Парфюмни размисли и страсти - 243

  • 38 016
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 42
Mukhallat Montale прекалено сладък ли е? Чудя му се, а гледам, че го описват го като дъвки Хуба-буба.
За мен е огромен,навит ,розов захарен памук,лепкав и задушлив:) Ако беше хуба-буба ,можеше и да ми хареса Smile
Днеа съм с Аметиста,вчера дъщеря ми много го хареса,а сега видях намелението на Лалик в нотино и ме храна яд колко е евтин тан ,без пари е напаво Sob

Здравейте и честит празник на всички деца!
Кой от всичките "Amethyst" харесвате?
 Lalique Amethyst,   Lalique Amethyst Exquise,  Lalique Amethyst Éclat

# 526
  • Мнения: 31 397
Mukhallat Montale прекалено сладък ли е? Чудя му се, а гледам, че го описват го като дъвки Хуба-буба.
Много сладък. Мирише на сметана с ягоди, но е химичен. Досажда за 10 минути и няма махане от носа.

За мен най-хубавите роуз-уд парфюми са Роуз Уд Килиън, но е спрян и Роуз Д'Араби Армани. Те са ми в топ 10 на любимите парфюми.

# 527
  • Мнения: 2 028
...Кой от всичките "Amethyst" харесвате?
 Lalique Amethyst,   Lalique Amethyst Exquise,  Lalique Amethyst Éclat
Познавам сами класическия  Lalique Amethyst, вчера си го купих отново ! Другите не ги познавам!
За Lalique Amethyst Éclat  не чета хубави отзиви,бил лепкаво садък,за това сега си поръвах Lalique Amethyst Exquise, който бил дървесна версия на сласическия Аметист Simple Smile Звучи много мой Ill

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 10:58 от Ре

# 528
  • Франция
  • Мнения: 898
За мен най-хубавите роуз-уд парфюми са Роуз Уд Килиън, но е спрян
densi, откога е спрян Rose Oud на Kilian? На официалния им сайт се предлага и в пълна презентация, и като рефил. Моят свърши и исках да си взема един рефил, за да го напълня, но те отново вдигнаха цените и отказвам да им платя официалната цена. Ще си го купя, когато/ако стигна до Андора.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 11:14 от Miyako

# 529
  • Мнения: 515
Cielo страхотна е Bottega Veneta, много ми е любима и не смятам да оставам без нея:) За oud satin mood съм на 100 процента съгласна най- хубавата роза и за мен:heart_eyes:а и аз не съм от розолюбителите по принцип,с някои изключения(установих, че много харесвам някои сладки рози).

# 530
  • Мнения: 71
Момичета, кой според вас е по-хубав и е за сезона Boucheron Quatre Rouge или Boucheron Quatre Absolu de Nuit? И двата са на добра цена в Нотино. 🤔

# 531
  • Мнения: 31 397
За мен най-хубавите роуз-уд парфюми са Роуз Уд Килиън, но е спрян
densi, откога е спрян Rose Oud на Kilian? На официалния им сайт се предлага и в пълна презентация, и като рефил. Моят свърши и исках да си взема един рефил, за да го напълня, но те отново вдигнаха цените и отказвам да им платя официалната цена. Ще си го купя, когато/ако стигна до Андора.
Така ми казаха в бутика, не знам откога. Аз си имам много и не съм проверявала.

# 532
  • Мнения: 2 028
Дойде ми Роял на Ели Сааб Nerd Аризона позна,не е от моите Stuck Out Tongue Харесва ми сам по себе си,плътен,тъмен и с дъъъъълъг шлейф....но е от тези,на които им викам "дамски". Сладък,ванилен и задушлив.Трърде сладък.От два часа чакам да се покаже пачулито,малко да ми светне,но го няма.Яко ванилия, от която ми става лошо на стомаха.Но въпреки това за сега ще си го запазя,нямам такъв "дамски" в колекцията си Smirk Ако мога да с върна назад, на негово място бих взела Le Parfum in White. Той ми хареса и не ме задушава така !

# 533
  • Мнения: 11 830
Момичета, кой според вас е по-хубав и е за сезона Boucheron Quatre Rouge или Boucheron Quatre Absolu de Nuit? И двата са на добра цена в Нотино. 🤔
Вторият е по-подходящ за есен-зима. Така че En Rouge, макар че той става и за по-хладно също, днес съм с него.

# 534
  • Мнения: 71
Момичета, кой според вас е по-хубав и е за сезона Boucheron Quatre Rouge или Boucheron Quatre Absolu de Nuit? И двата са на добра цена в Нотино. 🤔
За половин час и вторият е с 10 лв отгоре 😡

# 535
  • София
  • Мнения: 42
...Кой от всичките "Amethyst" харесвате?
 Lalique Amethyst,   Lalique Amethyst Exquise,  Lalique Amethyst Éclat
Познавам сами класическия  Lalique Amethyst, вчера си го купих отново ! Другите не ги познавам!
За Lalique Amethyst Éclat  не чета хубави отзиви,бил лепкаво садък,за това сега си поръвах Lalique Amethyst Exquise, който бил дървесна версия на сласическия Аметист Simple Smile Звучи много мой Ill

Благодаря Ви, и аз клоня към тези двата, но Нотино са некоректни с тези променливи цени.

И да споделя, че сега ми пристигнаха два парфюма, купени на сляпо Jean Paul Gaultier La Belle и Boucheron Quatre En Rouge

# 536
  • Мнения: 2 028
...Благодаря Ви, и аз клоня към тези двата, но Нотино са некоректни с тези променливи цени..
Дори с променливите цени, пак Лалиците са много изгодни. Моят, които купих вчера от магазин беше по-скъп!

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 12:28 от Ре

# 537
  • Мнения: 1 103
...Благодаря Ви, и аз клоня към тези двата, но Нотино са некоректни с тези променливи цени..
Дори в променливите цени, пак Лалиците са много изгодни. Моят, които купих вчера от магазин беше по-скъп!


Аз моят го поръчах както ви казах от Парфимо за 35 лв-обаче тестер. Чакам  от Парфимо да го доставят 😁😁😁 тези дни уж. Чудя се дали Сатин е хубав?  Никога не съм ползвала Лалик 😜.. Направо фалирах в тази група 🤣🤣🤣🤣🤣 ама поне имам нови попълнения 😂☺

# 538
  • София
  • Мнения: 9 604
...Благодаря Ви, и аз клоня към тези двата, но Нотино са некоректни с тези променливи цени..
Дори с променливите цени, пак Лалиците са много изгодни. Моят, които купих вчера от магазин беше по-скъп!
Ей затова вече не купувам нищо от магазин! Знам, приятен гъдел е, но финансово ми е по приемлив онлайн вариант на пазаруване.

# 539
  • Мнения: 10 031
Честит празник, парфюмни! 🍭🍫⚽️🤹‍♀️🎁

Днес посегнах към Angel Muse, моята парфюмна Нутела. ❤
Скрит текст:

Съзерцавах и аз Аргановото Олио на Л'ерболарио, но този надделя.

Вчера поднових голямата лятна любов Elie Saab In White, защото е феноменален в жега. Вече ментално стягам багажа за морето, въпреки че имам още време.
Не мога да замина с по-малко от 7 парфюма, идеално 10. 😊😅
1. Amouage Lyric - роза, тамян, канела за вечери и разходки по плажа
2. SL Datura Noir - марципанова тубероза
3. Flowerbomb - подпис
4. Dolce Garden - кокосова сласт
5. Womanity Liqueur- солени смокини и препечени лешници
6. Vaniglia Zenzero 10ml - подлютена ванилия за спринтове на баир сутрин
7. Ninfeo Mio- зелени смокини с кокос
8. Elie Saab In White- прелестен портокалов цвят с червени плодчета.
9. Аngel EdT 2019 резенки ябълка топнати в мед
10. Angel Liqueur- опулентост, разгул, разкош

Как да оставя някой от тях сега...Ами ако ми липсва? 😶

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 13:21 от Dez

Общи условия

Активация на акаунт