Спам тема (Спам по детски!) - от 01. 06. до 30. 06. 20г.

  • 33 093
  • 3 519
  •   1
Отговори

Анкета

Пораснахме ли безвъзвратно или детското още живее у нас!

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

  • Мнения: 15 248


ТУК СПАМЪТ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!!

# 1
  • Мнения: 13 076
Аре пу първа! Един път да съм аз 😂

Джасте ❤😘

# 2
# 3
  • Мнения: 11 505
Пфу, Арио, как ме изпревари!!!

Джасте, аз тоз път съвсем забравих, че иде време за нова тема, това показва как безвъзвратно съм те приела за автор на нови теми, без притеснение, че ще забравиш, права съм била Heart

А за децата и принадлежностите, мъкнала съм едно време и за това сега е още по-сладко

# 4
  • Мнения: 9 763
Джасте Heart, сядам да чета анкета Simple Smile
Кики, и какво.. Подпъхва ъгълчетата на кърпата по джобовете? Grinning
Аз съм си взела от тези декатлонските, дето като ги навиеш стават колкото чадърче, по-бързо съхнат и не заемат място, но пък не пазят от ръбести шезлонги Simple Smile

# 5
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Дайте акъл: сега ли да си отворя бирата или после, като си изпапкам яденето като добро дИте? Grinning

# 6
  • Мнения: 15 248
Благодаря ви. Heart
Пуснах анкетата по рано, защото само от компа ми е удобно, а Джастев се нагласи да спи и...Пък рано сутрин, забрави, мисия невъзможна, то Мая, то Джастев, то аз, кого по напред да обслужвам...Joy
Не, че и сега Джастев не ме сръфа, че съм му шумяла, колкото да ми развали настроението, я..

Кике Hug, ааа, помня аз, помня (и както помня, за една бройка да забравя Joy). Инак анкетата я измислих по рано, че не всеки път имам вдъхновение. Stuck Out Tongue Winking Eye

И да кажа в новата тема - Добра вечер, банда! Hug

# 7
  • Мнения: 11 505
Ем чи къ, кърпа и книжка, забравих книжката!!!! Нашите равденски шезлонги са с шалтета, мекички, едно време ми ставаха синки на кокаляците от голи шезлонги, много гадно беше

# 8
  • Мнения: 15 248
Агенте, отваряй, отваряй, тя бирата с хапване върви.

Пп Съкратих някои опции, че щеше да стане безкрайно. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 9
  • Мнения: 9 763
Кико, ще се женя за тебе заради имотното ти състояние, пък нека съм меркантилна Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 11 505
Зех тъ, Ратке, зех тъ

# 11
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Като казахте деца Simple Smile

Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 11 238
Джасте, благодаря! Цуннн!
Попълних анкетата!
Агенте, най обичкам като се напапам да пия. Ти ко реши?

За чантите за плаж да се изкажа и аз. Имам си  няколко чанти за плаж. Истински чанти за плаж. Голями, цветни, джиджени. Обичам да лежа на голляяяма хавлия, мекичка. Затова чантите ми да големи в тях слагам моята хавлия, (преди и на децата) несесер с кремове, Киндъла, кутия с нещо за папане, вода, несесер с ключове, документи, протмоне, слънчевите ми очила.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 635
Не нося чанти,всичко по джебовете.
Дори вода за децата не взимам за децата на разходка.Писке с почва мсмоо пила ми се,а търси ве це,мерси Grinning

# 14
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
О! Ходенето ни на плаж е като за отваряне на сергия.

Шезлонг не понасям. А и ако са наслагани нагъсто, няма шанс да се набутам там.

Общи условия

Активация на акаунт