало и ми става много тромаво..

# 10
  • Мнения: 5 539
Според мен пък спамът осезаемо е намалял Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Съгласна съм с Кейси за спама. Освен това Клюкарникът затъпя и се усеща витаещата цензура.

# 12
  • Мнения: 5 370
Според мен пък спамът осезаемо е намалял Grinning
Точно това е и моето наблюдение.
Или ако го има-то задЛЪЖнително е заведен в графата "оффтопик"-тоест, един вид персоната нон грата се извинява 'фициално. Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 140
Айде де, развихрете се, Mr. Green да стане по интересно.

# 14
  • Мнения: 1 680
Някои май не знаят какво искат: иди ми - дойди ми.

# 15
  • Мнения: 7 474
Форумът е замрял, всичко живо е на морето  Tired

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А някой ще освети ли моята личност за коя тема иде реч?

# 17
  • Мнения: 2 792
Чак пък другарски съд, аз си мислех, че всеки изказва мнение и който иска се съобразява, пак с който си поиска.

# 18
  • Мнения: 5 539
Форумът може да е затъпял, но това не е от вчера.
А да знаете в чата пък колко е интересно... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 153
Дайте линк към темата за непросветените! Признавам си, че доста рядко влизам във форума на последък и искам да се информирам за новите "рестрикции", за да не вземе някой мод да ме сгълчи, ако оспамя някоя тема......

# 20
  • Мнения: 495
най-много ми липсват твоите бисери, Кейси newsm45
я дайте постарому
 Weary newsm10

# 21
  • Мнения: 8 769
Няма и една седмица след темата и не виждам някаква промяна. Големите цитати и отговори на всеки постинг, си седят. Все повече ми се налага да скролвам.
Има някаква промяна да, ама тя е минимална.

Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
Извод - революциите се отдават на Кастро  Grinning
Честно казано, не разбирам какъв ти е проблемът.
Каквото зависи от нас правим. Почти всички са на почивка, нормално е да има по нещо пропуснато.
Отбелязвам също, че за тази една седмица, за която говориш, не е получено нито едно съобщение от потребител, недоволен от спам, големи цитати и т.н. Нали будната съвест ви гризе? Ами дерзайте тогава!
И последно, Кейси, тази тема по повод "БисИри III" ли я пускаш?
Не мога да не се съглася с:
Някои май не знаят какво искат: иди ми - дойди ми.

# 22
  • Мнения: 7 837
Аурелия, не ми се карай, аз проблем нямам  Grinning
Просто споделям сутрешни тоалетни мисли  Laughing  Поне една безсмислица на седмица, нямам ли право да пусна  Grinning

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 15:06 от Кейси

# 23
  • Мнения: 1 639
Кейси,  изхвърли малко ненужна кореспонденция де ! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 533
Кейси,  изхвърли малко ненужна кореспонденция де ! Crossing Arms

Фея, ако ще й казваш на лични дали монда и маленна са сестри, ползвай опцията "изпрати на няколко потребители" моля те! 

# 25
  • Мнения: 6 472
Ето сега, който не виси по цял ден в клюкарника като мен, пак не е в крак със съвременните форумски течения Rolling Eyes Предишната тема я видях, но така и не ми остана време да се зачета, а липсата на спам ми е убегнала Tired

# 26
  • Мнения: 2 550
Тука съм, тука съм...прадон, тука е СПАМът.
Просто съм изпаднала в летен мързел  Heart Eyes Blush

# 27
  • Мнения: 6 472
Как летен мързел бе! Имате във всяка втора тема, която отворя Joy

# 28
  • Мнения: 2 550
Как летен мързел бе! Имате във всяка втора тема, която отворя Joy

То туй от днес, и няма много спам.
Предишните два дни не съм писала Ич  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 639
Кейси,  изхвърли малко ненужна кореспонденция де ! Crossing Arms

Фея, ако ще й казваш на лични дали монда и маленна са сестри, ползвай опцията "изпрати на няколко потребители" моля те! 

 Shocked Четеш ми мислите или пък ме четеш във форума (поласкана ще съм) Flutter

Всъщност една рецепта за баница с праз тярбва да й пратя  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 5 370
Ето сега, който не виси по цял ден в клюкарника като мен, пак не е в крак със съвременните форумски течения Rolling Eyes Предишната тема я видях, но така и не ми остана време да се зачета, а липсата на спам ми е убегнала Tired
Ан тъй, ан тъй-кажи им, Лу, колко сме ощетявени. Cry
Напрао сичкото клюка изтича покрай нас кат' мръсна вода у дере. ooooh!

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
Ето сега, който не виси по цял ден в клюкарника като мен, пак не е в крак със съвременните форумски течения Rolling Eyes Предишната тема я видях, но така и не ми остана време да се зачета, а липсата на спам ми е убегнала Tired
Ан тъй, ан тъй-кажи им, Лу, колко сме ощетявени. Cry
Напрао сичкото клюка изтича покрай нас кат' мръсна вода у дере. ooooh!
За всички клюкини ще те информираме, бе, душата Simple Smile И ще те оспамим, ако искаш Simple Smile
Това за баницата може ли и на мен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8 769
Аурелия, не ми се карай, аз проблем нямам  Grinning
Просто споделям сутрешни тоалетни мисли  Laughing  Поне една безсмислица на седмица, нямам ли право да пусна  Grinning
Не ми беше целта да се карам. Възприех го като намек отново към модераторите, че не си вършат работата  Tired...и това бяха също мои сутрешни мисли Crazy
Както и да е, виждам, че това е поредната безсмислена тема, с липса на остроумия, готова за коша.... newsm28
Безсмислици всеки може да пуска, очевидно ще се тества бързината на модовете  Rolling Eyes....ама много жегаво тия дни беее....пощадете ни малко...  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт