В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 56 982
  • 759
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 92
Здравейте!Искам да попитам някоя дама ако е ходила на мамолог в окръга ,може ли мнения за такъв?Благодаря! Бях ходила преди време в старата болница на мамограф ,но не помня кой беше мамолога там.

# 376
  • Мнения: 187
Здравейте,от къде можем да закупим таблет без Техномаркет и Технополис? Благодаря

# 377
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 599
Здравейте,от къде можем да закупим таблет без Техномаркет и Технополис? Благодаря
Мобилните оператори, Зора, Денси, електронни сайтове.

# 378
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Магазинът на Денси е в МОЛ-а и сега не може оттам. Каквото вероятно е и положението с Техмарт, който пък е в другия уж обявен за МОЛ. Въпреки че не съм убедена дали аптека Салвия, "Берьозка" и касата на EasyPay там не работят.

Не знам дали няма таблети и в магазините за електроника втора употреба, просто не ми се е налагало да търся. Пък и само два знам - единият е на бул."България", като се върви от пазара нагоре, вдясно, малко преди първата спирка по булеварда, другият - на Диком, не мога да го обясня къде е, но адресът е ул."Пейо Яворов"34 (пресечка е на Беляковско шосе, под КАТ).

# 379
  • Мнения: 2 147
Техмарт е затворен със сигурност. Бях там в деня преди затварянето и говорих със служителите.
При отхвърляне на двете големи Техно-та, остава Зора от големите и изброените по-малки от вас.. Струва ми се по-подходяща поръчка онлайн в този случай.

# 380
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
На бул. България никога не е имало магазин втора употреба за техника.
Имаше по-рано магазин за немски ел.уреди точно след пресечката за сладкарница Неделя,но от няколко месеца вече не съществува.
Таблети може да има и в Метро.

# 381
  • Мнения: 187
На бул. България никога не е имало магазин втора употреба за техника.
Имаше по-рано магазин за немски ел.уреди точно след пресечката за сладкарница Неделя,но от няколко месеца вече не съществува.
Таблети може да има и в Метро.
Благодаря на всички .В метро са изчерпани,като цяло обиколихме днес ,но навсякъде бяха с ограничени модели.Промоциите свършили.Явно покрай онлайн обучението.

# 382
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На бул. България никога не е имало магазин втора употреба за техника.
Имаше по-рано магазин за немски ел.уреди...
Е... чак пък никога...
Пък и никъде не съм написала "ел.уреди". Написала съм "електроника", тъй като компютрите, таблетите и подобните изделия са си електронни. Та... имам предвид точно магазин за компютри и компютърна техника втора употреба, който си е точно на бул."България"

Съвсем друг е въпросът дали в такъв тип магазини предлагат таблети, тъй като сега като се замисля - за тях май не си заслужава да им правят ремонти, ако въобще са възможни.

# 383
  • Мнения: 1 780
Здравейте, може би ще ми се наложи преглед от уролог и или нефролог- ще изчакам мнението на личната при какъв вид лекар да отида. Първо искаше да ме прати при гинеколог, но урината ми вече втора седмица не излиза с добре резултати. Мнения за добри тук или в Плевен, от които сте доволни.

# 384
  • Мнения: 14 331
Дами, дайте отзиви за школа за модерни/спорни танци/ балет за деца?

# 385
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Класика, Виргиния балет, Ксани денс сигурно има и още, но вече съм далеч от темата.

# 386
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Зоки Wink

# 387
  • Мнения: 1 025
Здравейте, може ли да споделите впечатления  за детска ясла Мечо Пух ( до строителния техникум).
Благодаря!

# 388
  • Мнения: 1
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате добър ортодонт за лечение с брекети във Велико Търново?

# 389
  • Мнения: 6
Здравейте.
Някой от Вас посещавал ли е доктор Илко Костурков в Горна Оряховица?
Правил ли ви е гастроскопия?
Доволни ли сте от проведеното лечение?

Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт