Медицински център за асистирана репродукция Варна

  • 39 188
  • 772
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 414
Надежда,успех 💖!

# 481
  • Мнения: 208
Благодаря ❤️

# 482
  • Мнения: 53
Здравейте момичета и щастлива нова година пожелавам 🙂 Искам да попитам дали някоя от вас е с отстранена щитовидна жлеза?

# 483
  • Мнения: 208
Здравейте момичета и щастлива нова година пожелавам 🙂 Искам да попитам дали някоя от вас е с отстранена щитовидна жлеза?
Здравейте момичета и щастлива нова година пожелавам 🙂 Искам да попитам дали някоя от вас е с отстранена щитовидна жлеза?
Здравей , моята щяха да я отстраняват тук във Варна, но благодарение  на един проф. от София имам жлеза, ако мога с нещо да съм ти полезна съм насреща

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 17:46 от Nadejda_new

# 484
  • Мнения: 53
 Здравей , моята щяха да я отстраняват тук във Варна, но благодарение  на един проф. от София имам жлеза, ако мога с нещо да съм ти полезна съм насреща
[/quote]
Моята я отстраниха и освен това съм с нисък АМХ,а нямаме все още деца и мисля за замразяване на яйцеклетки или ембриони докато ми приключи лечението,че  то ще отнеме време а резерва няма да се възстанови. Чудя се откъде да започнем и мисля да запиша час в АГ направо да ни кажат какво да правим.

# 485
  • Мнения: 697
Надежда , успех ! 🥂
Barko4a ,най - добре говори с тях 🙂

# 486
  • Мнения: 208
Благодаря Усмивка ❤️
Barko4a  най- добре говори с АГ,но поне на моите хормони те не обръщат внимание за това паралелно ходя редовно ( особенно преди старт ) при ендокринолога който ме следи и задължително тя държи да я държа в течение с нещата .

# 487
  • Мнения: 3 124
Аз съм без жлеза.

# 488
  • Мнения: 53
Орион,на какъв етап си сега? Имам хиляди въпроси и наистина се чудя откъде да започна... прави ли радиойодна след операцията и ако да след колко време започна процедурите? АМХ добре ли ти е-мен на този етап това ме притеснява и ме кара да се интересувам от замразяване на яйцеклетки или ембриони. Притеснявам се,че докато мина всички терапии и оздравея,ще ми се е изчерпал яйчниковия резерв(сега ми е 0.252),а с него И шанса за наше бебче без донорски материал. Октомври ми правиха сцинтеграфията и края на Април трябва да се запиша за контролната, но и след нея 6м не трябва забременявам. Та си мисля за замразяване непосредствено преди нея,за да съм се изчистила от радиацията и преди да изпия другата капсула с радиоактивен йод.

# 489
  • Мнения: 3 124
На етап на гледане на едно сладко момиченце, дъщеря ми, която по цял ден щъка насам натам и не винаги имам време да пиша(но пък сърцето ми е пълно с щастие), та на кратичко ще ти пиша, иначе винаги мога да помогна с нещо ако е нужно.
Махнах жлезата, т.като имах базедова болест, не съм ползвала йод, дълга е историята, но съм се съветвала с добри лекари, оперирана съм от прекрасен лекар и всичко мина все едно не е било, с тая разлика,че имам детенце, а все не ставаше, нямаше причина при нас, но е ин витро, не ми се чакаше повече.2месеца след операцията бях в процедура и забременях,  амх ми бе по спомен към 2 и нещо, на 30г, на 31г забременях.
Сега пия лтироксин, нямам проблеми, пу пу.Преди да открия базедовата не бях добре...сърцебиене, нервност, хормоните ми бяха зле, от там стана ясно,че нещата рязко са се влошили, преди операцията 6 мес бях на терапия тирозол и пропранолол. Целяхме операция и трябваше да не правим опити.Бе рисково за бебето.

# 490
  • Мнения: 53
На етап на гледане на едно сладко момиченце, дъщеря ми, която по цял ден щъка насам натам и не винаги имам време да пиша(но пък сърцето ми е пълно с щастие), та на кратичко ще ти пиша, иначе винаги мога да помогна с нещо ако е нужно.
Махнах жлезата, т.като имах базедова болест, не съм ползвала йод, дълга е историята, но съм се съветвала с добри лекари, оперирана съм от прекрасен лекар и всичко мина все едно не е било, с тая разлика,че имам детенце, а все не ставаше, нямаше причина при нас, но е ин витро, не ми се чакаше повече.2месеца след операцията бях в процедура и забременях,  амх ми бе по спомен към 2 и нещо, на 30г, на 31г забременях.
Сега пия лтироксин, нямам проблеми, пу пу.Преди да открия базедовата не бях добре...сърцебиене, нервност, хормоните ми бяха зле, от там стана ясно,че нещата рязко са се влошили, преди операцията 6 мес бях на терапия тирозол и пропранолол. Целяхме операция и трябваше да не правим опити.Бе рисково за бебето.
Да сте живи и здрави- това ми дава надежда, че и при нас нещата може да се случат,макар и трудно...

# 491
  • Мнения: 208
Здравейте момичета имам един въпрос ,моя приятелка ще кандидатства за трети път ,но днес са ѝ казали че АМХ е под 0,5 .Има ли нещо с което можем да ѝ помогнем като добавки или чайове Sad

# 492
  • Мнения: 311
Витамин Д изследвала ли е? Ако той е дефицитен и АМХ е занижен.  Та реално, може да пие вит Д, но е хубаво за се консултира по колко да приема

# 493
  • Мнения: 208
Витамин Д изследвала ли е? Ако той е дефицитен и АМХ е занижен.  Та реално, може да пие вит Д, но е хубаво за се консултира по колко да приема
Ще попитам за вит Д . Благодаря 🍀

# 494
  • Мнения: 3 124
Баркоча, ще стане, не се отказвай!
Аз пиех витД дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт