Всичко за всички марки гел лакове - 30

  • 30 730
  • 774
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 333
Здравейте, момичета!
Ако позволите, ще се радвам да се включа в темата - решила съм да пробвам да си правя сама маникюра с гел, защото покрай детето и работата ми става малко сложна организацията за часове в салон.. а и вече започнаха да стават доста високи цените в повечето добри салони. От известно време ви следя и тук намерих много полезна информация и съвети - благодаря, че споделяте! 😊
Таа поръчах си аз от китайците лампа, избутвачи, буфери и други дреболий, мисля и цветовете да са от там. Чета добри отзиви за Elite99, GD coco, Venalisa - има ли други, които бихте добавили или пък да не сте доволни от някой от тези?
За база, топ, фрешър и ултрабонд съм се спряла на Коди. Който е поръчвал от там може ли да каже как стои въпроса с доставката - по пощата ли идват, спират ли ги на митница, за колко време приблизително доставят?

# 646
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Butterfly, и трите марки са често използвани от нас, май няма недоволни.
Идея нямам къде идват от Коди нещата, но до колкото знам се събират за общи поръчки, че не си заслужавало самостоятелна поръчка.

Днес гледах един лайф за фолиата и се зарибих яко, та сега ще ровя Алито да избирам 😂
Вие какво лепило за фолио използвате?
Ето видеото, може да е от помощ за още някой https://www.facebook.com/elenatnikolova/videos/2363180903986778/

# 647
  • Мнения: 1 105
Kodi идват от Украйна. На самия сайт си пише, че доставката трябва да е до 80 долара, защото над тази сума отиват на митница. Последният път ми дойдоха за две седмици.
Скоро мисля пак да пусна, аз предпочитам да платя за доставка, но да не се занимавам с митници.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Син брокат видях на Clarisa, много прилича на показания.

# 649
  • Мнения: 144
Butterfly, Днес гледах един лайф за фолиата и се зарибих яко, та сега ще ровя Алито да избирам 😂
Вие какво лепило за фолио използвате?
Ето видеото, може да е от помощ за още някой https://www.facebook.com/elenatnikolova/videos/2363180903986778/

Същият клип гледах на 02.08 и веднага се зарибих и си поръчах фолио и това лепило:
Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your BGN 1.74 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_mPJJLVv
Четох, че има лепила, които съхнат на въздух и такива, които се пекат. На въздух се чака поне 5 мин, така че си взех такова за печене. Нямам търпение вече да го пробвам, че изглежда лесно, а е супер ефектно.

# 650
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Може ли линк към лепило за фолио, което се пече? Благодаря!

# 651
  • София
  • Мнения: 470
Може ли линк към лепило за фолио, което се пече? Благодаря!

BGN 3.50  23%OFF | 8ML Nail Foil Adhesive Glue Starry Sky Sticker Transfer Glue Environmental Plant Nail Glue UV Gel Polish Manicure Accessories
https://a.aliexpress.com/_BffPcb26

# 652
  • Мнения: 473
Kodi идват от Украйна. На самия сайт си пише, че доставката трябва да е до 80 долара, защото над тази сума отиват на митница. Последният път ми дойдоха за две седмици.
Скоро мисля пак да пусна, аз предпочитам да платя за доставка, но да не се занимавам с митници.
Нещата отиват в пощата. При последната обща поръчка, която правих, помолих да напишат 10 долара на пакета и не отиде на митницата. Доста преди това бях пускала две една след друга, и едната отиде на митницата, а другата не, но тогава не бях ги карала да пишат малка сума на пакета.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Момичета, вчера ми пристигна ел. пилата и мисля, че малко си преизпилих кутикулите, не кървят и няма реална рана по тях, но вчера вечерта имах лек дискомфорт, а днес след лакирането на едната ръка усещам леко парене в областта на кутикулите и леко боцкане. И се чудя дали е раздразнение от това, че ги изпилих доста, или ме е хванала алергия от лака? Нямам зачервяване или мехури. Вие как мислите? Дали трябва да сваля лака?

П.С. Следващия път определено ще изчакам поне 2-3 дни преди лакирането, ама ей на, тъпо нетърпение.

Не е алергия ако беше щеше да си го разбрала. Препилената кожа просто е изгоряла в лампата.. Намажи с масло обилно.  Мен масло от облепиха ме спасяваше от пораженията на мерцедеса.

# 654
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Луда станах 😂

200бр 😳 не са в кутийки, но ще го преживея 😁
Няма да чакам от Али, то и не си струва спрямо цената та тези.

Лепило без печене става ли за нещо?

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 23:05 от Babydream©

# 655
  • Мнения: 7 565
Благодаря ти, Принцеса! Hug И не вярвах да е алергия, защото нямам нито зачервено, нито подуто, само тези иглички в ръката и то само на лявата, която май я препилих повече, защото съм десничар. Ще мажа обилно с масло, имам арганово.

# 656
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Есмералда, най-добре спри изобщо да пилиш кожите, защото ще си направиш големи бели. Вече съм се окепазявала и принцесата и тя. Кожата усеща стъргането и почва да произвежда още повече кожи за да се предпази. Не усеща химическото разтваряне и лекото изрязване. ОК е пилата за оформяне на гел, за почистване на протекло, но не и за изпилване на кожи. Отдавна не пиля и не режа. И най-евтиният препарат изчиства кожите идеално ако се остави повече време. Важно е да се неутрализира. Пилене, стъргане, порязване, травма, лимонов сок, ретинол правят кожата чувствителна към УВ лъчи.

Babydream, махаш лепкави слой, кажеш лепилото, чакаш да ползвахме (то си променя цвета) и отпечатва. Супер се получава.

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 23:47 от Nevena Virolan

# 657
  • Мнения: 7 565
Мерси, Невена. До сега махах с един препарат за махане на кожички, съдържащ глицерин, и ги избутвах назад (хич не ме бива да ги изрежа обаче, затова и пробвах с пилата, ама и с нея фал). Но 5-6 дни след лакирането почват пак да се подават изсъхнали кожички върху вече леко порасналия нокът и стои много грозно Cry Мои колежки с маникюр на по 2-3 седмици и нямат нито една подала се кожичка ... Явно моите много растат. Можете ли да ми препоръчате добър препарат за махане на кожички?

# 658
  • Мнения: 40
Моето лепило за фолио е на Веналиса - Transfer foil.

# 659
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Моето лепило за фолио е на БП, съхне на въздуха. И аз по едно време бях луднала по фолиото, сега имам "отлив".Joy Някой път ми ставаше от 1-я път, друг път- не. Трябва да се натиска внимателно, че може да се закъса. Също не е вярно, че се чака дълго- като си промени цвета, стане прозрачно е готово, при мен бързо ставаше. Т.е. трябва пръст по пръст ако сте с такова лепило. Не знам- напоследък пак се завърнах към добрия стар печат.Grinning Но следващото лакиране ще пробвам с фолио пак, скоро не съм, хубаво ме подсетихте:hugs:...

Общи условия

Активация на акаунт