Откраднат живот: Системата 🎬 тема 99 финал на сезона

  • 28 600
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 394
Ама аз не разбирам откъде идва идеята младият и амбициозен лекар който мечтае за кариера и да е великия уролог изведнъж да реши, че ще свива семейно гнездо с жена, която не обича, а и тя него също, че даже и с дете от друг мъж.

И добре дошла Simple Smile

# 31
  • Мнения: 9 483
Ако има нещо по-абсурдно от идеята Зорница да пробута детето на Пудела на Марио, то това е Пудела да отгледа детето на Марио 😂😂😂

# 32
  • Мнения: 4 075
Ако има нещо по-абсурдно от идеята Зорница да пробута детето на Пудела на Марио, то това е Пудела да отгледа детето на Марио 😂😂😂
Не давайте идеи, моля JoyJoy

# 33
  • Мнения: 2 364
Зорница по-скоро би отгледала детето сама и да вкарат подходящ мъж за нея или да оставят развитието на тази история с Mарио за следващ сезон, отколкото да я съберат с Хх. Велислав не е напускал сериала. Героят му беше изваден в почивка от сценаристите.

# 34
  • Мнения: 4 441
Ако има нещо по-абсурдно от идеята Зорница да пробута детето на Пудела на Марио, то това е Пудела да отгледа детето на Марио 😂😂😂
Точно понеже е абсурдно! Sweat Smile То малко абсурдни неща ли се случиха в сериала - драмите около Мазови, Банков и жена му в кома, която събудиха, за да умре. Тасев, който отмъкна жената на известен мафиот, и не само че косъм не падна от главата му, ами че и богатството му наследи! Joy
Все пак дано има някакъв логичен завършек и поне една щастлива двойка, която да се радва и да отглежда мечтаното си дете.
Москита, благодаря за приема! Flowers Hibiscus

# 35
  • Мнения: 12 394
Злати, аз мисля, че колкото и да експлоатират темата Зорница и нейните любови, ще бъде безкрайно безсмислено и досадно да гледаме Зорница с последващ мъж. Гледахме невъзможната любов, гледахме лекуващата любов, гледахме нелюбов с Табаков, гледахме взаимната любов с Марио, то байгън ще дойде, още някой ако се появи. Аз лично като верен неин фен ще бъда дълбоко отегчена Joy
Освен това като цяло Христина ни разказва истории как се преборват двойките с трудностите, а не как се давят Grinning

А и честно казано, изглежда ми тотално невероятно да затрият едно дете, което и двамата му родители толкова много искат.

# 36
  • Мнения: 9 617
Моски, що бе, може с женааа, тъкмо няма да има как ще се сдобият с бебе Joy

Мазови и техните истории си имат собствена категория - май само единият не се е опитал да убие другия Joy


Добре дошла, па макар и на финалната права Grinning

# 37
  • Мнения: 4 441
Благодаря, Майче! Flowers Tulip
Чак за финала на сезона се включвам, обаче очаквам сезон 10 на есен.
А Мазови за малко да стигнат и дотам - Лорчето хубаво беше ранила мъжа си. Joy

# 38
  • Мнения: 2 364
Хора, свалям си Доза щастие. Дано си струва 4те гигабайта🤤

Свежен не е замъглен, ами е пикселизиран(SD) . Защото всъщност не присъства в църквата, ами го дават на кино. 😏🤤
Хъмбъл, какво ще кажеш за Димитър Hиколов? Hе ти ли харесва за Hаков Joy

# 39
  • Мнения: 6 159
Яни , благодаря за темата Cocktail !  Направили сте спринт на финалната права Grinning

Добре дошла на  EdelV Flowers Hibiscus !

Май не сте обсъждали /ако наистина  по някаква причина  Велислав излезе от следващия сезон/ Зорница да си отгледа бебето с помощта на Поли .

Това за Тони  как се появи ? Ще е изключително гадно ! Тъпо е една трагедия да основната причина да се съберат М.и З.
Зорница в момента доста го притиска , а с нейната издънка  трябва  леко да си поприбере рогата . Трябва да е по-смирена и да не поставя ултиматуми .
Колкото до Марио , той пък като лекар как не се сети да си направи втори тест и как така изведнъж се сдуха и се отказа от всичко . Спокойно можеха да минат през борбата и проблемите на много двойки с репродуктивни проблеми .
За Христо и новото му гадже ще се моля да им се получи и да заминат някъде с децата си .
Дано в останалите 4 епизода  да има интересно действие , а не тегави диалози  и безмислени сцени .

# 40
  • София
  • Мнения: 27 157
Благодаря за темата, Яни! Simple Smile

Дано не гътнат Тони, защото винаги съм го харесвал. И ще е тъпо това да е причината Марио да забрави за тестовете и да приема обратно Зорница безусловно и без въпроси и съмнения. Не е това начина, поне според мен.
Ако са смели, ами да убият някой главен герой от сегашния каст (не че го искам), а не да убиват някой, който отдавна е изваден от сметките. Тъпоооо

Също така ще е нелогично изведнъж да превърнат Методиев в интересчия. Тц тц

# 41
  • Мнения: 12 394
Аз смятам, че каквото и да се случи с Тони, то ще бъде след като Марио и Зорница са решили съдбата на детето си.

# 42
  • Мнения: 9 026
И аз да благодаря на Яни и да приветствам новото попълнение. Flowers Rose
Не следях много и не разбрах как се появи това за Тони, но ще бъде жалко. А и тъпо, един персонаж да се завърне само за да бъде занулен. Не че и по-безсмислени неща не са се случвали, но предполагам на нас не ни се иска. Като за края на сезона (и на настоящето положение в реала) искам малко позитивизъм и любов...не е невъзможно, понякога го умеят,ако искат Simple Smile

# 43
  • Мнения: 12 394
Амбър, още нищо не се е появило, просто дадоха в промото, че Марио звъни на Тони и му оставя съобщение, че му е звънял много пъти, а той не вдига. Предвид това и факта, че той е в Испания, където беше огнището на Ковид, и че ще получи Марио разтърсващи новини, натам навежда, че нещо му се е случило.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 389
Тони беше доста свеж образ. Надявам се да не му видят сметката, само за да уморят някой от короната.

Общи условия

Активация на акаунт