СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 21

  • 31 070
  • 794
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 951
Подозирам, че ги проверяват по азбучен ред. За приятелско дете с буква П също няма резултат. На Ния се появи към 11 часа. Та вие ще почакате още малко.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 118
Подозирам, че ги проверяват по азбучен ред. За приятелско дете с буква П също няма резултат. На Ния се появи към 11 часа. Та вие ще почакате още малко.

Ние сме с по-предна буква, но също още нямаме резултат. Може пък и по фамилно име да е...
Или по време на предване на изпита, дъщеря ми го прави следобед от 14 ч.

# 287
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
И Ема още няма резултат от Регалия.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 575
Някой би ли могъл да прати последния пробен по БЕЛ на Регалия?

# 289
  • София
  • Мнения: 12 263
За резултатите от Регалия, двете го правиха по едно и също време. Ваня има резултат още от вчера, но на Николета все още не е оценена, а е преди Ния по азбучен ред Simple Smile Фамилните имена на Ваня и Ники са еднакви. По-скоро зависи и от преподавателите, които проверяват според мен и азбучният ред.
До края на седмицата все пак е срока, надявам се че ще се появи в даден момент.
maria77bg браво за пълният брой точки на Ния на преразказа!  Ваня е с 23, което е най-ниският и дотук резултат и нямам търпение да видя и на Николета резултата.

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 13:48 от Aila

# 290
  • Мнения: 67
На Регалия е излязъл резултат само на преразказа.

# 291
  • у дома...
  • Мнения: 3 093
Преди малко Ани се прибра от консултация по математика. Били са 7-8 деца. Учителят им казал да напишат на един лист какви задачи искат да решават. Едната девойка написала задачи от успоредници от 7 клас. Другата - две три задачи, за да свършили по-бързо. Само моята кифла и още две момичета (едно от които се бори за СМГ) искали геометрични задачи от втори модул. И имали време само за една такава. Не ме е яд на учителя - каквото е искало мнозинството, това е обяснявал. Принципът на повечето родители тук е "По-добре пръв на село, отколкото последен в града". И тук вече си задавам въпроса - аз ли съм идиот кретенски и си тормозя детето постоянно като го карам да се концентрира върху реалния материал за НВО-то, като целта е постигане на една мечта (на наборката с този пусти испански)? Или да използвам за оправдание ДО, КОВИД-19, илюминатите и световната конспирация и да я оставя да се удави до 12 клас в среда на посредственост.

# 292
  • Мнения: 11 707
Скрит текст:
 
Преди малко Ани се прибра от консултация по математика. Били са 7-8 деца. Учителят им казал да напишат на един лист какви задачи искат да решават. Едната девойка написала задачи от успоредници от 7 клас. Другата - две три задачи, за да свършили по-бързо. Само моята кифла и още две момичета (едно от които се бори за СМГ) искали геометрични задачи от втори модул. И имали време само за една такава. Не ме е яд на учителя - каквото е искало мнозинството, това е обяснявал. Принципът на повечето родители тук е "По-добре пръв на село, отколкото последен в града". И тук вече си задавам въпроса - аз ли съм идиот кретенски и си тормозя детето постоянно като го карам да се концентрира върху реалния материал за НВО-то, като целта е постигане на една мечта (на наборката с този пусти испански)? Или да използвам за оправдание ДО, КОВИД-19, илюминатите и световната конспирация и да я оставя да се удави до 12 клас в среда на посредственост.

А стига вече. Добре, разбрахме, ако не живеем в София и не сме в първите три училища по рейтинг, то ние сме посредствени.

Може пък другите деца да не разбират това, за което са питали, а задачите от втори модул си ги решават със затворени очи 😁

# 293
  • у дома...
  • Мнения: 3 093
Руми, аз живея в малък град близо до София. Имам достатъчно наблюдение върху манталитета на хората тук. Тяхното мислене коментирах, а не участниците в темата.
И не, далеч не съм за първите три училища по рейтинг. Дори не сме и за топ 10 на училищата в София. Посредствеността е в училището ни, местното. Познавам добре и учителите в училището ни, знам и как се изкласява.

# 294
  • Мнения: 11 707
За мен, щом тези деца са отишли на консултация, това означава че се интересуват. Не са оставили нещата на самотек. Всеки има различни възможности, желания и приоритети. Нека ние си следваме нашите, а те техните.
 Ето, много деца от темата посещават курсове, искат и се готвят за нещо определено. Други искат да пеят, да рисуват, да спортуват. На тях не им трябва математика. Нека всеки открие своето място.

# 295
  • Мнения: 6 951
На Ния се появиха точките и от първата част на Регалия. Доживях 5 точки на теза и общ резултат над 90. Крещим си от радост заедно Simple Smile.
Вече се настройвам да чакам математика.

# 296
  • Мнения: 711
От теста и аз съм доволна - 5 на тезата, сбъркан един въпрос за "До Чикаго и назад", което те още не са учили, и още един от първите - номер 8. Пусти преразказ му е много слаб Sad Над 90 аз май никога няма да видя, той започва в идеалния случай с минус 7-8 на преразказ и минус 1 на тезата Simple Smile

# 297
  • София
  • Мнения: 1 086
Браво на Ния! 😊 Дани всеки път е с 4 точки на тезата и туй то. Сега ще видим на последния, ама не се надявам много.

# 298
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
И аз виждам вече резултатите от 2-те части. Повтаря резултата от Междучасие. Доволна съм.

# 299
  • София
  • Мнения: 9 129
И Оги има резултат в Регалия. Много по-добре от този на пробния на СМГ учители.  4 на тезата, но 33 на преразказа. Доволни сме. А и тъкмо за самочувствие преди НВО, че му бяха потънали гемиите една идея напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт