Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 599
  • 729
  •   1
Отговори
# 195
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Шегата настрана,но и агенциите с които са подписали,много ги пазят и все опровергават слуховете за връзки.Разбираемо е,феновете им са в състояние да съсипят кариерата им.Язък за хубавите мъже,Indira хем красиви,хем богати,хем сами Stuck Out Tongue Winking Eye не е нормално това.
Аз имам още 5 епизода от Oh My Venus ,но не бързам да го догледам.Хареса ми.Не натоварва с тежки драми,семейни проклятия,сълзи на килограм и ненужно разтакаване.Тези техните семейни корпорации и отношения са ми странни,но няма да им диря кусур.
Заради симпатичните момчета май ще включа и My Secret Romance в листата на чакащите.

# 196
  • България
  • Мнения: 6 213
Пиша си тук сама май.
Може малко да пишат, но повече четем. Simple Smile
Така че пишете.
Аз твърдо съм на  китайските приказки, пълни с романтика и приключения и не на последно място магии, но сега ще направя изключение за един китайски съвременен сериал с малко фантастика и май повече романтика.
Преведен е на български - 24 епизода.
Пускам го и в тази тема, ако някой прояви интерес да може да го изтегли докато има сийд.
Flipped


Мислех че корейските актьори са хубави.
Докато не видях китайските. Heart

# 197
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Страх ме е да загледам китайските, защото съвсем сън няма да ми остане. Искам денонощие 48 часа!!!
bb6 язък,язък! Те свбодни, ама аз женена! Тюх да му се невиди и късметЯ Simple Smile Иначе за My secret romance няма да сбъркаш. И там главния един висок хубавец, че и съперника му и той хубав. Мъкааа, мъка.

# 198
  • Мнения: 1 993
Изгледах The king eternal monarch, на моменти ми напомня на Гоблин - добри ефекти, монтаж и т.н., не е лош, но ми отне време да разбера кой откъде е...

# 199
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Indira, мъката е друга,Со Джи Соп си взел 17 години по-млада булка.
Скрит текст:
Само в групата аджума мога да се класирам аз Smile  За по-младите да не говорим.
Затова ще им се възхищаваме от разстояние, докато завиваме заспалите до нас съпружия.

# 200
  • Мнения: 5 386
*завиваме заспалите съпружия* Head Band Joy Браво за дръзкото откровение, на фона на  форумските преструвки и възхвалявания на личния живот и личните качества, личните мъже...това ми дойде свежо. Heart
Моят работи на смени и с дълъг работен ден - до14-15 часа, за да мога аз да не работя (от 2 години насам), така че му прощавам заспалостта. Благодарна съм му, че ми осигурява свобода и комфорт.

# 201
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Виж го ти Со Джи-то, млада булка му се прищяла. Simple Smile
Аз от мъж ми не се оплаквам, щом мина през манията ми по турските серили и сега гледа с мене и корейски, значи любовта не е изветряла още Simple Smile Пък като позадреме и позахърка му прощавам благосклонно!

# 202
  • Мнения: 527
Тука що приключих с My secret romance.Така съм се смяла на моменти.Благодаря е го сподели с нас.Точно такова ми се гледаше.
Други предложения от този вид-лекички за гледане?Ще съм много благодарна.

# 203
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Тука що приключих с My secret romance.Така съм се смяла на моменти.Благодаря е го сподели с нас.Точно такова ми се гледаше.
Други предложения от този вид-лекички за гледане?Ще съм много благодарна.
Whats wrong with secretary Kim
She was pretty
Her private life
Strong woman Do Bong Sun
Oh my Venus
Touch your heart

Тези всичките са розовки и забавни. Аз с падам главно по този тип-любов и хепи енд. Тежките драми много ме товарят.

# 204
# 205
  • Мнения: 527
Благодаря, вече имам филми за 1 година поне да гледам.Hug

# 206
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Аз ще препоръчам  Deserving of the Name. http://asianwiki.com/Live_Up_To_Your_Name
Хареса ми много, а и има щастлив край, което е много важно, защото съм попадала на край, който ме оставя в потрес и размисъл - питам се защо по дяволите измислиха този финал и оставам  с едно неприятно чувство.
Уж внимавам като избирам какво ще гледам, но .....
Faith http://asianwiki.com/Faith_(Korean_Drama) също беше много хубав. Финалът му също Simple Smile

И в двата има пътуване във времето.

# 207
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Виж го ти Со Джи-то, млада булка му се прищяла. Simple Smile
Oppa ! Stuck Out Tongue Winking Eye
Довърших  Oh My Venus.Добре,че корейците "развалят" почти винаги последните епизоди,та раздялата с определини персонажи не е толкова трудна.
Моето предложение е Wok of Love/Изпържи ме любов .Пуснах първата серия,за да преценя става ли за гледане и направо си го преполвих.Епизодите са много - 38, но са по 30 мин.
Приятен,ненатоварващ,има сватби,разводи,любовен триъгълник,един кон,готвачи,гангстери /мутри/ с нежни сърца,че даже и Ницше четат.
И докато в  Oh My Venus бяхме на диета, тук много се готви понеже действието се развива основно в кухнята на китайски ресторант.Любителите на кулинарни предавания могат да се насладят на приготвянето на интересни китайски ястия.Има и двама хубавци, единият от които е някакъв айдъл Lee Joon-Ho.


https://www.youtube.com/watch?v=LnrMWGEU7dE
Най-хубавото е в края на видеото,ако устискате до там Grinning

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 16:02 от bb6

# 208
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Минавам само да кажа, че се разбих емоционално със Crush landing on you( изгледах го с мъжа ми още веднъж и пак изживяването беше същото) и My love from another star. Много хубави и двата, много смислени, добре заснети с уникален каст, разбира се. Заслужават си гледането на 100%.
Сега продължавам със 100 days my prince. Добър първи епизод, хареса ми.

# 209
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Страхотен е 100 days my prince , няма да съжаляваш Simple Smile

Аз вчера си догледах The Rooftop prince и още ми е тъжно, че свърши. Краят не беше съвсем по мой вкус, но като се замисли човек можеше съвсем да се изложат сценаристите.
Възнамерявам да започна Secret garden и се надявам да не сбъркам и краят да е удовлетворяващ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт