Медицински център за асистирана репродукция Варна

  • 39 377
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 63
Здравейте , най-накрая се реших да пиша, от доста време следя групата . Пациенти сме на А.Александров , накратко ще разкажа -  години 33 , неуточнен стерилитет , ЦС нормална , спермограма -нормална , овулация и хормони също ,амх 1.14 - бебе няма . Имаме 4 инсеминации - абсолютна 0 като резултат . Кандидатсвтахме и имаме заповед от фонда , решихме да бъде юни и тъй като не сме от Варна , можете ли да споделите, горе долу на колко дни ви викат за преглед , когато започне стимулацията .Идеята е дали да си търсим квартира /хотел , от Бургас сме .

# 706
  • Мнения: 697
М1м1 , зависи по кой протокол ще сте . Ако сте по къс - започвате на втори ден от цикъла , прегледи през ден . 12 -16 ден пункция , след 3-5 дни трансфер .
Дълъг започва на 20-21 ден на предния цикъл .

# 707
  • Мнения: 3 124
M1m1, познато ми е, още помня как си взех документите за 2ри опит по фонда, уж всичко ок, бебе нямаше, но Ви желая от първия опит да стане!Това е едно не толкова леко приключение, но със заслужаващ си прекрасен резултат❤🌞Успех!
Светли празници от мен и една проходила госпожица, опознаваща света, радваща ни всеки ден🧡❤🧡🌞🌞🌞

# 708
  • Мнения: 63
Благодаря много , за бързите отговори и за подкрепата !🤩❤🥰  , предполагам че въпросите ми ще продължават да изникват и ще разчитам на вас  😁😁 Всели празници на всички !

# 709
  • Мнения: 6
От Бургас съм и правих инвитро по къс протокол. Не сме оставяли на хотел, даже мъжа ми пътува с мен само за пункцията и трансфера, за да шофира той, през цялото време си пътувах сутрин и наобяд се прибирах в Бургас . Стискам палци😊😊😊

# 710
  • Мнения: 151
Здравейте,момичета! Христос Воскресе! Много здраве и положителни тестове Ви желая!

Малък ъпдейт от мен ... Днес мина трансфера на моите две геройчета на по 5 дни...правихме ЗЕТ. Влизам в отбора на чакащите и стискам палци вс да е наред.От утре започвам да броя дните и се надявам да ми е на късмет,защото утре ни е 3та годишнина от сватбата ♥️😍

# 711
  • Мнения: 3 124
Воистина Воскресе!Силно стискам палци!
Честит празник, 3 години!🥰
Нашето момиче хвана лекарските слушалки,хаха,на прощапулника.

# 712
  • Мнения: 209
Здравейте момичета ♥️ Как сте ? Вчера бях на преглед при д-р Александров,толкова ми е на сърце  този човек че нямам търпение да отида преглед. Етажа беше пълеенн ,доста отдавна не съм виждала толкова много хора там. Ще си имаме момиченце 😍,вече съм в 17 г.с,но бебка отговоря за 18 г.с. Все още се боря с гадене, повръщане и любимото ми главоболие,но това не може да помрачи щастието ♥️

# 713
  • Мнения: 414
Надеждаа,ще връзваш панделки значи 💖
Радвам се много за теб!
И аз много искам девойка,но знам,че ще имам син един ден! Шестото ми чувство никога не ме е лъгало😊
Прегръдки на всички бременни,и специални целувки на бебоците в темата🌞

# 714
  • Мнения: 151
Момичета минавам да ви кажа,че днес направих тест на 10 ден след трансфер и две чертички...пуснах кръвен с резултат 329.50 Simple Smile чакам 18 и се обаждам в центъра да мина и оттам Simple Smile

# 715
  • Мнения: 209
Момичета минавам да ви кажа,че днес направих тест на 10 ден след трансфер и две чертички...пуснах кръвен с резултат 329.50 Simple Smile чакам 18 и се обаждам в центъра да мина и оттам Simple Smile
Браво , Катенце , страхотен резултат .Хайде дано да сме на късмет на всички момичета в групата 🙏

# 716
  • Мнения: 63
Здравейте момичета , минавам да се оплача как се” удавихме на брега на дунава “ както се казва 😁 Бяхме решили че юни стартираме първи опит инвитро , но ... мъжа ми се оказа с ковид  , правихме домашен тест и двете чертички светнаха , ама на неправилния тест 😫 Ден почти трети - надявам се да мина метър ( самоизолирах се и за сега нямам оплаквания )
Надявам се да минем леко през това ! Има ли някой инфо или от личен опит кога ще е подходящо да стартираме 
 P.S. Честито на всички с положителни тестове  ( ама от правилните ) , желая ви прекрасна здрава и лека бременност ! Ура! 😁😁

# 717
  • Мнения: 204
Здравейте момичета , минавам да се оплача как се” удавихме на брега на дунава “ както се казва 😁 Бяхме решили че юни стартираме първи опит инвитро , но ... мъжа ми се оказа с ковид  , правихме домашен тест и двете чертички светнаха , ама на неправилния тест 😫 Ден почти трети - надявам се да мина метър ( самоизолирах се и за сега нямам оплаквания )

Ние го играхме това със съпругата ми. Според мен по-добре сега и да имате някакви антитела, отколкото после при бременността.

# 718
  • Мнения: 151
Момичетааа днес минах и през центъра за кръвен...днес 14 ден резултата е 1353 ♥️ почвам тайничко да си мисля,че са двечки,но може би ще разберем др седмица на прегледа Simple Smile

# 719
  • Мнения: 21
Честито, katencetyy7!
Възможно е, но не е задължително. Моят на 14 ден беше 3952 и е едничко.
Ние вече сме на финала,  влизам в 9 месец и с нетърпение очаквам юни месец и появата на моята дъщеричка.
 Успешна и лека бременност ти пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт