Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 565
  • 729
  •   1
Отговори
# 360
  • България
  • Мнения: 6 209
Единствената зараза съм посяла с китайските фентъзита - дъщеря ми, а тя свой приятел. Grinning
У дома, като пуснах музика от любими сериали партньорът ми прояви интерес, обаче като чу че са по 60 епизода бързо му се изпари любопитството. Joy
Моят полубрат уж прояви интерес, но май само гледа хубавите момиченца. С тази стръв се е опитал да хване и жена си, пропуснал е да отбележи, че и момченцата ги бива. Този опит го броя за неуспешен. Grinning

# 361
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Въобще нямах идея за мащабността на азиатската киноиндустрия, като изключим Боливуд. Имах много дълъг период като фен на индийското кино, но сериалите им не мога да ги изтрая. После се сблъсках с турското кино и тв продукции и останах много изненадана от нивото филмите и на актьорската игра. Все още си оставам верен фен и си следя някои сериали.Но тази пролет, след като замразиха всички проекти заради пандемията, случайно видях реклама на "Гоблин" по Бтв лейди и беше любов от пръв поглед. Изгледах първата серия по Тв-то и нямах търпение да чакам повече. Така попаднах и на другия форум. Докато изгледам проектите на Гонг Ю и вече нямаше връщане назад. После си казвах,че ще карам само на корейско, то и без това има много загледане. Обаче не се случи точно така Simple Smile Получи се някаква лавина от заглавия на японски, тайвански, китайски сериали, а списъка ми за гледане е за два живота напред.
Мъжа ми често гледа с мен, особено ако е екшън. А сина ми е супер фен на аниметата от 5-6 години.
Иначе хората около мен наистина реагират с ирония като им кажа какво гледам. Не е много популярно азиатското кино. Освен за Джеки Чан,Чоу Юн Фат и още един двама, не са чували за други.

# 362
  • DE
  • Мнения: 9 068
Няма много екшън сериали, но един от най добрите препоръчвам горещо "Черно и бяло" тайвански.

# 363
  • Мнения: 9 192
Няма много екшън сериали, но един от най добрите препоръчвам горещо "Черно и бяло" тайвански.
Дам,много подходящ да  оплакнеш оченца по младите Вик и Марк Heart Eyes и да заребиш половинката,де.

# 364
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Няма много екшън сериали, но един от най добрите препоръчвам горещо "Черно и бяло" тайвански.

На корейските екшън филми много се кефи мъжа ми. Бини му е любимец вече, даже изгледахме CLOY заедно.  А любимият му сериал е "Хуаранг". Така вика и на кучето вече, горкото ще си забрави името. Но с най-голямо нетърпение чака да излязат двата последни филма за Кеншин с Такеру Сато.

# 365
  • Мнения: 6 760
Крими/екшън/трилър сериали, които биха допаднали на мъжките ви половинки, а и на тези от вас, които харесват подобни жанрове.
Корейски - Bad Guys, Children of a Lesser God, Chuno/Slave Hunters, City Hunter, Cruel City, Designated Survivor: 60 Days, Healer, Mad Dog, Secret Forest, Signal, Special Affairs Team TEN, Swallow the Sun, Tazza, Time of Dog and Wolf, Lookout, Hidden Identity, Partners for Justice, Tunnel, Train, God's Gift - 14 Days, Wanted, Vampire Prosecutor(вампирското е само прокурора и неговата способност, иначе си е чиста кримка), Two Weeks, Iris
Японски - Tokyo DOGS, Ouroboros, Border, Crisis, Boss, Mr. Brain, Bloody Monday
Китайски - Love Me If You Dare
Със сигурност има още, но тези съм гледала и са ми допаднали. Умишлено съм пропуснала повечето исторически заглавия.

# 366
  • Мнения: 36 482
Аз гледах Хуаранг, бях прекъснала и сега продължих. Не съм го забравила, харесва ми. Честно казано, харесвам актьорът, който играе краля-узурпатор.

П.п. Май го обърках с друг сериал, сега се сетих кой беше Хуаранг (с нахаканата главна героиня, която в началото разказваше истории) - той също ми хареса Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 10:51 от pppqqq

# 367
  • България
  • Мнения: 6 209
Колко различни хора събират китайските/корейските сериали.
Не гледам турски, индийски, латино - тук имам два или три гледани в началото и края.
Никак не са ми по вкуса, а при китайците има много и от тези, които търсих с години.

# 368
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Минавам да кажа, че приключих с Калмара. Като цяло не беше зле, последните епизоди малко се поразводниха, но при 41 серии няма как. Хареса ми главния, Ли Сиен го забелязах още в сериала за дроновете. Много харизматичен. Въобще мъжкия каст беше на ниво. Заради интровертния братовчед започнах "Любовта е толкова прекрасна".

# 369
  • DE
  • Мнения: 9 068
И Тиен е голям сладур в "Любовта е прекрасна" и партньорката му е много сладка, не е скумрия като скаридата Rolling Eyes Младежко, сладурско, абе романтична комедия си е.

# 370
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
И Тиен е голям сладур в "Любовта е прекрасна" и партньорката му е много сладка, не е скумрия като скаридата Rolling Eyes Младежко, сладурско, абе романтична комедия си е.

Уникален! Снощи почти осъмнах с петимата приятели от училище. Почвам сериозно да се чудя от ориза ли са толкова красиви тия азиатци???

# 371
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Най-вероятно от ориза ще да е. И от текстилните козметични маски за лице. Това ,че си правели  пластични корекции и процедури в обедната почивка сигурно е пълен блъф Simple Smile
Днес времето е така: Но времето няма значение!Даже е идеално е за гледане на сериали.


Ето новите,които излизат през ноември :

# 372
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Напоследък позарязах гледането, че със съпружието избягахме на малка почивка преди да са затворили пак границите.
Почнах "Красивата усмивка на Уей-Уей", но малко в повече ми идва инфантилното държание на девойките. Ще го избутам,но няма да ми стане любим. Ян-Ян също не ми е толкова прекрасен, за колкото го превъзнасят. Дребен ми е нещо.

# 373
  • DE
  • Мнения: 9 068
Главната в Уей Уей не мога да я понасям, пусках си първи еп. заради суперлативите, но нито Ян Ян ми хареса нито сюжета. Той е много красив, но въобще не може да играе. А кадърни красавци има достатъчно, че да си губя времето с такива които не могат Grinning
Препоръчвам "Легенда за Чу Цяо" изключителна актьорска игра на всички.

# 374
  • България
  • Мнения: 6 209
Препоръчвам "Легенда за Чу Цяо" изключителна актьорска игра на всички.
Има ли ясен финал? Или сериалът е прекъснат?
Четох, че е имало някакви проблеми и не е довършен. Някъде из групите пуснаха новина за втори сезон.

Иначе препоръчвам на любителите на леки романтични сериали Dance of the Sky Empire (2020).

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 13:24 от МоарейнД

Общи условия

Активация на акаунт